Kvalitní české potraviny oceněné značkou KLASA

V dnešní době, kdy je trh s potravinami přesycen dováženými produkty nevalné kvality, roste poptávka po zdravotně nezávadných výrobcích českého původu. Důvěřujte potravinám s prestižním oceněním značky KLASA, které je důkazem prvotřídní jakosti testované v akreditovaných laboratořích. Právě takové tuzemské potraviny seženete i u firmy Naděžda Feithová – ALFA mlýn a balírna.


Téměř stoletá tradice výroby v Pouzdřanech nedaleko Brna

Firma Naděžda Feithová – ALFA mlýn a balírna navazuje na mnohaletou tradici předků, bratrů Hartlových, kteří vybudovali v pouzdřanském mlýně výrobní prostory už počátkem 20. století. V současné době je mlýn po generální rekonstrukci a disponuje nejen moderními výrobními, balícími a skladovacími prostory, ale také specializovanou laboratoří pro neustálou kontrolu kvality potravin.

O špičkové kvalitě výrobků a technologických procesů svědčí i získané certifikáty: ISO 9001:2000, HACCP, ISO 22 000:2005 a v neposlední řadě již zmíněné ocenění značky KLASA.

Produkty a služby ALFA mlýna a balírny

V nabídce najdete například pšeničné a žitné mouky, kukuřičnou krupici, ječné kroupy či zrna obilovin. Veškeré produkty jsou čerstvé, kvalitní a mají využití jak pro přímou spotřebu, tak i potravinářskou velkovýrobu. Ale to zdaleka není kompletní sortiment mlýna a balírny.

 

Milovníci domácího chleba vlastní výroby si jistě vyberou ze směsí přímo určených na pečení chleba jak v klasické troubě, tak i domácí pekárně. Od běžně dostupných směsí se liší absencí jakýchkoli konzervantů a přidaných barviv. A nezapomíná se ani na příznivce sladkého pečiva, kteří ocení směs na přípravu kynuté buchty.

 

Mezi další nabízené produkty tuzemské výroby a prvotřídní jakosti patří také např. pohanka, jáhly, čočka, loupaný hrách, fazole, mák, ovesné vločky nebo krmné potraviny pro zvířata.

Vlastní výroba mouky, těstárna a balírna s kvalifikovaným personálem je základem pro výrobu těstovin zaručené kvality. Mezi ručně balenými těstovinami z Pouzdřan najdete jak nudle mnoha druhů a zavářkové těstoviny, tak i klasické přílohové těstoviny různých tvarů v balení od 400 g až po 8 kg.

Součástí služeb pouzdřanské firmy je i doprava objednaných výrobků až k zákazníkovi vlastními speciálními vozy splňujícími přísné hygienické normy. Domluvit se jde i na speciálním balení potravin dle individuálních požadavků.

Chcete-li se dozvědět více o firmě Naděžda Feithová – ALFA mlýn a balírna a nabízených českých produktech špičkové kvality, navštivte webové stránky www.mlynalfa.cz.


Vydáno 07.03.2014
1579 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny

Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny
České výrobky z Česka. Přesně těmito slovy se dá popsat výroba firmy ALFA mlýn a balírna. Tato společnost je ryze českého původu a čerpá z dlouholeté tradice, která se dědí po dlouhé generace. Nabízí, vyrábí, balí a prodávají řadu kvalitních tuzemských potravin. Patří sem mouky, těstoviny, ale i ...

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby
Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Naděžda Feithová
WEBOVÁ STRÁNKA
Naděžda Feithová
www.mlynalfa.cz
Adresa

Adresa

U Mlýna 238
Pouzdřany 691 26

odbyt@mlynalfa.cz
+420 602 565 577


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha