FRANC spol. s r.o.
Podlahové krytiny, koberce

Podlahové krytiny, koberce

Podlahové krytiny, koberce a doplňky, prodej a pokládka

Bytový textil, prodej, šití

Bytový textil, prodej, šití

Bytový textil, závěsy, povlečení, deky, ručníky, prodej i zakázkové šití

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace interiérů, podlahy, koberce a bytový textilVydáno 27.03.2014
1847 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2018

Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově

Zařizujete interiér v novostavbě, rekonstruujete byt či rodinný dům nebo prostě jen potřebujete změnu, abyste se doma cítili pohodlně? Společnost FRANC zajistí vše od návrhu interiéru přes prodej podlahovin, koberců a bytového textilu, až po pokládku podlah a montáž zařízení dle Vašich představ.

podlahové krytiny

Podlahové krytiny s komplexním servisem

V nabídce firmy FRANC najdete široký sortiment podlahových krytin, ke kterým zajistíme také samotnou pokládku podlahy, a to i v případě rozsáhlých objektů, jako jsou nemocnice, školy či velké firmy. Veškeré podlahoviny mají původ u prověřených výrobců a kvalita i životnost je zaručena. - PVC podlahoviny vynikají vysokou odolností, tvrdostí, přilnavostí materiálu i tepelně-izolačními vlastnostmi. Navíc je lze opatřit antistatickým a protiskluzovým povrchem. - Linoleum či marmoleum je vhodné i pro alergiky a astmatiky, neboť je vyrobeno pouze z přírodních materiálů, jako je lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, přírodní pigmenty a juta. -Laminátové podlahy od renomovaných značek jsou chráněné proti vniknutí vlhkosti zámkovým systémem pokládky. Vybírat můžete z pestré škály vzorů přesně podle vašeho vkusu a charakteru interiéru. -Dřevěné podlahy ne nadarmo patří mezi nejoblíbenější podlahoviny díky variabilitě použití i vlastnostem materiálu. Vašemu domovu dodají luxusní vzhled. -Kusové i celoplošné koberce moderního designu v mnoha barevných provedeních, velikostech i dezénech pro různá využití dodáme včetně pokládky. -Korkové plovoucí podlahy a korkové dlaždice, tzv. obkladový korek, vytvoří zajímavé vzory nejen na podlaze, ale lze jím obložit i stěny. -Doplňky k podlahovinám jsou taktéž součástí pestré nabídky. Najdete zde např. čisticí prostředky, lepidla, podložky, obvodové a přechodové lišty, protiskluzové mřížky pod koberce, ochranné podložky a mnoho dalších praktických doplňků.

Široký výběr podlahové krytiny


Pestrý výběr bytového textilu

Bytový textil je další specializací firmy FRANC. Z nejširšího sortimentu záclon a dekoračních látek v celém Zlínském kraji si vybere opravdu každý. Kromě záclon nabízíme také garnýže a rolety včetně odborné montáže, deky, ručníky a osušky, ložní prádlo, ubrusy a prostírání, matrace a matracové chrániče a mnoho dalších produktů pro kompletní vybavení Vašeho domova. Přijďte se přesvědčit do jedné z našich prodejen, že dokážeme odborně poradit při výběru vhodných podlahovin či bytového textilu na míru Vašim potřebám. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Široký bytového textiluVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.franc.cz