Videochůvičky spolehlivě pohlídají vaše dítě

Naše maminky to s námi neměly jednoduché. Nesměly z nás spustit oči, a když se třeba jen na krátkou chvilku otočily, měli jsme hned „bebí“. Vy si však s tímto problémem už nemusíte lámat hlavu. Dnešní moderní doba nabízí mnoho přístrojů, které dohled nad malými dětmi zjednoduší. Jedním z těchto přístrojů je revoluční videochůvička!


Poznejte výhody, které videochůvičky přináší

Videochůvička je přísným pozorovatelem vašich dětí. Díky ní stihnete zvládnout i další činnosti, které jste předtím museli kvůli neustálé péči o malé dítě zanedbávat. V dnešní době existuje velké množství chůviček od různých výrobců a s různými vlastnostmi. Na jejich prodej se specializuje například internetový obchod Dětské chůvičky. Na stránkách najdete vše, co k hlídání vašeho dítěte potřebujete. Jako například videochůvičku Luvion PRESTIGE TOUCH. Ta má velký, téměř 20-ti centimetrový monitor, takže vám neunikne jediný detail ze života vašeho děťátka. Navíc obsahuje funkci ZOOM a přenáší zvuk. Nabízí vysokou kvalitu obrazu a možnost obousměrné komunikace. Tím ale výčet výhod nekončí, přesvědčte se o dalších na webu.

Internetové videochůvičky

Problém s klasickými chůvičkami je ten, že jejich dosah je omezený. Proto jste se museli podřizovat prostoru a nemohli jste se vzdálit. Těmto dnům už je ale taky konec! Díky vynálezu bezdrátového internetu nastala revoluce i v rámci videochůviček. Vyzkoušejte internetové videochůvičky, které jsou absolutní špičkou v hlídání dětí. Přenos zvuku a obrazu umožňuje internetový signál, takže dosah je prakticky neomezený. Internetovou videochůvičku snadno propojíte s vaším iPhonem, iPadem, iPodem, počítačem i Androidem. Navíc nabízí největší kvalitu zvuku a obrazu. Obsahuje ale spoustu dalších funkcí, jako je například detekce pohybu. Kontrola vašeho dítěte nebyla nikdy jednodušší.

Nejenom chůvičky hlídají bezpečí vašeho děťátka

Kromě videochůviček a internetových videochůviček najdete na stránkách Dětské chůvičky i ostatní druhy chůviček – analogové a digitální. Ty jsou lépe chráněny proti rušení ostatními přístroji a jsou proto vhodné i do měst a hustě osídlených oblastí. Vyberte si chůvičky od různých výrobců jako Angelcare, GRACO, Philips a další. Osvědčeným pomocníkem při hlídání našich nejmenších jsou i monitory dechu, které kontrolují stav vašeho miminka v postýlce. A pokud se vám investice do nového přístroje zdá zbytečná, využijte služeb naší půjčovny. I malé drobnosti dokážou být velkými pomocníky v péči o dítě. Dávkovací dudlík, digitální teploměr, zvlhčovač vzduchu a další najdete na stránkách Dětské chůvičky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.detske-chuvicky.cz

Vydáno 01.03.2014
452 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MediBase Prague s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MediBase Prague s.r.o.
medi-base.cz
Adresa

Adresa

Pod Kavalírkou 1300/5
Praha 5 - Košíře 150 00

office@medi-base.cz
+420 733 103 823


Najdete nás také zde:

ARES
captcha