Eshop - stavební chemie

BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha

Eshop - stavební chemie

BETOSAN s.r.o.
Hydroizolace Praha
Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Společnost BETOSAN vznikla již na počátku 90. let s cílem nabídnout v tuzemsku vyrobené profesionálně formulované stavební hmoty a stavební chemii, které budou výhodnou alternativou k hmotám do České republiky dováženým, a záhy se v oboru stavební chemie stala největším českým výrobcem. Již více než 20 let tak vyrábí cenově přijatelné a po technické stránce naprosto srovnatelné produkty z oblasti stavební chemie.


Vše od materiálu pro sanaci betonu až po průmyslové podlahy nebo speciální maltoviny splňuje také veškeré požadavky na aplikační servis i pružnost. Výrobky stavební chemie BETOSAN v kombinaci se skvělým servisem umožňují zkrátka řešení individuálních potřeb a požadavků každého zákazníka.

Co je to stavební chemie?

Do kategorie stavební chemie patří celá řada materiálů sloužící pro úkony, jako je například sanace betonu či železobetonu, izolace proti vodě neboli hydroizolace, či aplikace sanačních omítek. Rovněž ve výrobním programu českého výrobce stavební chemie BETOSAN najdete tyto speciální materiály pro stavebnictví. Dále se společnost specializuje na průmyslové podlahy, tmelení, injektáže, těsnění a celou řadu speciálních druhů maltovin.

Výrobky stavební chemie společnosti BETOSAN slouží v těchto oblastech:

  • sanace železobetonu
  • přísady do betonu a náhrady betonu
  • hydroizolace
  • sanace vlhkého zdiva dle WTA
  • podlahové systémy
  • materiály na bázi syntetických pryskyřic
  • speciální maltoviny
  • tmelení, těsnění a injektáže
  • zesilování konstrukcí

 

Tuto širokou nabídku výrobků stavební chemie pak v rámci společnosti doplňuje velmi dobré technické zázemí, stejně jako vlastní program výzkumu a vývoje, který lze označit za základní pilíř úspěchu tohoto specialisty na stavební chemii.

E-shop se stavební chemií na www.betosan.cz

Poptávat, i přímo objednávat výrobky z oblasti stavební chemie od naší společnosti můžete hned několika cestami. Jednou z nich je jednoduchý kontaktní formulář na našich webových stránkách a samozřejmě přehledný e-shop. Relativně nově, od září roku 2013, můžete stavební chemii od tohoto českého výrobce nakoupit také v nových skladech v Chabařovicích v okrese Ústí nad Labem a také Hradci Králové. Plně k dispozici je také výdejní sklad našeho distribučního partnera v prodeji stavební chemie v Ostravě v městské části Přívoz.

Pro kompletní informace o sortimentu stavební chemie českého výrobce BETOSAN neváhejte navštívit webové stránky společnosti www.betosan.cz, kde také najdete veškeré potřebné kontakty na náš zkušený personál. Ať už se v rámci použití stavební chemie pustíte do čehokoli, BETOSAN je tady pro vás!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.betosan.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Eshop - stavební chemie

Eshop - stavební chemie

Největší tuzemský výrobce stavební chemie, společnost BETOSAN s.r.o., představuje vlastní eshop. V tomto eshopu najdete veškerou stavební chemii. Nyní můžete nakupovat z pohodlí svého domova nebo přímo z firmy! Široký sortiment zboží máme skladem a ihned k odběru. Stačí si zadat objednávku a my co nejrychleji vaši zakázku vyřídíme!

Vydáno 17.04.2018
Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.

Vydáno 02.06.2017
26 let tradice, zkušeností a úspěšných sanací

26 let tradice, zkušeností a úspěšných sanací

Společnost BETOSAN s.r.o. je firmou produkující materiály tzv. stavební chemie. V oboru se pohybuje již více než 20 let a za tu dobu spolupracuje s celou řadou předních firem z oboru sanací betonových a železobetonových konstrukcí a podílela se na celé řadě oprav více či méně významných staveb.

Vydáno 03.06.2016Vydáno 28.03.2014
177 Zhlédnutí
Topováno 19.11.2015

Sanace železobetonu

Sanace železobetonu

Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Hydroizolační hmoty

Hydroizolační hmoty

Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Speciální maltoviny

Speciální maltoviny

Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta