TIG mikronavařování Praha

NOVAPAX CZ s.r.o. Opracování povrchů Praha

TIG mikronavařování Praha

NOVAPAX CZ: Systémy pro leštění, lapování, broušení a laserové svařování

Společnost NOVAPAX CZ prodává nejen systém pro leštění, lapování nástrojů a forem, ale také je výhradním zastupitelem společností NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH, Botzian & Kirch GmbH a OR Lasertechnologie GmbH, dodávajícím veškeré příslušenství pro leštění, lapování a broušení kovů, laserové navařování i svařování. Veškeré techniky dokončování, opracování povrchů a navařování provádí pracovníci společnosti NOVAPAX CZ na zakázku a také své znalosti a dovednosti předávají dalším na specializovaných kurzech v Kuřimi.

Ultrazvukový přístroj - NOVAPAX CZ

Leštění, lapování a broušení: Využijte našich dovedností nebo nechte proškolit své zaměstnance

Jakoukoliv z výše zmíněných technik vám v NOVAPAX CZ provedeme na přání, anebo zaškolíme vás i vaše zaměstnance, abyste uměli odborně používat všechny přístroje, které u nás zakoupíte. Pracujeme s těmi nejmodernějšími technologiemi a neustále se snažíme zdokonalovat tak, abychom vždy maximálně uspokojili vaše přání a potřeby spojené s leštěním, lapováním, broušením i laserovým svařováním. Kvalitu naší práce a profesionalitu našich pracovníků dokládá i množství našich spokojených zákazníků . Na veškeré přístroje zakoupené u nás také samozřejmě poskytujeme záruční i pozáruční servis.


Vše pro leštění i broušení forem a nástrojů

Společnost NOVAPAX CZ dodává množství přístrojů pro leštění forem a nástrojů. Prodáváme ultrazvukové leštící přístroje, mikromotory na leštění a broušení precizních ploch, pneumatické brusky a pilovačky i spotřební leštící materiál, jako jsou diamantové pasty, plstěná tělíska, brousky, jehlové pilníky či diamantová tělíska. Aby vaše leštění bylo dokonalé, potřebujete kvalitní leštící stůl. Ergonomické pracoviště se širokou škálou upínacích a polohovacích prvků je pro kvalitní opracování povrchu tím nejdůležitějším. Vše, co potřebujete, najdete u nás v NOVAPAX CZ – přístroje, součástky, potřebný leštící materiál a také širokou nabídku prováděných leštících a brousících prací.

Stroje na leštění a broušení


Laserové navařování je užitečný pomocník při opravách i změnách ve výrobě forem a lisovacích nástrojů

Navářecí lasery od NOVAPAX CZ jsou prvotřídní technologií, která zachovává požadovanou tvrdost po navaření, nedeformuje rozměry a má jen minimální teplotní ovlivnění. Naši pracovníci pro vás prvotřídně navaří plochy, hrany i ostré rohy dílů forem, střižné hrany lisovacích nástrojů bez poškození a propalů v okolí návaru. Díky tomu mohou opravovat všechny druhy nástrojových ocelí, hliníkových slitin, ampcoloye a mědi. Pro rychlou opravu forem a nástrojů nabízíme také přístroj pro precizní a pulsní mikro-TIG navařování či pulsní odporové navařování.


Laserové značení a gravírování je rychlé a přesné

NOVAPAX CZ dodává vláknové lasery pro značení a gravírování různorodé konstrukce dle přání a požadavků zákazníka. Naše lasery jsou vhodné pro značení a gravírování forem, razníků, razidel, reklamních předmětů apod. Ve velmi krátkém čase vykouzlí takřka na čemkoliv naprosto přesný a precizně vykreslený 2D či 3D motiv podle vašich přání.

Laserové gravírování, značení a popisování


NOVAPAX CZ: ultrazvukové vany všech velikostí i pískovačky

Svým zákazníkům nabízíme i ultrazvukové vany, které slouží k čištění takřka jakýchkoliv předmětů. V běžné nabídce najdete vany od devíti do devadesáti litrů, přičemž kompaktní ultrazvukové vany dodáváme i s časovým spínačem a regulátorem teploty. V našem sortimentu naleznete i pískovačky pro jemné otryskání mikro zrnitostí a pískovací prostředky, jako jsou skleněné perly, korund bílý či skořápky vlašských ořechů.

To hlavní, s čím se však u nás v NOVAPAX CZ setkáte, jsou prvotřídní služby, ochotný personál, moderní technologie a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Kompletní nabídku najdete i na našich webových stránkách. Pokud v ní však něco nenajdete, neváhejte nás kontaktovat!

Ultrazvukové vany


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.novapaxcz.eu

Vydáno 27.03.2014
1156 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

TIG mikronavařování Praha

TIG mikronavařování Praha
Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc

Leštění, navařování, gravírování a vždy něco navíc
Důležitou součástí úspěchu průmyslových odvětví je spolupráce s profesionály. Vysoká odbornost dává jistotu, že získáte kvalitu, spolehlivost a dokonalý servis. Přesně tak se dá definovat i společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se sídlem v Praze a provozovnou v Kuřimi, která je odborníkem na laserové ...

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ

Školení leštění a laserového navařování na svých přístrojích nabízí NOVAPAX CZ
Nástroje pro leštění, broušení kovů, laserové navařování a svařování na český trh dodává společnost NOVAPAX CZ. Kromě toho pořádá specializované leštící a navářecí kurzy v Kuřimi, kde vyučuje všechny tyto techniky dokončování, opracování povrchů a navařování.
PODSTRÁNKY

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje

Lasery navařovací, gravírovací, mikronavařovací TIG přístroje
Navařovací lasery a mikronavařovací TIG přístroje na opravu forem, gravírovací lasery

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů

Prodej přístrojů pro leštění , broušení a pískování nástrojů
Prodej přístrojů pro leštění, broušení a pískování nástrojů, nářadí a forem

Mikronavařování a laserové gravírování a popisování

Mikronavařování a laserové gravírování a popisování
Služby v oblasti TIG mikronavařování a laserového gravírování a popisování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOVAPAX CZ s.r.o. Opracování povrchů Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
NOVAPAX CZ s.r.o.
www.novapaxcz.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Naše služby
Adresa

Adresa

Na Jarově 2424/2
Praha 3 - Žižkov 130 00

info@novapaxcz.eu
+420 774 709 670


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha