Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí

Postihne-li nás ztráta blízkého člověka, jsme vždy vystaveni obrovskému psychickému vypětí. Jsou to chvíle, kdy potřebujeme každou pomocnou ruku, která by nám ulehčila od problémů spojených se zařizováním formalit a organizováním obřadu. Pohřební služba HELFI ví, jak pozůstalým pomoci, aby se mohli bez starostí soustředit na rozloučení s milovanou osobou.


Pohřební služba Benešov se postará o veškeré nezbytné kroky

Pro Benešov a okolí zajišťuje veškeré pohřební služby společnost HELFI, jejíž pracovníci mají mnohaleté zkušenosti s poskytováním diskrétní a citlivé součinnosti pro pozůstalé v těžkých chvílích. Tato spolehlivá pohřební služba je spojením tradice, moderních technologií a etiky a postará se komplexní servis, od zajištění kytic a věnců na smuteční obřad, až po non stop převoz zesnulých ze zahraničí.

Účelem posledního rozloučení není prohlubování smutku

Pohřební službě HELFI se soustředíme na to, aby poslední rozloučení neumocňovalo smutek a prázdnotu nad ztrátou blízkého člověka. Smuteční obřad má být hlavně důstojnou událostí, která vyvolá hezké vzpomínky na milovanou osobu. S tím souvisí i prostředí, ve kterém se pohřeb koná, vazba květin a věnců, výběr hudby, řečníka a další nezbytné kroky, se kterými pracovníci pohřební služby vždy rádi pomohou.

Nabízíme pomocnou ruku

Zařizování všech nezbytností spojených s pohřbem je samozřejmě spojeno i s náklady za smuteční obřad. Není-li vaše finanční situace zrovna ideální, máme pro vás řešení v podobě ekonomické varianty klasického pohřbu nebo v krajní situaci službu pohřeb bez obřadu.

 

I v případě, že si nevíte rady, které dokumenty budete potřebovat pro bezproblémové vyřízení pohřbu, se můžete obrátit na naše poradce na non stop lince +420 602 210 601, veškeré potřebné informace najdete také na našich webových stránkách.

Plánování vlastního pohřbu usnadní těžké chvíle vašim blízkým

Naplánovat si svůj budoucí pohřeb přesně podle vlastních představ už v dnešní době není žádné tabu. I v takovém případě se na nás můžete obrátit a objednat si službu předplacený pohřeb krytý notářským potvrzením. Toto rozhodnutí ušetří spoustu starostí i výdajů vašim blízkým a vám dá dobrý pocit, že vše proběhne ve vaší režii.

 

Nechcete-li se zbytečně stresovat zajišťováním jednotlivých úkonů ohledně pohřbu u více firem, obraťte se právě na spolehlivou pohřební službu HELFI, která vám vždy vyjde vstříc. 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pohrebnisluzba-helfi.cz

Vydáno 19.03.2014
143 Zhlédnutí
Topováno 18.12.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad

Pohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad
Pohřební služba není společnost, na kterou byste se obraceli s radostí. Je totiž přímo spjata s událostmi, které nikdo z nás nezažívá rád. I tak těžké situace, jako je smrt někoho blízkého, však dříve či později potkají každého. A proto je obzvlášť důležité, aby byl přístup pohřební služby citlivý ...

Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života

Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života
Ztráta blízkého člověka patří mezi nejtěžší chvíle našeho života. V tomto období je každé ulehčení od starostí důležité a může alespoň částečně zmírnit stres, který nás provází. Pohřební služba Praha je tu pro všechny, které tato smutná událost zasáhla, aby jim podala pomocnou ruku při vyřizování ...

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení
Všechno má svůj začátek i konec. A smrt je sice velmi smutnou, ale neodmyslitelnou součástí života. Pokud tato neradostná událost potká vaše blízké, budete jim nejspíš chtít zařídit co nejdůstojnější a nejpěknější rozloučení. Pohřby mohou být samozřejmě i velmi krásné a pro pozůstalé co nejméně ...

Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné

Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné
Každý, kdo někdy zažil ztrátu blízkého člověka, dobře ví, jak těžké období pozůstalí prožívají. V takových chvílích je třeba každé pomoci, která usnadní vyřízení formalit a zajistí hladký průběh posledního rozloučení. Pro Prahu, Benešov a okolí tyto komplexní služby poskytuje Pohřební služba HELFI.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HELFI s.r.o. Pohřební služba Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
HELFI s.r.o.
www.pohrebnisluzba-helfi.cz
Adresa

Adresa

U Vršovického hřbitova 7
Praha 10 101 00

helfi@helfi.cz
+420 602 210 601


Najdete nás také zde:

ARES
captcha