STAVUM, spol. s r.o.: specialista na průmyslové a občanské stavby

Téměř čtvrt století zkušeností v oblasti výstavby průmyslových, občanských a bytových staveb a inženýrských sítí je důkazem prvotřídní kvality práce a zodpovědného přístupu kvalifikovaných pracovníků. Společnost STAVUM disponuje nejen odborníky realizaci průmyslových staveb, ale také na výstavbu rodinných domů, zateplování plášťů budov, sanace staveb a mnoho dalších stavebních prací.


Důvěřujte zkušeným odborníkům

Společnost STAVUM působí na trhu již od roku 1991 a zabývá se projektováním a realizací průmyslových objektů, občanských a bytových staveb a inženýrských sítí, výstavbou rodinných domů, půdních vestaveb, zateplováním objektů a dalšími stavebními pracemi včetně vypracování projektové dokumentace. Specializací firmy v oblasti průmyslové výstavby jsou stavební práce pro energetický resort. Od roku 2004 je firma STAVUM, spol. s r.o. držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2009, v roce 2006 získala certifikát dle ČSN EN ISO 14001:2005 a v roce 2012 i dle ČSN OHSAS 18001:2008.

Sítě pro průmyslové stavby

Máme bohaté zkušenosti s realizací transformoven, spínacích stanic a základů stožárů elektrického vedení VVN, které jsou hlavním zaměřením společnosti. Veškeré práce probíhají s ohledem na maximální bezpečnost, ochranu životního prostředí a vysokou kvalitu, a samozřejmě v souladu se všemi platnými předpisy. 

Objekty občanské vybavenosti

V oblasti občanské vybavenosti má společnost STAVUM rovněž spoustu zkušeností, ať už jde o rekonstrukce ve školách, zdravotních střediscích, ubytovnách, prodejních prostorách či budovách státní správy od projektové dokumentace až k samotné realizaci.

Další stavební práce

Dále provádíme sanace budov, půdní vestavby, přístavby, zateplování objektů od projektové dokumentace až k samotné realizaci. Na kvalifikované pracovníky firmy STAVUM, spol. s r.o. se můžete také obrátit i ohledně projektování a výstavby vodovodů, kanalizací, rodinných domů, střech či chodníků.

Na základě požadavků klienta vypracujeme veškerou projektovou dokumentaci, projednáme na příslušných úřadech a s ostatními účastníky řízení a opatříme potřebná povolení.

O mnohaletých zkušenostech společnosti STAVUM se můžete přesvědčit v četných referencích na webových stránkách www.stavumlouny.cz. 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stavumlouny.cz

Vydáno 28.03.2014
611 Zhlédnutí
Topováno 21.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STAVUM, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STAVUM, spol. s r.o.
www.stavumlouny.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Projekce
Adresa

Adresa

Česká 180
Louny 440 01

vanek.petr@stavumlouny.cz
+420 777 000 351


Najdete nás také zde:

ARES
captcha