Nová zahraniční prezentace firem - buďte vidět po celém světě!

O výhodách prezentace firem ve firemním katalogu bychom mohli vykládat celé hodiny. Většina lidí si však automaticky představí českou verzi takovéhoto katalogu, PR článků, nabídek a dalších prostředků pro propagaci firmy. Evropská databanka ale svým klientům nabízí kromě oslovení českých vod také efektivní prezentaci v zahraničí prostřednictvím nové vylepšené zahraniční prezentace firem. Jakými cestami můžete svou firmu, její produkty a služby propagovat s Evropskou databankou v zahraničí, vám přiblíží dnešní článek.

Prezentace v cizích jazycích v katalogu Evropské databanky

Prezentace firem v angličtině, němčině i slovenštině

Kromě notoricky známé české verze katalogu a v něm obsažených prezentací firem totiž tyto prezentace vytváříme také v mutacích angličtina, němčina, italština, španělština, polština a slovenština. Vaše společnost a její produkty a služby tak nebudou dohledatelné pouze pro česky mluvící a vyhledávající zákazníky, ale dle vašeho přání také pro cizojazyčný trh. A to zní, uznejte, přinejmenším velmi zajímavě.


PR článek v angličtině nebo němčině? Data o zahraničních firmách? Žádný problém

Nová zahraniční prezentace firem Evropské databanky však neznamená pouze obyčejný cizojazyčný zápis v katalogu firem. Jedná se o zcela novou propracovanou prezentaci v angličtině, němčině, italštině, španělštině, polštině či slovenštině, ke které lze v prakticky libovolném rozsahu vytvářet v daném jazyce PR články, zveřejňovat aktuální cizojazyčné nabídky produktů a služeb formou textové reklamy, stejně jako vytvářet zahraniční PPC kampaně. Je tedy jen a pouze na vás, nakolik rozšířenou zahraniční prezentaci si budete postupně přát vytvořit a kolik v rámci ní budete chtít umístit obsahu, který pro vás bude dlouhodobě pracovat. Dalším bonbonkem je pak poskytování dat o firmách, které kromě českých firem provádíme také u těch zahraničních. Nová zahraniční prezentace firmy tak společně s dalšími reklamními nástroji poskytuje skvělou příležitost pro účinnou propagaci doslova po celém anglicky, německy, italsky, španělsky, polsky a slovensky mluvícím světě.

Poskytování dat o firmách


Nová zahraniční prezentace firem osloví větší části trhu

Hodí se také podotknout, že cizinci vyhledávající ve svém jazyku, nežijí pouze za hranicemi našeho státu, ale často žijí na našem území. Pokud však vyhledávají prostřednictvím vyhledávačů produkty a služby, které aktuálně potřebují, vyhledávají v drtivé většině případů ve svém rodném jazyce. To bylo také jedním z důvodů, proč jsme se v Evropské databance rozhodli zařadit také jazyk slovenština. V Česku dlouhodobě žije a pracuje rozhodně nezanedbatelné množství Slováků, kteří sice bezesporu češtině rozumí a Češi zase v mluvené řeči rozumí jim, ale při vyhledávání na internetu stejně používají slovenské výrazy.


Responzivní design i SEO optimalizace jako součást nové zahraniční prezentace vaší firmy

Při vývoji nové zahraniční prezentace firem Evropské databanky jsme využili letitých zkušeností, které z inzerování v oblasti zahraničního internetu máme. Poučili jsme se z dřívějších nedostatků, doplnili o celou řadu novinek a odstartovali jsme zcela novou éru cizojazyčné propagace našich klientů. Nová zahraniční prezentace firem tak nejen na první pohled vypadá naprosto odlišně, než dříve, ale pochopitelně nechybí její responzivní design pro všechny druhy mobilních zařízení nebo v dnešní době tolik potřebná SEO optimalizace.

Pro více podrobností o nové zahraniční prezentaci vaší firmy neváhejte oslovit našeho specialistu, který Vám rád vysvětlí další podrobnosti. Oslovte zahraniční trh s Evropskou databankou! Nová zahraniční prezentace firmy vám pomůže.

Responzivní design


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz

Vydáno 31.03.2014
324 Zhlédnutí
Topováno 09.04.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s ...

PPC reklama – plaťte jen za skutečný klik

PPC reklama – plaťte jen za skutečný klik
PPC reklama neboli reklama v PPC systémech je textová a grafická reklama ve vyhledávačích a obsahových sítích. PPC proto, že pokud si ji objednáme, jako klient platíme pouze za jednotlivá skutečná kliknutí uživatelů internetu na naši reklamu a ne za její zobrazení – tedy Pay Per Click (plať za ...
PODSTRÁNKY

INTERNETOVÁ PREZENTACE KLIENTA, MICROSITE, PR ČLÁNEK, VÝROBA WEBŮ

INTERNETOVÁ PREZENTACE KLIENTA, MICROSITE, PR ČLÁNEK, VÝROBA WEBŮ
Prezentační služby pro firmy, PR články, SEO optimalizace, výroba webu

DATABÁZE FIREM, POPTÁVKY, REŠERŠE

DATABÁZE FIREM, POPTÁVKY, REŠERŠE
Telefonní informační služba, tvorba oborových databází, marketing, poptávky a nabídky

PPC KAMPANĚ, BANNEROVÁ REKLAMA, REMARKETING, PŘEDŘAZENÉ ZÁPISY

PPC KAMPANĚ, BANNEROVÁ REKLAMA, REMARKETING, PŘEDŘAZENÉ ZÁPISY
Reklamní služby pro zvýšení image firmy napříč internetem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Evropská databanka s.r.o. databáze českých a slovenských firem
WEBOVÁ STRÁNKA
Evropská databanka s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Hviezdoslavova 1196/53a, Slatina
Brno 627 00

info@edb.cz
+420 724 146 669


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.kariera-edb.czwww.kariera-edb.czARES
captcha