Profesionální těsnění, tmely, lepidla, kování a další sortiment od světových výrobců pro truhláře, stolaře, stavební firmy i řemeslné obchody

Společnost Okentěs, působící na trhu již 21 let, je předním dodavatelem těsnění, tmelů, PUR pěn, kování, lepidel a dalších těsnících prvků včetně veškerého potřebného příslušenství. V současné době nás najdete ve Valašském Meziříčí, na pobočkách v Praze, Brně a také na Slovensku, kde se nachází dceřiná společnost. Více než 10 000 stálých zákazníků dokazuje naše pevné místo na trhu a spokojenost s produkty i službami, které pro naše klienty zajišťujeme s ohledem na jejich potřeby.


Záruka kvality a full servis zákazníkům

Kvalitu nabízených produktů zaručuje spolupráce s renomovanými výrobci nejen těsnicích prvků, jakými jsou např. společnosti Sico Rubena, Trelleborg, Linear, Elton, Tribollet, Planet, TKK, EMFI a mnoho dalších. Každoročně své zákazníky informujeme o novinkách v nabídce těchto výrobců prostřednictvím přehledného katalogu, kde naleznete veškeré technické informace z oblasti výroby, montáže i obchodu včetně cenové nabídky.

Okenní těsnění a dveřní těsnění

Výroba či renovace oken a dveří se neobejde bez kvalitního spolehlivého těsnění., které nabízíme v různých typech např. pod značkou Sillen, Trelleborg, Ellen, Primo či Q-LON.

Také kompletní sortiment těsnících dveřních kartáčů, lišt, automatických dveřních prahů dokáže oslovit všechny ty, kteří řeší utěsnění mezery pod dveřmi v případě bezbariérových vstupů či u dveří v pasivních domech.


Od hmoždinek po tmelení automobilových dílů

V pestrém sortimentu společnosti Okentěs najdete veškerý materiál jak pro drobné opravy v domácnosti a potřeby pro řemeslníky, tak i pro náročné průmyslové provozy.

Profi tmely, PUR pěny a lepidla pro domácí i průmyslové využití

Špičková kvalita od světových výrobců akrylátových, silikonových, polyuretanových, hybridních tmelů je zárukou spolehlivosti. Nabízíme tmely TKK, EMFI a Lukopren  jak pro domácí využití, tak i tmely běžně používané při výrobě dopravních prostředků, klimatizačních jednotek nebo například ve stavebnictví. Součástí nabídky je samozřejmě i široký výběr lepidel a montážních PUR pěn.

Pro aplikace v průmyslu nabízíme stříkací lepidla StarStuk v tlakových kanystrech, které se nanáší aplikační pistolí bez potřeby elektřiny či kompresoru. Jsou vhodné pro lepení téměř všech běžných materiálů.

Dveřní a okenní kování

Jsme také předním distributorem profesionálního dveřního a okenního kování značky CEMOM Moatti a dveřních zámků a vložek FAB od firmy ASSA ABLOY.

Nářadí, nástroje a ostatní pomůcky nejen pro řemeslníky

Z naší pestré nabídky nářadí a nástrojů si vybere opravdu každý. Spolupracujeme jen s prověřenými výrobci, díky kterým můžeme dodávat pouze zboží se zárukou kvality. Od minulého roku úspěšně prodáváme elektro nářadí značky Metabo. Dlouholetou tradici mají u nás např.metry Komelon, upevňovací technika Bessey, sponkovačky Novus, vrtáky Hawera a další.

 

A to zdaleka není kompletní nabídka společnosti Okentěs. Více informací o produktech špičkové kvality včetně videoprezentací některých výrobků najdete na webových stránkách www.okentes.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.okentes.cz

Vydáno 04.03.2014
1457 Zhlédnutí
Topováno 04.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Těsnění pro okna a dveře v nabídce firmy Okentěs

Těsnění pro okna a dveře v nabídce firmy Okentěs
Naše společnost je pod logem Okentěs na trhu již 26 let a obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na www.okentes.cz a www.okentes.sk s možností objednání v ...

Pod logem Okentěs jsme na trhu 25 let

Pod logem Okentěs jsme na trhu 25 let
Naše společnost je pod logem Okentěs na trhu již 25 let a obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na našich internetových stránkách s možností objednání v ...

Novinky v nabídce společnosti Okentěs, spol. s.r.o. pro rok 2016

Novinky v nabídce společnosti Okentěs, spol. s.r.o. pro rok 2016
24 let na trhu pod logem Okentěs – v letošním roce již ve vlastních prostorech! Naše společnost obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na www.okentes.cz a ...

Průmyslové těsnící profily a další novinky v sortimentu

Průmyslové těsnící profily a další novinky v sortimentu
Těsnění plní velmi důležitou úlohu nejen v obytných a pracovních prostorách, kde díky utěsnění oken a dveří dochází k efektivním úsporám tepla, ale i například v automobilovém či strojírenském průmyslu. Tam se tyto profily uplatňují při řešení náročných technických aplikací.

Sortiment firmy Okentěs je opravdu široký a díky tomu jsme tady pro své zákazníky už 22 let

Sortiment firmy Okentěs je opravdu široký a díky tomu jsme tady pro své zákazníky už 22 let
Těsnění oken i dveří, kartáče, kování, tmely, PUR pěny a lepidla, to vše najdete v našem každoročně aktualizovaném Katalogu (256 stran). Z pozice hlavního dodavatele silikonového těsnění Sillen a předního distributora 15-ti zahraničních partnerů zajišťujeme cenové a technické informace pro naše ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OKENTĚS, spol. s r.o. Internetový obchod
WEBOVÁ STRÁNKA
OKENTĚS, spol. s r.o.
www.okentes.cz
Adresa

Adresa

Hemy 920
Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou 757 01

okentes@okentes.cz
+420 777 777 999


Najdete nás také zde:

ARES
captcha