PROMAN s. r. o.Regálové systémy a skladové plošiny od projektu až po pravidelný servis

Hledáte optimální řešení skladových prostor? Obraťte se na společnost PROMAN, která vám navrhne a zrealizuje regály, regálové systémy a skladové plošiny přímo na míru a v krátkém termínu.


Společnost PROMAN s.r.o. se již 20 let zabývá komplexním řešením regálových systémů pro skladové prostory. Jsme jedním z předních dodavatelů skladových plošin, polic a regálů všech typů pro Českou republiku, Slovenskou republiku a Polsko, neboť nabízíme nejen kvalitní produkty, ale také služby na špičkové úrovni. A na co se můžete těšit při spolupráci s našimi odbornými pracovníky?

Regály a regálové systémy na míru

Projekční činnost je jednou ze silných stránek společnosti. Umíme řešení regálových systémů přizpůsobit jakémukoli provozu i prostoru, perfektně ovládáme bezpečnostní předpisy a technické normy, máme dlouholeté zkušenosti v oboru manipulace s materiálem a skladování. Díky těmto skutečnostem dokážeme po konzultaci s klientem a vyslechnutí všech jeho požadavků každou zakázku posoudit individuálně a vždy navrhnout optimální řešení.

Dodáme a instalujeme regálové systémy všech typů

Ať už jde o regály, regálové systémy či skladové plošiny, postaráme se o rychlou dodávku a odbornou montáž včetně veškerého příslušenství. V nabídce najdete regály konzolové, policové, paletové, pojízdné, spádové, ocelové skladové plošiny, police mnoha typů i doplňkový sortiment (kontejnery, palety apod.), zkrátka veškeré potřebné vybavení vašich skladovacích prostor.

Regály od společnosti PROMAN najdou využití takřka ve všech oborech, od vybavení dílny drobných podnikatelů, přes správní organizace, až po rozsáhlé průmyslové provozy.

Inspekce regálových systémů a skladových plošin

Naše firma dále zajišťuje kontrolní prohlídku regálů a skladovacích plošin, která musí být provedena na základě vládního nařízení č.378/2001 Sb. (§4, odstavec 2) – ČSN 15635 v intervalu ne delším než 12 měsíců. Naší snahou je samozřejmě kontaktovat své zákazníky a kontrolovat „svoje“ zařízení, neboť jejich aktuální stav můžeme my jako dodavatel nejlépe posoudit. Výměnu poškozených dílů provádíme co v nejkratším možném termínu. Tyto opravy jsou prováděny tak, aby co nejméně zasahovaly do provozu skladů.

Přesvědčte se o kvalitě produktů a služeb společnosti PROMAN na webových stránkách www.regaly-proman.cz, kde najdete také spoustu referencí, nebo nás kontaktujte s vaší představou na e-mail proman@proman.cz. Můžete se spolehnout, že najdeme to pravé řešení k vaší maximální spokojenosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.regaly-proman.cz


Vydáno 07.03.2014
205 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2014