Návrhy a realizace kamen, krbů, pecí i venkovního posezení od certifikovaného kamnáře

Hledáte-li odborníka na návrhy, dimenzování a realizaci kamen, krbů, sporáků či pecí, obraťte se na zkušeného kamnáře Tomáše Jíru, který vám pomůže nalézt optimální řešení šité na míru a v krátké lhůtě tento návrh i zhmotnit.


Základem kvalitní práce z oboru kamnářství je správné nadimenzování vhodného topidla s ohledem na konkrétní objekt, jeho charakter, velikost, počet místností, využití a další aspekty. Proto je třeba vyhledat profesionálního kamnáře, který na základě zkušeností dokáže přesně určit, jaká varianta bude nejvýhodnější jak ekonomicky, tak i z hlediska uživatelského.   

Firma Tomáš Jíra se zabývá komplexními službami v oblasti kamnářství a má za sebou spoustu úspěšných projektů. Díky své dlouholeté praxi, poctivé práci a neustálému sebevzdělávání patří mezi špičku ve svém oboru. 

Jako v téměř všech odvětvích, i v kamnářství je třeba sledovat moderní trendy, materiály a technologie, neboť se tento obor neustále vyvíjí. Tomáš Jíra je členem Cechu kamnářů České republiky a také pravidelným účastníkem na odborných školeních a seminářích. Důkazem je řada certifikátů potvrzujících jeho vysokou odbornost.  

Hypocaust: systém sálavého tepla pro maximální komfort i úsporu peněz

Jedním z předmětů činnosti Tomáše Jíry jsou i realizace systémů Hypocaust. Pod tímto názvem se skrývá systém sálavého tepla, díky kterému je dosaženo rovnoměrného rozložení tepla, a tím i příjemného klimatu v místnosti. Tento způsob vytápění je nejen ekonomicky výhodný, ale zajišťuje i zdravé prostředí bez víření prachu, bakterií a virů. To ovšem nejsou zdaleka jediné výhody systémů Hypocaust.

Neméně zásadní předností je i to, že pomocí jedněch kamen lze vytápět nejen přímo prostor, ve kterém se kamna nacházejí, ale i okolní místnosti. V důsledku toho se vám investice do systému Hypocaust velmi brzy vrátí.

Chcete-li i vy využívat nesporných výhod systému Hypocaust, obraťte se na zkušeného kamnáře, který poradí, jaké řešení je ve vašem případě nejvýhodnější, ať už jde o rodinný domek, vilu nebo rozsáhlý objekt. Kamnář Tomáš Jíra v této oblasti poskytuje komplexní služby a je opravdovým odborníkem s mnohaletými zkušenostmi. Navštivte webové stránky www.tomasjira.cz, kde se můžete také inspirovat v pestrém portfoliu realizací.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tomasjira.cz

Vydáno 07.03.2014
711 Zhlédnutí
Topováno 30.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Krby a kamna - kombinované sestavy

Krby a kamna - kombinované sestavy
Stavba krbů a kamen Praha, pod vedením Tomáše Jíry, je společnost, která se zabývá kamnářstvím. Firma navrhuje, dimenzuje a také staví veškeré krby a kamna různých velikostí a druhů. I v této kategorii je nyní na výběr a to hned z několika produktů. Můžete si domů nechat nainstalovat akumulační, ...

Kamnářství Tomáš Jíra - kombinovaná kamna, krby i další výrobky na míru

Kamnářství Tomáš Jíra - kombinovaná kamna, krby i další výrobky na míru
Návrh, dimenzování a realizace kamen, krbů, sporáků a pecí – to je obor společnosti Kamnářství Tomáš Jíra. Na míru vám navrhneme klasické teplovzdušné krby, teplovodní kamna, ale i kombinovaná kamna, která vám umožní využít teplo přesně tam, kde právě potřebujete.

Akumulační sálavá kamna – užívejte si teplo

Akumulační sálavá kamna – užívejte si teplo
Kamna nejsou výsadou pouze ladovských pohádek, nýbrž moderním a zajímavým způsobem, jak si zkrášlit svůj domov a vyřešit efektivně otázku vytápění. Akumulační sálavá kamna od kamnářství Tomáš Jíra jsou vhodná do klasických domů, dřevostaveb i moderních nízkoenergetických novostaveb.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavba krbů a kamen Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavba krbů a kamen Praha
www.tomasjira.cz
Adresa

Adresa

Hrusice 197
Hrusice 251 66

tomasjira@centrum.cz
+420 777 333 461


Najdete nás také zde:

ARES
captcha