Moderní klinika Prague City Dental poskytuje komplexní péči o váš chrup

Nejmodernější technika, tým zkušených odborníků a osobní přístup ke každému pacientovi. To je zubní klinika Prague City Dental na ulici Klimentská 20 v Praze 1, kde se vám dostane té nejlepší péče, od preventivních prohlídek, přes estetickou stomatologii, až po složité chirurgické zákroky.


Konec strachu z návštěvy zubní ordinace

Na zubní klinice působí tým zkušených lékařů s mnohaletou praxí v ČR i zahraničí, jehož posláním je poskytovat tu nejlepší péči dospělým i dětským pacientům a věnovat maximální pozornost jejich spokojenosti a pohodlí. Nejmodernější technika a poznatky z oblasti dentální péče umožňují nabízet široké spektrum služeb na nejvyšší úrovni. Na klinice Prague City Dental působí i MuDr. Filip Donev, specialista na stomatochirurgii, implantologii a protetiku a školitel společnosti Nobel Biocare a F.M.D.

A jaké služby a ošetření lze na klinice Prague City Dental využít?

  • V případě kompletní ztráty zubu přichází na řadu ošetření z oblasti implantologie. Implantátem lze v případě dobré kvality kosti nahradit jeden, ale i větší počet zubů. Jde o plně biokompatibilní náhradu se speciální povrchovou úpravou, díky které se spojí s kostí a je možné ji posléze využít k fixaci korunkové náhrady.
  • Na klinice působí přední odborníci z oboru stomatochirurgie. Veškeré odborné chirurgické zákroky jsou prováděny po předchozím místním znecitlivění a jsou bezbolestné.
  • Estetická stomatologie vás zbaví veškerých problémů s defekty, zabarvením a dalšími nedokonalostmi pro váš krásný a zdravý úsměv. Také v případě pigmentace zubů vám pomůžeme, a to buď přímo v ordinaci, nebo zhotovením vlastního nosiče pro domácí bělení zubů.
  • Dentální hygiena se specializuje na péči o chrup, ať už jde o odstranění zubního kamene a plaku, zbavení projevů zánětu dásní nebo poradenství, jak správně pečovat o ústní dutinu.  
  • Dětská stomatologie vyžaduje speciální zacházení s malými pacienty, kteří díky citlivému vyšetření a hravé formě prohlídky získají už v raném věku důvěru k zubním lékařům. Děti se zde seznámí s optimální péčí o chrup a díky pravidelným preventivním prohlídkám mají rodiče jistotu, že je o zdravý chrup jejich ratolestí dokonale postaráno.
  • Klinika Prague City Dental dále poskytuje komplexní služby z oblasti záchovné stomatologie, parodontologie, ortodoncie, protetické stomatologie či endodoncie.

Obraťte se na zkušené profesionály z oblasti stomatologie a už nemusíte mít obavy z bolestivých vyšetření a nedostatečné péče o váš chrup. Navštivte webové stránky www.prague-dental.cz pro více informací.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.prague-dental.cz

Vydáno 03.04.2014
1101 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost

Už se nemusíte obávat nečekané bolesti zubů, v Praze existuje nonstop zubní pohotovost
Co dělat, když vás nečekaně přepadne bolest zubů? V dnešní moderní době se snažíme všemožně přizpůsobit, a proto je zde nonstop zubní pohotovost. Nemusíte se hodiny trápit doma a cpát do sebe prášky proti bolesti. Víme, jak nepříjemné mohou být problémy se zuby a proto se je snažíme okamžitě léčit.

Dentální implantologie vám vrátí zářivý úsměv

Dentální implantologie vám vrátí zářivý úsměv
Zubní implantáty jsou ideálním řešením pro každého, kdo z nějakého důvodu přišel o jeden či více zubů a nechce či nemůže nosit zubní protézu. Dentální implantologie má vynikající výsledky, které jsou ve většině případů až doživotní. Do zdravých a krásných zubů se investovat vyplatí.

S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem

S estetickou stomatologií za nádherným úsměvem
Zubní ordinace je pro mnohé místem, kam se vydají jen v nejtěžších chvílích a v případě, kdy je bolest zubů nesnesitelná. Jde pochopitelně o nerozumné řešení, navíc v dnešní době existují i zubní kliniky, které se o váš chrup postarají bezbolestně. Moderní zubní kliniky využívají takové metody, ...

Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná

Rovný chrup bez nevzhledných rovnátek. Jsou tu neviditelná
V dnešní době, kdy si lidé více a více uvědomují svůj dojem na okolí, začíná být estetika velmi důležitá. Ta se týká i zubů. Stálé více lidí přemýšlí nad tím, zda si rovnátky nechat upravit nerovný chrup. Když už se k tomu rozhodnou, je nutné si rozmyslet druh rovnátek. Do povědomí lidí se dostává ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MACIMEX s.r.o. MALO CLINIC Prague
WEBOVÁ STRÁNKA
MACIMEX s.r.o.
maloclinics.cz
Adresa

Adresa

Kateřinská 487/18
Praha 2 128 00

info@maloclinics.cz
+420 775 785 222


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha