JOSPO a.s.

Realizace cateringu - teplé rauty, občerstvení pro větší i menší akce

JOSPO a.s.
Dopřejte si gastronomický zážitek od firmy JOSPO a.s. každý den

Profesionální tým společnosti JOSPO a.s. se specializuje na výrobu a rozvoz chlazených a teplých jídel, zajišťuje cateringové služby pro každou slavnostní příležitost a poskytuje kompletní řešení na míru zákazníkům a jejich individuálním potřebám.


Gastronomické služby na míru každému zákazníkovi

 

Ve společnosti JOSPO a.s. klademe silný důraz na maximální spokojenost klienta, proto navrhneme a zrealizujeme komplexní řešení jakékoliv poptávky po gastronomických službách, ať už jde o rozvoz jídel do firmy, prodejny, pro jednotlivce, zajištění občerstvení na oslavy a svatby či cateringové služby pro jakoukoliv slavnostní příležitost.

Víme, co našim zákazníkům chutná

Navazujeme na tradice v oblasti gastronomie, proto jsou základem našeho jídelníčku pokrmy české kuchyně, ale pravidelně zařazujeme i nabídku jídel oblíbených světových kuchyní. V našem menu najdete více než 700 hlavních jídel, která jsme zařadili hlavně díky poptávce našich zákazníků, aby si každý vybral oblíbený pokrm dle svých chutí a požadavků. Pro oblibu našich služeb mluví i fakt, že v současné době rozvážíme více než 4500 jídel denně.

Kvalita připravovaných pokrmů je pro nás zavazující, proto při výrobě jídel používáme pouze čerstvé suroviny od renomovaných dodavatelů a dbáme na přísné dodržování technologických postupů výroby. I z toho důvodu se můžeme každoročně pyšnit oceněním „Perla Zlínska“, jímž bývají označovány nejkvalitnější a nejlepší regionální výrobky.

Pestrá nabídka uspokojí i ty nejnáročnější strávníky 

  • Výroba chlazených jídel: ve stálé nabídce naleznete více než 30 druhů chlazených jídel a vybrat si můžete i z doplňkového jídelního lístku s dalšími pokrmy, který se obměňuje 2x týdně. Pokrmy jsou skladovány při + 4°C, baleny v ochranných foliích a označeny datem spotřeby.
  • Rozvoz teplých jídel: nabízíme široký výběr teplých jídel z tradiční české i světových kuchyní, stálý jídelníček sestavujeme dle požadavků našich zákazníků. Čerstvost surovin, správné technologické postupy a okamžitá expedice ke klientovi jsou pro nás samozřejmostí.
  • Cateringové služby na klíč: zajistíme jídlo a pití na velké i menší slavnostní akce, při kterých se klade důraz na kvalitu, vzhled i pestrost nabízeného občerstvení. V naší nabídce jsou teplé, studené i kombinované rauty, rádi také poradíme s výběrem vhodného menu pro každou příležitost.
  • Oslavy: můžete se spolehnout, že na oslavu narozenin, svatbu, grilování či raut díky gastronomických zážitkům od firmy JOSPO a.s. vaši hosté jen tak nezapomenou.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.jospo.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Závodní stravování - rozvoz jídel pro firmy i domácnosti

Ke každodenním činnostem patří i kvalitní stravování. Zajistit si jej při zaměstnání nebývá jednoduché a občas i doma není čas nebo nálada na vaření. Jsou však i možnosti, které vám teplou i studenou stravu zajistí snadno a rychle. Třeba tak jako česká společnost JOSPO, a.s. z Holešovic, která potěší vaše chuťové buňky a ještě vám jídlo přiveze přímo na váš stůl doma i ve firmě.

Vydáno 20.06.2017Vydáno 27.11.2012
2041 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2017

Závodní stravování

Závodní stravování

Závodní stravování – příprava a rozvoz teplých jídel k zákazníkům

Chlazená jídla

Chlazená jídla

Příprava chlazených pokrmů balených v ochranné atmosféře, rozvoz jídel

Svatební hostina

Svatební hostina

Studené i teplé pokrmy na svatební hostiny, rauty, zajištění cateringu