Společnost RVR dodá krásné interiérové dveře, praktické sanitární příčky i sprchové kouty

Sanitární příčky od RVR jsou ideálním řešením oddělení společných sprch, toalet nebo převlékacích kabin. Kromě nich se společnost RVR zabývá i návrhem, výrobou a montáží sprchových koutů a interiérových dveří. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která dodržuje termíny i cenovou kalkulaci a navíc si ještě dává skutečně záležet na tom, aby splnila veškerá přání svých zákazníků, pak je pro vás RVR ta správná volba.


Spousta zkušeností a pečlivý přístup ke každé zakázce

Společnost RVR působí na trhu už od roku 1998. Po celé České republice dodává a montuje interiérové dveře i zárubně pro bytové či nebytové výstavy, kompletní systémy sanitárních kabin a sprchových koutů. Jejich služby může využít každý – jednotlivci, malí podnikatelé i velké firmy či státní a jiná zařízení jako jsou školy, nemocnice, výrobní závody, hypermarkety nebo sportovní areály. Veškeré nabízené výrobky dodávají v různých provedeních, povrchových úpravách i rozměrech a skvěle si poradí i s atypickými zakázkami. Samozřejmou součástí jejich služeb je konzultace, kalkulace, zaměření i odborná montáž. Firma RVR vše udělá za vás. Profesionálně, kvalitně a v termínu.

Sanitární příčky jako ideální řešení společných koupelen a šaten

Veškeré sanitární příčky a převlékací kabiny, které společnost RVR nabízí, splňují ty nejvyšší nároky z hlediska technického provedení, designu i kvality materiálu. Možnosti jejich upořádání i využití jsou takřka neomezené. Použitý materiál je velmi odolný, má skvělou povrchovou úpravu odolnou vůči vodě a všechny typy příček se vyrábí v nejrůznějších dekorech a barvách. Díky variabilitě celého systému je navíc velmi snadné jej využít v jakémkoliv interiéru.

Sanitární příčky jsou propracované do posledního detailu

Při výrobě sanitárních příček je kladen velký důraz na propracování detailů. Kliky na dveřích jsou sladěné barevně i designově se zbytkem zařízení a nastavitelné podpěry s krycí rozetou dokonce umožňují vyrovnávat podlahové nerovnosti. K celému systému si navíc můžete pořídit i množství stylově kompatibilních sanitárních doplňků, jako jsou zásobníky na toaletní papír, háčky na šaty apod. Sanitární příčky nezatěžují příliš stropy, jejich montáž je velmi rychlá, suchá a čistá a údržba naprosto snadná. Tím vám odpadá spousta starostí. Když potřebujete vkusně a prakticky oddělit toalety, sprchy nebo šatny, sanitární příčky jsou skvělým řešením.

Sprchové kouty, které jednoduše musíte mít

Nadčasový design a precizní provedení sprchových koutů od firmy RVR potěší snad každého. Sprchové zástěny nabízí v typizovaných rozměrech na vaničky, které jsou běžně k dostání na českém trhu. U RVR rozhodujete vy, jak bude výsledný výrobek vypadat. Vybíráte si výplň dveří – zda budou plastové či z bezpečnostního skla – i typ dveří (posuvné, otevírací jedno nebo dvoukřídlé). Do posledního detailu tak můžete ovlivnit, jak bude vypadat produkt, za který platíte.

RVR dodává i precizně propracované dveře a zárubně s osobitým designem

Dveře jsou tím nejčastěji se objevujícím prvkem ve vašem domě, firmě nebo jiném zařízení. Jejich správná volba pomůže dát interiéru jasný osobitý vzhled a také jej prosvětlit a ozvláštnit. U firmy RVR vás čeká tak široká nabídka dveří pro použití v bytových i nebytových prostorech, že si ani nebudete umět vybrat.

Všechny výrobky, které firma RVR nabízí, mají společné jedno – zcela precizní provedení. S jejich produkty se vám nestane po týdnu užívání, že vám upadne klika, protože šroubek nebyl úplně dobře dotažený. Svou práci odvádějí vždy tak, aby splňovala ty nejvyšší nároky na kvalitu, profesionalitu, ale i rychlost. Její zaměstnanci vždy odvedou tu nejlepší možnou práci a vy tak máte záruku, že se na firmu RVR i její výrobky můžete stoprocentně spolehnout.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rvrjilove.cz

Vydáno 11.03.2014
446 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sanitární příčky – základ pro soukromí ve veřejných prostorech

Sanitární příčky – základ pro soukromí ve veřejných prostorech
Asi těžko si dokážeme představit veřejné prostory, které jsou vybaveny toaletami, sprchami či šatnami, bez prostředků sloužících k ochraně soukromí. Důraz na zajištění soukromí v těchto prostorech je mnohem výraznější než kdekoliv jinde. Proto je třeba si uvědomit důležitost sanitárních příček, ...

Sprchové kouty, které budou slušet každé koupelně

Sprchové kouty, které budou slušet každé koupelně
Sprchový kout pro mnohé představuje nedílnou součást koupelny. Často nahrazuje vanu, ať už z důvodu úspory místa nebo zkrátka podle preferencí majitele. Pokud i vy hledáte to pravé řešení pro vaši koupelnu, obraťte se na firmu ing. Vladimír Rosenbaum RVR. Na českém trhu působíme od roku 1998 a ...

Moderní sanitární příčky mají univerzální využití

Moderní sanitární příčky mají univerzální využití
Nevzhledné šedé kabinky v prostorách zařízení pro širokou veřejnost už jsou minulostí. Dnes už existuje řešení, které splňuje nejen hygienické, ale i estetické požadavky. Řeč je o moderních sanitárních příčkách, které splňují veškeré požadavky pro použití v tzv. suchých i mokrých interiérech.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR
www.rvrjilove.cz
Adresa

Adresa

Holíkova 471
Jílové u Prahy 254 01

r.v.r@worldonline.cz
+420 241 951 361


Najdete nás také zde:

ARES
captcha