Boty dětem: kvalitní zdravé boty pro děti každého věku

Internetový obchod Boty dětem nabízí pestrý sortiment dětské obuvi a oblečení splňující veškeré zdravotní i bezpečnostní požadavky. Za rozumnou cenu zde můžete nakoupit kvalitní boty pro děti, punčocháče, ponožky a návleky, ale i např. mikiny, trička či pláštěnky od renomovaných výrobců.


Boty pro děti se zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti

Výběr vhodné obuvi pro děti je bezesporu jedním z nejdůležitějších kroků při prevenci zdravotních problémů spojených s nesprávným vývojem svalů, kostí a vazů. Kvalitní boty pro děti musí splňovat přísné normy, a to jak z konstrukčního, tak i zdravotně-hygienického hlediska. E-shop www.botydetem.cz proto nabízí pouze produkty opatřené certifikátem kvality od prověřených tuzemských i zahraničních výrobců. V nabídce najdete například značky Befado, Demar, Jonap, Coqui či Santé, které zaručují prvotřídní jakost svých produktů ve spojení s dětmi i rodiči oblíbeným designem. A co si konkrétně pod těmito značkami představit?

Befado: držitel prestižních ocenění v mnoha kategoriích

Boty pro děti značky Befado byly vyvinuty ve spolupráci s dětskými ortopedy a splňují veškeré požadavky nejen na bezpečnost, zdravotní nezávadnost a hygienu, ale také nejnovější módní trendy. Tato dětská obuv je vyráběna za pomoci moderních technologií a není nouze o pravidelné novinky s každým příchodem ročního období. Internetový obchod Boty dětem má ve svém sortimentu produktů více než 600 modelů botiček Befado, tedy nejširší výběr v celé ČR a SR!

Demar: sněhule a holínky, které si děti zamilují

Nejen moderní design, ale hlavně pohodlí a bezpečnost sněhulí a holínek jsou příčinou, proč je značka Demar oblíbená dětmi i dospělými. Boty dětem má na skladě nejširší nabídku dětských bot od tohoto výrobce v celé ČR a SR!

Jonap, Santé: zdravotně nezávadná dětská obuv od českého výrobce

Kožená dětská obuv české značky Jonap a Santé je certifikovaná státní zkušebnou ITC Zlín a má právo užívat označení Zdravotně nezávadná obuv udělené českou obuvnickou asociací ve Zlíně. Za velmi příznivé ceny od tohoto výrobce dostanete zaručenou prvotřídní kvalitu.

Coqui: holínky z pružného a odolného materiálu

Veselé dětské holínky Coqui vynikají nejen neotřelým moderním designem, ale i profilovanou podrážkou usnadňující chůzi v nepříznivém počasí. U všech modelů dětských holínek nechybí bezpečnostní reflexní pásek.   

 

Kromě kvalitní dětské obuvi výše uvedených značek naleznete v internetovém obchodě Boty dětem dětské oblečení od výrobců Loap Kids a také kojenecké capáčky G-mini, Bobo Baby, Bobas atd. Navštivte webové stránky a vyberte si z pestrého sortimentu to nejlepší pro vaše děti.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.botydetem.cz

Vydáno 17.03.2014
568 Zhlédnutí
Topováno 29.05.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zdravotně nezávadná dětská obuv nemusí být nudná

Zdravotně nezávadná dětská obuv nemusí být nudná
Vaše dítě je křehká bytost, která se neustále vyvíjí. A je jen na vás, abyste uhlídali jeho správný růst. Víte, že nesprávně zvolená bota může způsobovat deformaci dětské nohy a dítěti tak může způsobit celoživotní následky? Nebuďte lhostejní ke zdraví svého dítěte. Chraňte ho kvalitními dětskými ...

Dětské boty BEFADO jsou navrženy ve spolupráci s ortopedy pro správný vývoj dětských nožiček

Dětské boty BEFADO jsou navrženy ve spolupráci s ortopedy pro správný vývoj dětských nožiček
Výběr správné obuvi je velmi důležitou součástí péče o zdraví a optimální vývoj stavby těla vašeho dítěte. Značka BEFADO je zárukou, že první botičky budou nejen pohodlné, bezpečné a „trendy“, ale budou splňovat i veškeré požadavky na zdravotní nezávadnost a hygienu.

Víte, jak správně vybrat boty pro děti?

Víte, jak správně vybrat boty pro děti?
Při výběru obuvi nejen pro děti je třeba zohlednit hned několik faktorů, které mají vliv nejen na pohodlí, ale hlavně na zdraví. Kupujeme-li boty pro dítě, platí obezřetnost dvojnásob. Svaly, vazy i kosti potřebují pro optimální vývoj podmínky, které může negativně ovlivnit především výběr nevhodné ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Zuzana Vorbisová
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Zuzana Vorbisová
www.botydetem.cz
Adresa

Adresa

č. 408
Únanov 671 31

info@botydetem.cz
+420 604 119 950


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha