Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín

Dřevěné, laminátové podlahy, koberce, pvc-podlahové krytiny

Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově

Zařizujete interiér v novostavbě, rekonstruujete byt či rodinný dům nebo prostě jen potřebujete změnu, abyste se doma cítili pohodlně? Společnost FRANC zajistí vše od návrhu interiéru přes prodej podlahovin, koberců a bytového textilu, až po pokládku podlah a montáž zařízení dle Vašich představ.

podlahové krytiny a koberce

Podlahové krytiny s komplexním servisem

V nabídce firmy FRANC najdete široký sortiment podlahových krytin, ke kterým zajistíme také samotnou pokládku podlahy, a to i v případě rozsáhlých objektů, jako jsou nemocnice, školy či velké firmy. Veškeré podlahoviny mají původ u prověřených výrobců a kvalita i životnost je zaručena.

- PVC podlahoviny vynikají vysokou odolností, tvrdostí, přilnavostí materiálu i tepelně-izolačními vlastnostmi. Navíc je lze opatřit antistatickým a protiskluzovým povrchem.

- Linoleum či marmoleum je vhodné i pro alergiky a astmatiky, neboť je vyrobeno pouze z přírodních materiálů, jako je lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, přírodní pigmenty a juta.

-Laminátové podlahy od renomovaných značek jsou chráněné proti vniknutí vlhkosti zámkovým systémem pokládky. Vybírat můžete z pestré škály vzorů přesně podle vašeho vkusu a charakteru interiéru.

-Dřevěné podlahy ne nadarmo patří mezi nejoblíbenější podlahoviny díky variabilitě použití i vlastnostem materiálu. Vašemu domovu dodají luxusní vzhled.

-Kusové i celoplošné koberce moderního designu v mnoha barevných provedeních, velikostech i dezénech pro různá využití dodáme včetně pokládky.

-Korkové plovoucí podlahy a korkové dlaždice, tzv. obkladový korek, vytvoří zajímavé vzory nejen na podlaze, ale lze jím obložit i stěny.

-Doplňky k podlahovinám jsou taktéž součástí pestré nabídky. Najdete zde např. čisticí prostředky, lepidla, podložky, obvodové a přechodové lišty, protiskluzové mřížky pod koberce, ochranné podložky a mnoho dalších praktických doplňků.

Široký výběr podlahové krytiny


Pestrý výběr bytového textilu

Bytový textil je další specializací firmy FRANC. Z nejširšího sortimentu záclon a dekoračních látek v celém Zlínském kraji si vybere opravdu každý. Kromě záclon nabízíme také garnýže a rolety včetně odborné montáže, deky, ručníky a osušky, ložní prádlo, ubrusy a prostírání, matrace a matracové chrániče a mnoho dalších produktů pro kompletní vybavení Vašeho domova.

Přijďte se přesvědčit do jedné z našich prodejen, že dokážeme odborně poradit při výběru vhodných podlahovin či bytového textilu na míru Vašim potřebám. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Široký bytového textilu


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.franc.cz/

Vydáno 27.03.2014
1709 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy i koberce – u firmy FRANC si vybere každý

PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy i koberce – u firmy FRANC si vybere každý
Vybrat správnou podlahu nemusí být snadné. Musí totiž splňovat hned několik podmínek – být funkční, odolná, vydržet zátěž a také skvěle vypadat. Hledáte i vy obchod, kde nabízí kvalitní podlahy různých druhů? Navštivte společnost FRANC. Prodáváme a pokládáme PVC podlahy, laminátové podlahy, dřevěné ...

Dřevěné dubové podlahy

Dřevěné dubové podlahy
Společnost FRANC spol. s. r.o. se více jak 15 let zabývá prodejem bytových doplňků, textilu a veškerých podlahových krytin. Zaměřují se samozřejmě i na dřevěné dubové podlahy, které jsou v posledních letech velice oblíbené a to jenom z pohledu praktičnosti, ale také z pohledu estetického cítění, ...

Vinylové podlahy nadchnou svou odolností i věrnou imitací

Vinylové podlahy nadchnou svou odolností i věrnou imitací
Vinylové podlahy jsou v současnosti stále oblíbenějším a vyhledávanějším typem podlahové krytiny. Díky moderní technologii výroby disponují veškerými vlastnostmi, kterými se může kvalitní podlaha pyšnit. Kromě dokonalého vzhledu je vinylová podlaha extrémně odolná a pružná, snadno se pokládá a ...

Podlahy PANDOMO – pro hygienicky čisté prostředí

Podlahy PANDOMO – pro hygienicky čisté prostředí
Podlaha s ideálními vlastnostmi. To se snadno řekne, ale jak by taková podlaha měla vlastně vypadat v praxi? Od správné podlahy pravděpodobně očekáváme, že bude odolná, snadno udržovatelná, stálobarevná, vhodná i pro instalaci podlahového vytápění a pochopitelně bude také dobře vypadat. Podlahy ...
PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny, koberce

Podlahové krytiny, koberce
Podlahové krytiny, koberce a doplňky, prodej a pokládka

Bytový textil, prodej, šití

Bytový textil, prodej, šití
Bytový textil, závěsy, povlečení, deky, ručníky, prodej i zakázkové šití

Návrhy a realizace interiérů

Návrhy a realizace interiérů
Návrhy a realizace interiérů, podlahy, koberce a bytový textil
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FRANC spol. s r.o. Velkoobchod bytového textilu Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
FRANC spol. s r.o.
www.franc.cz
Adresa

Adresa

Kvítková 552
Zlín 760 01

danafranc@c-mail.cz
+420 606 723 233


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha