Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy, které budete zbožňovat

Společnost PTD stavby plní vaše sny. Buď vám postavíme úplně nový nízkoenergetický či pasivní dům, který bude nejen krásný, funkční, ale ještě bude šetřit vaše peníze, anebo vám pomůžeme ze starého domu či bytu vytvořit místo, které vám budou všichni závidět. Rekonstruujeme domy, byty i bytová jádra. Díky nám můžete dosáhnout na své snové bydlení. Stavíme, rekonstruujeme a také revitalizujeme panelové či zděné domy.


Profesionalita, tvořivost, design – to jsou stavby a rekonstrukce od firmy PTD stavby

Na prvním místě je vždy náš klient a jeho představy o bydlení. Vy budete další léta žít v tom, co tvoříme. Proto vždy dbáme na to, abychom co nejvíce uspokojili vaše přání, vždy odvádíme kvalitní práci a zásadně používáme pouze certifikované materiály. S námi si svůj dům vlastně stavíte sami – my jsme jen ti, co vaše představy realizují.

Hrubá stavba anebo nízkoenergetický či pasivní rodinný dům na klíč?

Obojí zařídíme. Hrubá stavba je důležitým základem celého domu. Je proto třeba dbát především na kvalitu použitého materiálu a řemeslnickou preciznost při realizaci. Hrubou stavbou se rozumí vytýčení stavby, položení základové desky, zhotovení obvodového zdiva a konečně konstrukce stropů i střechy. Často se však vyplatí spíše stavba nízkoenergetického či pasivního domu na klíč, který je velmi nenáročný na spotřebu energie. Proč na klíč? Protože takový rodinný dům zrealizujeme od projektu až po konečnou výstavbu. Když dům na klíč dokončíme, stačí jen odemknout dveře, vejít a začít bydlet.

Revitalizace panelového domu šetří peníze

Poslední dobou se revitalizace panelových domů těší velké oblibě. Proč? Protože správné zateplení obvodového pláště budovy není jen pěkné na pohled, ale především snižuje náklady na vytápění až od 20%. Revitalizace panelového domu prodlouží jeho životnost, zlepší tepelnou akumulaci zdiva, sníží nároky na vytápění, zvýší atraktivnost budovy a také její prodejní hodnotu. Revitalizace panelových domů se skutečně vyplatí.

I rodinné domy je třeba dobře zateplit

Nejen vytápění panelových domů stojí často více, než musí. Se stejným problémem se potýkají i mnohé rodinné domy. Proto nabízíme i jejich zateplování, které vám ušetří nemalé peníze. Zhotovujeme izolace proti zemní vlhkosti, zateplení fasády i výměnu oken, a díky tomu zpomalujeme stárnutí vašeho domu, chráníme jej před zatékáním a v neposlední řadě jej děláme ještě hezčím.

Profesionální stavby, rekonstrukce a revitalizace - to umíme nejlíp

Když spolupracujete se společností PTD stavby, můžete si být jistí, že v každém okamžiku stavby či rekonstrukce máte přehled o tom, co se děje. Vy rozhodujete o tom, jak váš dům či byt bude vypadat. My jsme tu od toho, abychom zrealizovali vaše sny, případně je mírně upravili tak, aby byly uskutečnitelné a odpovídaly technickým normám a požadavkům. Chcete-li mít absolutní jistotu, že vše půjde jako po másle, zabezpečíme pro vás i technický dozor na stavbě. Ten bude kontrolovat celý průběh stavby, a zda stavební firma dodržuje technické podmínky realizace stavby, platné zákony, odsouhlasený finanční rozpočet i časové termíny.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ptdstavby.cz

Vydáno 03.04.2014
1217 Zhlédnutí
Topováno 23.06.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PTD stavby s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PTD stavby s.r.o.
www.ptdstavby.cz
Adresa

Adresa

Svojsíkova 1727/8
Ostrava - Poruba 708 00

balgar@ptdstavby.cz
+420 777 708 785


Najdete nás také zde:

ARES
captcha