Jak se nejlépe naučit jazyk? Studiem v zahraničí!

13 světových jazyků, 40 zemí celého světa. To je nabídka cestovní kanceláře INTACT, která zajišťuje různě dlouhé jazykové kurzy v zahraničí pro všechny věkové kategorie už od roku 1991. I vy můžete mluvit téměř jako rodilý mluvčí. Stačí jen chtít.


Proč studovat jazyk v zahraničí?

Jednoduchá odpověď - studium jazyka v zahraničí je mnohem efektivnější než domácí výuka. Během dvou týdnů v zahraničí díky nám můžete absolvovat 60 lekcí výuky, hodiny komunikace se spolužáky i v hostitelské rodině. Během dvou týdnů tak získáte vědomosti a dovednosti ekvivalentní přinejmenším stovce lekcí ve své domovině. A to při dvou hodinách týdně v jazykovce nezvládnete ani za rok.

Studujte v zahraničí pod vedením rodilých mluvčích

Všechny školy, se kterými INTACT spolupracuje, jsou akreditované specializované jazykové školy nabízející kurzy pro cizince. Učí na nich rodilí mluvčí s pedagogickým vzděláním a praxí. První den kurzu budete na základě vstupního testu zařazeni do příslušné třídy, přičemž se vždy dbá na to, aby ve třídě byli lidé z různých koutů světa. Výuka probíhá nenásilnou, zábavnou a velmi přátelskou formou. Nejen, že se tedy budete učit jazyk v ideálním prostředí, ale ještě poznáte množství zajímavých lidí z celého světa. 

Studium v zahraničí s INTACTem je sázka na jistotu

Svým zákazníkům zajišťujeme plný servis – samotnou výuku, dopravu, ubytování i program pro volný čas. Jsme jedna z mála legálně působících cestovních kanceláří v oblasti studia v zahraničí. Vlastníme legální licenci cestovní kanceláře a jsme také řádné pojištěni. S námi se nemusíte bát, že zůstanete v cizí zemi bez prostředků a jakýchkoliv záruk.

Proč za studium v zahraničí platit víc, když můžete studovat s INTACTem

Neplaťte víc, než musíte. Díky INTACTu získáte jazykové kurzy levněji, než kdybyste si je kupovali na vlastní pěst v zahraničí přímo u školy. Navíc se nemusíte starat o spoustu nepříjemných formalit. INTACT totiž vše ochotně vyřídí za vás, přesně podle vašich přání, potřeb i finančních možností.

INTACT nabízí širokou škálu zahraničních jazykových kurzů

Jazykové kurzy v zahraničí mohou trvat dva týdny a déle. Nejoblíbenějšími destinacemi jsou Británie, Malta, Kanada, USA. Druhým nejoblíbenějším jazykem je němčina. S INTACTem se však můžete například učit anglicky i v Singapuru, anebo čínsky v Pekingu. Díky nám jsou vaše možnosti skutečně neomezené. To jediné, co je pro vás samozřejmě limitující, jsou peníze. Nicméně ceny za naše služby jsou stanovené tak, aby byly přístupné studentům, pracujícím i důchodcům. Každý si u nás najde to své.

Jazykové dovednosti jsou dnes důležitější než vysokoškolský diplom. Neumíte-li alespoň dva jazyky, jste průměrní. Udělejte něco pro svou kariéru, sebevědomí a osobní rozvoj.

Pro další informace neváhejte navštívit naše webové stránky. Kdykoli nás můžete kontaktovat také na naší zelené lince 800 555 7000 či napsat na e-mail  info@intact.cz.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.intact.cz

Vydáno 07.03.2014
707 Zhlédnutí
Topováno 23.05.2014
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA INTACT - studium v zahraničí, s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
INTACT - studium v zahraničí, s.r.o
www.intact.cz
Adresa

Adresa

Hornoměstská 357
Velké Meziříčí 594 01

info@intact.cz
+420 566 521 441


Najdete nás také zde:

ARES
captcha