Dřevostavba, pasivní či nízkoenergetický rodinný dům. Proč si je pořídit zrovna od VIKYMONTu?

Stavba rodinného domu není jednoduchá záležitost. Pokud už se do něčeho takového pouštíme, obvykle se chceme plně spolehnout na profesionální stavební firmu. Ideálně na takovou, která stavbu našeho rodinného domu vyřeší od začátku až do konce, od projektu až po realizaci. A přesně taková je spolupráce s VIKYMONT stavby, společností, jejíž pracovníci se v oblasti dřevostaveb, pasivních a nízkoenergetických rodinných domů pohybují již od roku 1993.


Projekty rodinných domů s individuálním řešením

Společnost VIKYMONT stavby je specialistou na projekty a stavbu nízkoenergetických domů, pasivních rodinných domů a dřevostavby obecně. Jednou z mnoha výhod spolupráce s touto stavební firmou je kompletní servis výstavby rodinného domu od projektu až po samotnou stavbu typového či individuálního projektu. Zajistíme pro vás naprosto vše od základní studie umístění vašeho vysněného domu na stavebním pozemku až po samotnou realizaci dřevostavby.

VIKYMONT stavby: Pasivní domy a nízkoenergetické rodinné domy od A do Z

Díky všestrannosti společnosti VIKYMONT stavby tak naši zákazníci předcházejí problémům, které by jim mohl přinést takzvaný subdodavatelský způsob výstavby rodinných domů, se kterým by se mohli setkat u jiných firem, protože u nás najdete vše nejen okolo vaší dřevostavby na jednom místě. Objednáváte si projekt i samotnou realizaci pouze u jedné firmy a celý proces je nejen mnohem jednodušší, ale také bezpečnější a levnější. Nabízíme projekty pro stavební řízení i prováděcí projekty, přičemž prováděcí projekty u dřevostaveb jsou možné jak pro stavbu prováděnou na místě, tak pro kompletně montovanou technologii včetně střešních panelů.

Dřevostavby podle individuálních požadavků pro každého

Naprostá většina realizací dřevostaveb od VIKYMONT stavby jsou individuální projekty vytvořené přesně podle potřeb budoucích obyvatel domu. Individuálně řešené vnitřní dispozice dřevostavby, použité materiály, návrh energetických úspor, řešení vytápění dřevostavby, použití obnovitelných zdrojů energie nebo třeba zabezpečení objektu - všechny tyto prvky projektu dřevostavby získávají zákazníci bez jakýchkoli extra příplatků. Ceny za tyto originální dřevostavby dle individuálních požadavků jsou tak srovnatelné s cenami typových domů. V tomto se naše filozofie zcela odlišuje od konkurenčních firem, které si běžně účtují za změny oproti typovým projektům nemalé příplatky. U nás najdete originály za více než příjemné ceny.

Pasivní domy a dřevostavby od VIKYMONT stavby - kvalita především

Že je spokojenost zákazníků a kvalitně odvedená práce na prvním místě, tvrdí mnoho stavebních firem. Každý si ale ve skutečnosti může pod těmito stokrát omílanými pojmy představovat něco jiného. V podání staveb pasivních, nízkoenergetických rodinných domů a dřevostaveb od VIKYMONT stavby to znamená mimo jiné například použití jen těch nekvalitnějších a prověřených stavebních materiálů. Pro dřevostavby používáme jako základní prvky sušené certifikované KVH dřevěné profily a dřevovláknité desky. Spojovací prvky, parozábrany, izolační materiály, ale třeba také podlahové potěry, okna, těsnící pásky, střešní konstrukce, střešní krytiny nebo fasády nakupujeme převážně od českých a německých certifikovaných dodavatelů stavebních materiálů. Díky používání toho, co máme prověřeno, tak může být zaručena dlouhá životnost námi stavěných dřevostaveb.

Přemýšlíte o dřevostavbě? Vytvoříme vám 3D vizualizaci

Pro detailnější informace o dřevostavbách, pasivních domech a nízkoenergetických rodinných domech od společnosti VIKYMONT stavby neváhejte navštívit přímo webové stránky společnosti www.vikymont.cz, kde také najdete veškeré potřebné kontakty na naše specialisty, kteří pro vás rádi vypracují vaši vlastní studii rodinného domu včetně 3D vizualizace.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vikymont.cz

Vydáno 20.03.2014
681 Zhlédnutí
Topováno 18.06.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vikymont stavby, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vikymont stavby, s.r.o.
www.vikymont.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Stavby
Adresa

Adresa

Štefánikova 58/31
Kopřivnice 742 21

info@vikymont.cz
+420 775 865 170


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha