Nejen soudní překlady a tlumočení pro každého

„Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.“ A pokud cizí jazyky přeci jenom neovládáte, s překlady a tlumočením do kteréhokoli evropského jazyka, ale také například s překlady do arabštiny, korejštiny nebo japonštiny vám ráda pomůže společnost I.T.C. Jan Žižka Praha. Ta provádí překlady a tlumočení v Praze, Brně, Plzni a Jihlavě, ale také elektronickou cestou.


Soudní překlady - pro komunikaci s úřady

Soudní překlad budete s největší pravděpodobností potřebovat například v případech, kdy se rozhodnete pro uzavření sňatku v zahraničí, při obchodování s cizinou, při žádání o práci v zahraničí a v celé řadě dalších případů. V rámci našich služeb nejčastěji vytváříme tyto soudní překlady, a to včetně jejich notářského ověření:

  • překlad rodného listu
  • překlad plné moci
  • překlad oddacího listu
  • překlad vysokoškolského diplomu
  • překlad výpisu z trestního nebo obchodního rejstříku
  • překlad nejrůznějších typů smluv

Expresní překlady ekonomických i technických dokumentů

Kromě soudních překladů provádíme právní či ekonomické překlady nebo také překlady technické dokumentace. Provádíme také překlady velkého rozsahu, jako jsou překlady učebnic, stavebních dokumentací a výběrová řízení. V případě potřeby provádíme expresní překlady se zkráceným termínem dodání.

Tlumočení včetně tlumočnické techniky

Komplexní služby nabízíme také v oboru tlumočení. Pro naše klienty zajišťujeme jak tzv kabinové - tedy simultánní tlumočení, tak tlumočení soudní nebo doprovodné. Rádi zajistíme také potřebnou tlumočnickou techniku, stejně jako techniku pro pořádání konferencí.

Chtějte překlady a tlumočení s výbornými referencemi

Společnost I.T.C. Jan Žižka se v oboru překladů a tlumočení může pochlubit dlouholetou praxí, přičemž mezi klienty, kteří využili překladů či tlumočení od této společnosti, patří celá řada subjektů a společností zvučných jmen. Jen namátkou jmenujme například překlady a tlumočení pro zpravodajskou stanici CNN, Český rozhlas, rakouský parlament, UNESCO, Vysoké učení technické nebo pražský magistrát.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.itc.cz

Vydáno 03.04.2014
146 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Trápí Vás překlady nebo tlumočení? Už nemusí.

Trápí Vás překlady nebo tlumočení? Už nemusí.
Společnost I.T.C. Jan Žižka (www.itc.cz) – překlady a tlumočení - byla založena roku 1998. Od té doby poskytuje komplexní překladatelské služby firmám, institucím i soukromým osobám, a to jak v Čechách, tak v dalších 12 zemích světa.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o. Překlady Praha 1
WEBOVÁ STRÁNKA
I.T.C. - Jan Žižka, s.r.o.
www.itc.cz
Adresa

Adresa

Sokolská 31
Praha 2 120 00

itc@itc.cz
+420 731 411 319


Najdete nás také zde:

ARES
captcha