Těsnící límce Praha – pohodlná nakládka a vykládka nákladu z nákladních automobilů

Novaferm, s.r.o. Rychlonavíjecí průmyslová vrata Praha

Těsnící límce Praha – pohodlná nakládka a vykládka nákladu z nákladních automobilů

Novaferm, s.r.o.
Rychlonavíjecí průmyslová vrata PrahaPrůmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Společnost Novaferm se specializuje na dodávku vysoce kvalitních průmyslových vrat, a to především vrat rychlonavíjecích, vyrovnávacích můstků a těsnících límců a vybavení nakládacích ramp. Dále dodává protiprůvanové zábrany jak do průmyslových podniků, tak do skladových hal či nákupních středisek.

Průmyslová vrata pro ochranu strojů od Novaferm

Kompletní služby společnosti Novaferm

Novaferm zajistí kompletní služby od dodávky průmyslových vrat a jejich příslušenství, až po jejich montáž a záruční i pozáruční servis kdekoli v České republice nebo na Slovensku. Významnou oblastí, na kterou se Novaferm specializuje, jsou pak ochranné systémy automatizovaných pracovišť.


Automatizovaná pracoviště a jejich ochrana

Robotická neboli automatizovaná pracoviště jsou taková pracoviště, která jsou vybavena jedním nebo několika roboty. Robotická pracoviště přitom lze využívat pro různé technologie, jako například odporové či tavné svařování, manipulace s materiálem, nanášení lepidel, řezání laserem, obrábění nebo nýtování.

Pro automatizovaná pracoviště, ale třeba také pro dopravníkové tratě a jiné průmyslové aplikace, jsou jako jejich ochrana vhodná průmyslová rychlonavíjecí vrata, aby nedošlo k poškození strojů. Tato průmyslová rychlonavíjecí vrata mohou být tvořena vratovou stěnou z průhledného PVC se zpevňujícími pruhy v několika barevných provedeních, či vratovou stěnou z extrémně odolné polyesterové tkaniny, která je plně odolná třeba i proti jiskrám ze svařovacích robotů a podobně.

Ochrana automatických strojů RAPID PROTECT


Rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP pro ochranu a bezpečnost automatických procesů

Výrobkem, který najdete v nabídce Novaferm, a který má velký význam právě v oblasti bezpečnosti a ochrany automatizovaných pracovišť, jsou například rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP. Ty lze nainstalovat na stroje, výrobní linky a také bezpečnostní hrazení, a to velice snadno, protože jsou rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP zkonstruována z malého počtu dílů. Přesto jsou kvalitní, robustní a spolehlivě ochrání proti působení větru a přímému tlaku.

Průmyslová rychlonavíjecí vrata pro ochranu strojů RAPID PROTECT


Kde se rychlonavíjecí vrata používají

Rychlonavíjecí vrata RapidProtect 300 MP se běžně používají při práci v automatických svářecích systémech, řezacích systémech, mlýnských strojích, lakovacích systémech, při manipulaci s obrobky, nástroji, lisy nebo jako ochrana dopravníkových systémů. Možností využití rychlovaníjecích vrat RapidProtect 300 MP však existuje nespočet.

Pro více informací nejen o rychlonavíjecích vratech RapidProtect 300 MP, ale i celé široké škále dalších produktů a služeb poskytovaných společností Novaferm, doporučujeme navštívit přímo vlastní webové stránky společnosti.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.novaferm.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslová vrata, rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky pro nákupní střediska i skladové haly

Průmyslová vrata, rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky pro nákupní střediska i skladové haly

Potřebujete váš podnik vybavit nakládací technikou, průmyslovými vraty či těsnícími límci? Firma Novaferm je pro vás ideálním řešením. Poskytuje svým zákazníkům veškerý servis – od spolehlivé a včasné dodávky, po montáž a záruční i pozáruční servis. Novaferm svým zákazníkům z České republiky i Slovenska už řadu let dodává vyrovnávací můstky, sklopné plošiny, rolovací mříže a především rychloběžná a průmyslová vrata.

Vydáno 20.01.2017
Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.

Vydáno 20.07.2017
Dodávka průmyslových vrat – od rychloběžných vrat po protiprůvanové zábrany

Dodávka průmyslových vrat – od rychloběžných vrat po protiprůvanové zábrany

Relativně velké stavební otvory, určené pro vjezd vozidel a manipulaci s materiálem, je třeba opatřit kvalitními průmyslovými vraty. Jejich výběrem výrazně ovlivníme průchod studeného vzduchu do interiérů a tím i spotřebu energie na vytápění. Kvalitní průmyslová vrata navíc zabraňují prostupování nečistot do vnitřních prostor, stejně tak chrání zaměstnance před nemocemi, které vznikají vlivem neustálého proudění studeného vzduchu a zajistí snadnou manipulaci, otevírání a vjezd vozidel. Společnost Novaferm s.r.o. se zabývá již řadu let dodávkou rychloběžných a samonavíjecích průmyslových vrat i nakládací techniky a zajistí ideální podmínky pro vaše průmyslové stavby.

Vydáno 28.01.2016Vydáno 01.03.2014
214 Zhlédnutí
Topováno 06.02.2018