Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, zde jsou vždy vítáni.


Sport, kultura, památky a hlavně krásná příroda

Masarykův tábor YMCA se nachází v údolí řeky Sázavy u Soběšína, nedaleko Českého Šternberku. Tábor je umístěn v příjemném prostředí lesoparku, najdete zde tři typy chatek o různé velikosti a celkové kapacitě přes 220 osob rozšířené o možnost stanování na louce. V samotném areálu je k dispozici hned několik sportovišť, např. volejbalové a tenisové kurty, stoly na ping-pong či loděnice pro zájemce o sportovní vyžití na řece.

A to zdaleka není všechno, co tábor může nabídnout. I v jeho okolí je spousta dalších možností, kam vyrazit za zážitky, ať už jde o návštěvu historických památek, koupaliště, exkurzi do pivovaru Kácov či Vojenského muzea Lešany, a v neposlední řadě celou řadu možností výletů po okolí.  

Skvělá zábava pro rodiny, skupiny přátel i firemní kolektivy

Pamatovali jsme i na nepříznivé počasí. Dvě klubovny ve stylových srubech s vlastním krbem poskytují za takovým podmínek skvělé zázemí. V Masarykově táboře YMCA – Soběšín se v jakémkoli počasí rozhodně nikdo nudit nebude!

Sezóna 2014 v Masarykově táboře YMCA přináší hned několik novinek

Kromě nových přehledných webových stránek, na kterých nechybí pravidelně aktualizované informace o chystaných zajímavých akcích, se můžete těšit například na:

  • nové letní 3D minikino
  • modernizovanou kuchyň plně uzpůsobenou pro přípravu pokrmů, které ocení i příznivci zdravého stravování
  • rozšíření doplňkového prodeje o sortiment mražených výrobků a chlazených nápojů
  • nové sportovní, kulturní, adrenalinové či dětské aktivity
  • možnost zakoupení dárkových poukazů na pobyt v Masarykově táboře YMCA

 

Chcete-li zažít letošní dovolenou se spoustou zábavy, kvalitního odpočinku a netradičních zážitků, neváhejte a rezervujte si ubytování na webových stránkách tabor.palacymca.cz už dnes!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://tabor.palacymca.cz

Vydáno 15.03.2014
697 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

YMCA – největší mládežnická organizace na světě

YMCA – největší mládežnická organizace na světě
Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých ...

Palác YMCA: Pronájem prostor pro vaši kancelář i rekreaci

Palác YMCA: Pronájem prostor pro vaši kancelář i rekreaci
Sháníte vhodný prostor pro vaši firmu nebo organizaci? Společnost Palác YMCA pronajímá hned několik objektů k rozličným účelům, které budou vyhovovat i vašim požadavkům. V první řadě se jedná o multifunkční památkově chráněný, a tedy mimo jiné architektonicky velmi hodnotný, dům v Praze 1. Dalším ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Palác YMCA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Palác YMCA, s.r.o.
www.palacymca.cz
Adresa

Adresa

Na poříčí 1041/12
Praha 1 110 00

office@palacymca.cz
+420 603 516 117


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha