PMZ PROJEKT, spol. s r.o. Projekty pro potravinářský průmysl

Zpracování dispozičních studií a studií proveditelnosti potravinářských provozů Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.
Projekty pro potravinářský průmyslTy správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.


Stařené hovězí maso jako záruka kvality

Jedině maso, ve kterém se odráží poctivý přístup k řemeslu a využití nejnovějších technologií, může být opravdu kvalitní. Proto vzrůstá zájem o tzv. stařené maso. Na takto označeném mase máte záruku, že o maso bylo opravdu dobře postaráno. Při jeho výrobě se totiž dodržují přísné výrobní procesy - zvíře se po porážce nechá den vychladnout, poté se ve čtvrtích uloží do zracích boxů. Tam maso zraje čtyřicet až šedesát dní a teprve poté je připraveno dostat se do rukou spotřebitelů. V České republice si takové maso můžete vychutnávat díky společnosti LOUDY v Seleticích. Tento masný závod je naprojektován přesně tak, aby se v něm mohly dodržovat přísné postupy výroby.

Zázemí je to, co dodává potravinám jejich konečnou podobu

LOUDY v Seleticích by nikdy nebyly schopny vyrábět kvalitní maso, nebýt toho správného rozmístění a kvality technologií, které se na výrobě podílejí. A k tomu potřebujete toho správného partnera - PMZ PROJEKT. Tato společnost s více než dvacetiletým působením na trhu se totiž zabývá projekty potravinářských závodů, včetně technologií. Je to právě PMZ PROJEKT, který je vaším tajným klíčem k úspěchu. Naši práci oceňují zákazníci po celé České republice, ale i na Slovensku. Řešíme podobu vašeho potravinářského závodu nebo skladovacího objektu od A do Z.

Komplexní služby, které oceníte

PMZ PROJEKT tak naprojektuje váš objekt do posledního detailu. Vše začíná vytvořením návrhu s ohledem na vaše připomínky. Po jeho schválení provádíme samotnou realizaci objektu se vším všudy. Zároveň vyvíjíme inženýrskou činnost, včetně vyřizování povolení ke stavbě. Projekt vyhotovíme ve všech profesích, tj. např.: stavba haly, vyřešení statiky, elektroinstalace, chlazení, vzduchotechniku a mnoho dalších.

Námi projektované slouží zejména masnému a drůbežářskému průmyslu, ale nebráníme se ani novostavbám a rekonstrukcím jiných objektů. Projektem vodovodů a kanalizací jsme se podíleli i na stavbě Sluneční věže Karlín nebo autosalonu Dailmler Benz ve Stodůkách. Neváhejte tedy a spolupracujte s odborníky, kteří z vašeho podnikání udělají úspěch. Sídlo naší firmy najdete v Praze 4.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pmz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Projektování a inženýring

Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.

Vydáno 17.04.2018
Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.

Vydáno 13.03.2017
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.

Vydáno 07.05.2013
Čistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Čistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Průmyslové čistírny odpadních vod stejně jako jiné stavby se neobejdou bez vypracovaného projektu. Jedná se o vodohospodářské dílo, proto musí při výstavbě nebo rekonstrukci obdržet ČOV řádné stavební resp. vodoprávní povolení. Projektovou činností se zabývá společnost PMZ PROJEKT, pro kterou jsou čistírny odpadních vod jednou z oblastí, kterou se aktivně zabývají.

Vydáno 06.05.2016
Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů je specialitou společnosti PMZ PROJEKT již od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co si projektování v oboru zpracování potravin žádá, a jsme připraveni poradit si se všemi problémy. Chcete rekonstruovat svůj provoz? Nebo hledáte někoho, kdo se postará o návrh složitého mnoha milionového projektu? My máme na kontě již stovky úspěšných projektů, projektování masných závodu na míru tak nabídneme i vám.

Vydáno 06.06.2015Vydáno 16.03.2014
196 Zhlédnutí
Topováno 09.07.2018