Počítačové analýzy kovových konstrukcí od I.S.H. Praha

Společnost I.S.H. Praha se při své činnosti v oblasti inženýrských služeb ve strojírenství specializuje především na počítačové analýzy kovových konstrukcí. Pro ty nejčastěji využívá takzvanou metodu konečných prvků, ale zabývá se také zakázkovými projekty. Vznikla na samém počátku devadesátých let a díky těmto letitým zkušenostem může nabídnout menším i velkým strojírenským firmám prvotřídní technickou pomoc.


Počítačové analýzy pro lehčí, pevnější a spolehlivější kovové konstrukce

I.S.H. Praha nabízí nejen technickou podporu pro vývoj kovových konstrukcí, ale navrhuje také řešení příčin poruch a odstraňování závad prostřednictvím konstrukčních změn a úprav. Pomáhá strojírenským firmám také vylepšovat technologické postupy a procesy. Kromě celkově kvalitního zpracování počítačových analýz kovových konstrukcí si I.S.H. Praha zakládá také na etické stránce celé spolupráce se svými klienty. Zejména na diskrétnost pak klade při své práci extrémní důraz, vaše výrobní tajemství tak za každých okolností zůstane skutečně tajemstvím.

Profesionální software pro profesionální počítačové analýzy kovových konstrukcí

Pro vypracovávání počítačových analýz kovových konstrukcí používá I.S.H Praha špičkový specializovaný software. Pomocí programu NISA například zpracováváme běžné základní analýzy kovových konstrukcí členěných do rozsáhlých soustav. Pro složité počítačové analýzy kovových konstrukcí, ke kterým je potřeba komplikovaná výpočtová strategie, pak využíváme programového produktu MARC.

Kvalitní počítačové analýzy kovových konstrukcí se bez chytré hlavy neobejdou

Základem činnosti na zpracovávání počítačových analýz kovových konstrukcí však není pouze kvalitní software, ale zejména hlavy našich pracovníků. Kolektiv odborníků našeho řešitelského týmu má nejen hluboké znalosti matematiky, fyziky, mechaniky a také přímo metody konečných prvků, ale plně se orientuje v širokém spektru používaných strojírenských materiálů. Při počítačových analýzách kovových konstrukcí to vše díky svému multidisciplinárnímu přístupu umí plně využít ve prospěch zákazníků.

K mnoha zdařilým realizacím, na kterých se I.S.H. Praha prostřednictvím počítačových analýz kovových konstrukcí také podílela, patří i veřejnosti velmi známé projekty. Jmenujme v krátkosti například Jadernou elektrárnu Temelín, tramvaje pro ČKD Praha nebo přídavná zařízení Catepillar. Pokud byste se rádi dozvěděli o tomto specialistovi na počítačové analýzy kovových konstrukcí více, neváhejte navštívit přímo webové stránky společnosti www.ishpraha.cz, na kterých naleznete kromě veškerých potřebných kontaktů také užitečný kontaktní formulář.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ishpraha.cz

Vydáno 01.03.2014
82 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Vladimír HRABÁNEK, CSc.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Vladimír HRABÁNEK, CSc.
www.ishpraha.cz
Adresa

Adresa

Sestupná 9/78
Praha 6 160 00

vhrabanek@iol.cz
+420 235 357 920


Najdete nás také zde:

ARES
captcha