AWOS s.r.o. pomáhá realizovat vaše myšlenky

Společnost AWOS s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti vývoje a výroby průmyslové elektroniky. S našimi výrobky nejvyšší kvality se můžete setkat v provozech jakéhokoliv charakteru, a to nejen v ČR, ale také v zahraničí, a dokonce i v kosmickém prostoru.


Bohaté zkušenosti pracovníků firmy AWOS s.r.o. v oboru vývoje a výroby průmyslové elektroniky jsou nezpochybnitelným důvodem k tomu, aby se díky vysoce kvalitním produktům a nadstandardním odborným službám stala naše společnost zdatným obchodním partnerem nejen českých, ale i zahraničních zákazníků.

Poskytujeme nadstandardní odborné služby od vývoje průmyslové elektroniky, přes konstrukci, výrobu prototypů, certifikaci, až po realizaci a dodávku sériové výroby a samozřejmostí je i testování hotových produktů. Mezi naše hlavní priority patří spokojenost zákazníka, který od nás obdrží efektivní, kvalitní, spolehlivé a moderní řešení svého výrobku. Realizujeme projekty ekonomicky přijatelné a technicky kvalitně zpracovatelné.

Klademe velký důraz na kvalitu, spolehlivost a ekologickou nezávadnost produktů, díky čemuž dosáhla firma AWOS s.r.o. certifikace ISO 9001 udělené v roce 1999 a ISO 14001 v roce 2004 britskou společností Moody International Certification Limited.

Při výrobě průmyslové elektroniky využíváme nejmodernějších technologií. Samozřejmostí jsou výrobní postupy prováděné v souladu s normou IPC-A-610. Celý proces realizace produktu je monitorován a řízen pomocí spolehlivého informačního systému.

Co nabízíme?

Elektronické díly od firmy AWOS s.r.o. jsou hojně využívány hlavně v oblastech strojírenského, textilního, dřevařského a potravinářského průmyslu, dopravních systémů, telekomunikací, energetiky, výpočetní, letecké a zdravotnické techniky.

Produkty a služby:

  • Vývoj, výroba a kompletace průmyslové elektroniky, včetně vývoje na zakázku
  • Testery kabelů
  • Zakázkové osazování desek plošných spojů
  • Návrhy desek plošných spojů, fotoplottservis
  • Sítotiskové šablony
  • CAD konstrukce
  • Projektová řešení na klíč, příprava podkladů pro výrobu desek plošných spojů
  • Odborný servis

Neustále sledujeme nejnovější trendy a novinky v oboruprůmyslové elektroniky a na základě těchto poznatků držíme krok s konkurenčními společnostmi po celém světě.

Více o produktech a službách společnosti AWOS s.r.o. se dozvíte na www.awos.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.awos.cz

Vydáno 28.11.2012
332 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Expresní výroba prototypů osazených DPS

Expresní výroba prototypů osazených DPS
Odvětví vývoje, konstrukce a výroby elektronických dílů a sestav zaznamenalo v posledních letech zásadní změny vlivem významného technologického pokroku. Současný high-tech trend − miniaturizace elektronických obvodů, využívání embedded systémů a stále rostoucí požadavky ze strany zákazníků ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AWOS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AWOS s.r.o.
www.awos.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby a produkty
Adresa

Adresa

Výzkumná 79
Pardubice 533 51

awos@awos.cz
+420 466 670 553


Najdete nás také zde:

ARES
captcha