Novaferm, s.r.o.
Rychlonavíjecí průmyslová vrata Praha

Vydáno 01.03.2014
221 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2018

Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Společnost Novaferm se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, a to především vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp. Dále dodává protiprůvanové zábrany jak do průmyslových podniků, tak do skladových hal či nákupních středisek.

Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Kompletní služby společnosti Novaferm

Novaferm zajistí kompletní služby od dodávky průmyslových vrat a jejich příslušenství, až po jejich montáž a záruční i pozáruční servis kdekoli v České republice nebo na Slovensku. Významnou oblastí, na kterou se Novaferm specializuje, jsou pak ochranné systémy automatizovaných pracovišť.


Automatizovaná pracoviště a jejich ochrana

Robotická neboli automatizovaná pracoviště jsou taková pracoviště, která jsou vybavena jedním nebo několika roboty. Robotická pracoviště přitom lze využívat pro různé technologie, jako například odporové či tavné svařování, manipulace s materiálem, nanášení lepidel, řezání laserem, obrábění nebo nýtování. Pro automatizovaná pracoviště, ale třeba také pro dopravníkové tratě a jiné průmyslové aplikace, jsou jako jejich ochrana vhodná průmyslová rychlonavíjecí vrata, aby nedošlo k poškození strojů. Tato průmyslová rychlonavíjecí vrata mohou být tvořena vratovou stěnou z průhledného PVC se zpevňujícími pruhy v několika barevných provedeních, či vratovou stěnou z extrémně odolné polyesterové tkaniny, která je plně odolná třeba i proti jiskrám ze svařovacích robotů a podobně.

Ochrana automatických strojů RAPID PROTECT


Rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP pro ochranu a bezpečnost automatických procesů

Výrobkem, který najdete v nabídce Novaferm, a který má velký význam právě v oblasti bezpečnosti a ochrany automatizovaných pracovišť, jsou například rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP. Ty lze nainstalovat na stroje, výrobní linky a také bezpečnostní hrazení, a to velice snadno, protože jsou rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP zkonstruována z malého počtu dílů. Přesto jsou kvalitní, robustní a spolehlivě ochrání proti působení větru a přímému tlaku.

Průmyslová rychlonavíjecí vrata pro ochranu strojů RAPID PROTECT


Kde se rychlonavíjecí vrata používají

Rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP se běžně používají při práci v automatických svářecích systémech, řezacích systémech, mlýnských strojích, lakovacích systémech, při manipulaci s obrobky, nástroji, lisy nebo jako ochrana dopravníkových systémů. Možností využití rychlovaníjecích vrat RapidProtect 300 MP však existuje nespočet. Pro více informací nejen o rychlonavíjecích vratech RapidProtect 300 MP, ale i celé široké škále dalších produktů a služeb poskytovaných společností Novaferm, doporučujeme navštívit přímo vlastní webové stránky společnosti.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.novaferm.cz