Jízda na čtyřkolce: Kdo nevyzkoušel, nepochopí

Přestože jim v devadesátých letech, kdy se k nám dostaly, příliš mnoho lidí nevěštilo dlouhou budoucnost, získávají si čtyřkolky čím dál více fanoušků. Zábava a radost z nevšedního pohybu v terénu je to, co na čtyřkolkách mnoho jezdců láká. Nejde ale zdaleka jen o prostředek zábavy, čtyřkolky se používají samozřejmě také k pracovním účelům pro pohyb v nepřístupném terénu. Nejen na čtyřkolky, ale také na prodej veškerého příslušenství k nim a odborný servis čtyřkolek se specializuje firma Andy Motors.


Servis čtyřkolek i originální náhradní díly na čtyřkolky

Protože se čtyřkolkám v Andy Motors věnujeme už od roku 1998, kdy jsme se jako první firma v Čechách zaměřili na čtyřkolky ATV, quad i příslušenství pro všechny typy čtyřkolek, zvládli jsme za tu dobu nasbírat velké množství zkušeností s těmito divokými stroji. Ty dnes zúročujeme nejen při samotném prodeji čtyřkolek, kdy můžeme doporučit vhodný model, ale také při servisu čtyřkolek.

Vyhřívání i pneumatiky na čtyřkolky

Dovolujeme si tvrdit, že se náš servis čtyřkolek pohybuje na velmi vysoké úrovni, díky čemuž našima rukama prochází také značné množství strojů. V rámci servisu čtyřkolek upravujeme a opravujeme čtyřkolky všech známých výrobců vyjma modelů z Číny, Koreje a Taiwanu. Záleží jen na vás, zda si pro svou opravu čtyřkolky zvolíte přímo originální díly či produkt druhovýroby, vždy vám však poradíme dle konkrétního problému. Veškeré náhradní díly na čtyřkolky samozřejmě také samostatně prodáváme. Najdete u nás vše, od nárazníků, přes pneumatiky na čtyřkolky, ráfky, plexi štíty, vyhřívání čtyřkolek, až po potřeby na opravu defektů.

Vybavení a příslušenství pro čtyřkolky nejen pro bezpečnou jízdu

V našem katalogu najdete také veškeré příslušenství pro čtyřkolky. Vyberete si u nás tak vše, co byste při jízdě na vašem čtyřkolovém drakovi mohli jenom trochu potřebovat. Helmy, ochranné brýle, rukavice, kryty rukou, brašny na čtyřkolky, plastové úložné boxy či krycí plachty a tak dále. Ve výčtu užitečných a často nezbytných věcí pro jízdu na vaší čtyřkolce bychom mohli pokračovat. To vše u nás najdete pohodlně na jednom místě, a to včetně dětských variant některých výrobků. Protože naprostou většinu příslušenství a vybavení pro čtyřkolky odebíráme přímo od výrobců, můžeme svým zákazníkům díky této přímé spolupráci nabídnout velmi atraktivní ceny.

Andy Motors: Čtyřkolky, na které se můžete spolehnout

Na to, kdo všechno jezdí na našich čtyřkolkách, jsme náležitě hrdí. Mezi plně spokojené zákazníky Andy Motors patří třeba Lou Fanánek Hagen s modelem Outlander 800 XT, Armáda České republiky používající naše čtyřkolky při svém nasazení v Afghánistánu nebo Josef Macháček využívající pro svůj dakarský speciál komponenty Andy Motors. Jednu ze čtyřkolek Yamaha Grizzly 350 jsme věnovali například také SKV sportovnímu klubu vozíčkářů.

Objevte kouzlo jízdy na čtyřkolce i vy. Navštivte webové stránky věnované těmto zábavným strojům a veškerému příslušenství na čtyřkolky www.atvshop.cz a vyberte si přesně podle svého gusta. Rádi vám poradíme a vše předvedeme také přímo v naší prodejně čtyřkolek na adrese Na Hlavní 1, Praha 8. Těšíme se na vás!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.atvshop.cz

Vydáno 15.03.2014
313 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Andy Motors, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Andy Motors, s.r.o.
www.atvshop.cz
Adresa

Adresa

Na Hlavní 1
Praha 8 - Březiněves 182 00

info@andymotors.cz
+420 283 910 975


Najdete nás také zde:

ARES
captcha