Ty nejlepší vany a sprchové vaničky musíte hledat tam, kde se na kvalitu dohlíží od začátku do konce

Jsme jediní výrobci koupacích i vířivých van a sprchových vaniček, kteří si smalt vyrábí sami. Díky tomu vám dokážeme vždy zcela odborně poradit. Jsme u výroby svých produktů v každém okamžiku, proto vám můžeme doporučit výrobky přesně odpovídající vašim požadavkům a představám. Nejsme jako někteří prodejci, kteří jen skupují výrobky jinde a potom je prodávají. My víme, co vám nabízíme. Podobu a složení našich produktů určujeme od samého začátku až do úplného konce.


Nejmodernější technologie, nejstylovější design – to jsou vany a sprchové vaničky KALDEWEI

Naše smaltovaná ocel je perfektním materiálem pro každou koupelnu. Je pevná jako ocel a odolná jako sklo. Tyto její vlastnosti nám umožňují vytvářet vysoce kvalitní koupací i vířivé vany a sprchové vaničky, které vás uchvátí precizností a krásou svého provedení. Své výrobní procesy neustále zdokonalujeme. Používáme tu nejmodernější technologii a nejstylovější design. Nedávno se naší firemní laboratoři podařilo vyvinout například speciální směs, která vytváří dnes velmi žádaný elegantní matný povrch.

Smaltované vany a sprchové vaničky nejen skvěle vypadají, ale mají i skvělé vlastnosti

Smaltované koupací i vířivé vany a sprchové vaničky od KALDEWEI jsou jedinečné svými vlastnostmi. Vyrábíme je pro vás ze surovin z celého světa, jako jsou například skandinávský křemen, kalifornský borax či živec používaný k výrobě porcelánu. Hledali jsme ty nejlepší materiály s nejlepšími vlastnostmi a z těch jsme vytvořili tu nejlepší recepturu, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Sklovitý smalt je neobyčejně odolný a tvrdší než akrylát či minerální slitina. Je téměř nemožné jej poškrábat, popálit či jinak poškodit. Je odolný proti nárazům, téměř nereaguje na kolísání teplot, takže riziko trhlin ve spárách je takřka nulové, a vydrží i působení chemikálií, které se běžně používají v koupelně. Náš smalt nebledne, nežloutne a trvale si zachovává svůj originální barevný odstín.

Nechte svou koupelnu rozkvést

Perfektním nápadem našich designérů jsou koupací vany a smaltované extra ploché sprchové vaničky s dekorací LILIE. Jaro se už sice pomalu blíží, ale proč si jej v koupelně nedopřát po celý rok? Vany a vaničky v bílé nebo černé barvě zdobí vkusné lilie v elegantní šedé barvě, které zapříčiní, že se ve své koupelně budete po celý rok cítit jako v rozkvetlé zahradě. Dopřejte své koupelně nadčasový design smaltovaných výrobků KALDEWEI. Uvidíte, že se vám z ní pak ani nebude chtít odcházet. V KALDEWEI víme, že nejen funkčnost a praktičnost, ale i design je velmi důležitý. Proto svým zákazníkům dopřáváme luxus výběru z mnoha různých typů van i sprchových vaniček, barev i dekorů.

Kvalitu svých van a sprchových vaniček kontrolujeme v každém okamžiku výroby

Koupací a vířivé vany i sprchové vaničky KALDEWEI jsou odolné, snadno se čistí a udržují a vypadají absolutně skvěle. Abychom vám dodávali vždy jen ty nejkvalitnější výrobky, máme pod kontrolou každý okamžik výroby našich produktů. Od míchání smaltu, přes formování silných ocelových plechů do nejrůznějších tvarů van a vaniček, až po vypálení smaltem potažených tvarů.

Díky všem našim zásadám a práci firemních laboratoří je výsledek naší práce vždy znamenitý. Tvarově stálý, stylově vyšperkovaný. Za svou práci bychom dali ruku do ohně. Proto svým zákazníkům poskytujeme třicet let záruky na smaltovanou ocel našich koupacích van i sprchových vaniček.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kaldewei.cz

Vydáno 19.03.2014
605 Zhlédnutí
Topováno 20.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kaldewei představuje novou skupinu výrobků „Meisterstücke“

Kaldewei představuje novou skupinu výrobků „Meisterstücke“
Moderní výroba ve spojení s precizním řemeslným mistrovstvím: bezespárové smaltované panely pro volně stojící koupací vany Kaldewei jako odlité z jednoho kusu.

Jakou vanu si vybrat do své koupelny?

Jakou vanu si vybrat do své koupelny?
Stavíte dům, pořídili jste si byt a stojíte před rekonstrukcí nebo jste se po nedávné výměně kuchyňské linky rozhodli, že si zrekonstruujete i svou starou koupelnu? Chcete sprchový kout nebo jste příznivcem relaxace ve vaně? Zvažujete mezi akrylátovou a smaltovanou vanou či vaničkou? Přečtěte si, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kaldewei CS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kaldewei CS, s.r.o.
www.kaldewei.cz
Adresa

Adresa

Na Pankráci 322/26
Praha 4 140 00

info_cz@kaldewei.com
+420 226 218 590


Najdete nás také zde:

ARES
captcha