Krása a možnosti neinvazivní estetické medicíny

Není třeba chodit na plastické operace a nechat ze sebe udělat umělou figurínu. Kráse stačí občas jen trochu vypomoci ambulantní estetickou medicínou. Řeč je o faceliftingu, odstraňování akné, strií či vrásek, neinvazivní liposukci, populární trvalé epilaci, ale také o celkové péči o pleť a regeneraci pokožky. Čas je nemilosrdný a ne každému příroda nadělila nestárnoucí a bezchybné tělo. Přesto je důležitá péče a starost o tělo i pleť. Nemusíme vždy své tělo předělávat, stačí jen podpořit jeho přirozené charakteristiky metodami, či látkami, které se věkem ztrácí.


Estetická péče – není kosmetika jako kosmetika

Chceme-li svému tělu pomoci zkrásnět, měli bychom vybírat, komu se svěříme. Ne každé zařízení ani každá kosmetička nemusí být skutečným odborníkem. V Ambulanci estetické medicíny se o vás stará zkušený zdravotnický personál. 

Kvalitní přístrojová technika je základem účinného ošetření zákroku

Spousta přístrojů, zvláště kosmetických, má často velmi slabý výkon a bývá pouze napodobeninou dražších zařízení. Efekt ošetření je pak zanedbatelný. Kvalita a výsledek je v dnešní době velmi rozdílný. V Ambulanci estetické medicíny je přístrojová technika pečlivě vybírána. Řadí se k technologické špičce a účinek estetických ošetření je vysoký. Například přístroje pro epilaci světlých chloupků využívají jedinečných patentovaných technologií, či neinvazivní mezoterapie využívající objevů oceněných Nobelovou cenou.

Estetická kosmetologická péče

Zdravotnický personál Ambulance estetické medicíny má přehled a využívá nových spolehlivých metod jak bojovat proti vráskám, akné, nebo jak se zbavit chloupků, jizev, celulitidy, pigmentací, celkové ošetření pleti a dalším. Ambulance využívá metody nebo jejich kombinace např. dermolissage, mezoterapii, neinvazivní liposukci, IPL a jiné přístroje pro světelné, či frekvenční terapie. Veškerou možnou péči o vaše tělo tak máte ověřenou mnoha tisíci ošetřeními.  Dopřejte si tuto efektivní péči a poznáte účinek kvalitních ošetření.

Nestyďte se, zkuste to a objednejte se

V Ambulanci estetické medicíny na vás čeká příjemné přátelské prostředí. Není třeba se obávat objednat se na konzultaci zdarma. Nestyďte se za svou celulitidu či povislé kontury. Odhodlejte se a něco s tím udělejte, abyste se mohli líbit sami sobě i svému okolí. Starejme se o sebe, reprezentujeme sami sebe.

Výsledky potěší

Díky estetickým zákrokům v Ambulanci estetické medicíny se budete cítit skvěle a mladě. Budete se líbit. Věk není handicap. Jen je třeba vědět, jak zmírnit či napravit působení času. Najděte recept na svěží vzhled pleti i těla, budete se cítit krásně a sebevědomě.

 

V péči Ambulance estetické medicíny - AMEM budete spokojeni. Chtějte pro sebe prověřenou špičkovou kvalitu. Pro více informací navštivte webové stránky www.amem.cz

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.amem.cz

Vydáno 07.03.2014
1005 Zhlédnutí
Topováno 05.11.2014
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KR institut, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KR institut, s.r.o.
www.kosmetika-regenerace.cz
Adresa

Adresa

Bartošova ulice 4393
Zlín 760 01

info@amem.cz
+420 775 886 224


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha