Kosmetický salon v Uherském Hradišti vám pomůže zbavit se nedokonalostí

Chcete být krásní v každém věku? Kosmetička Zdeňka Blahová vám ve svém kosmetickém studiu v Uherském Hradišti pomůže stát se dokonalejšími. Pracuje s kvalitní profesionální kosmetikou z farmaceuticky čistých produktů Janssen Cosmetics a dekorativní kosmetikou Arabesque. Díky tomu, že je smluvním partnerem Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky, mají její pojištěnci 10% slevu na všechny kosmetické služby.


Profesionální kosmetické ošetření je základ

Základní kosmetická ošetření by měl absolvovat jednou za čas každý. Je to to nejmenší, co můžete pro svou pleť udělat. Velmi vhodné je také využít odborného poradenství kosmetičky, která vám nejlépe poradí, která z metod kosmetického ošetření je v rámci vašich finančních možností nejvhodnější pro váš typ pleti. Profesionálním kosmetickým ošetřením však správná péče o pleť nekončí. Je potřebné, abyste se o ni starali i sami doma. I s tím vám pomůže a poradí kosmetička Zdeňka Blahová.

Kromě poradenství v oblasti péče o pleť nabízí základní kosmetické ošetření s regenerací, intenzivní ošetření, jako je např. laserová omlazující kúra s hloubkově čistícím účinkem, kosmetické ošetření s kolagenem, s vitamínem C či s kaviárem.

Depilace i permanentní make-up a prodlužování řas

Pro maximálně hladkou kůži bez chloupků můžete využít službu depilace cukrovou pastou. Tato metoda je minimálně bolestivá a vhodná pro oblast podpaží, třísel i horního rtu. Velmi oblíbené je u zákaznic i permanentní prodlužování řas a permanentní make-up. Ušetří si totiž spoustu starostí i času. Oční linky, rty i obočí jsou díky permanentnímu make-upu neustále bez chybičky. Pomocí permanentního make-upu navíc můžete potlačit mnohé nedokonalosti, jako například nevýraznost očí či obočí nebo jejich nepravidelnost. Díky permanentnímu make-upu a prodloužení řas už žádná rozmazaná řasenka, žádné odličování. S permanentním make-upem totiž vypadáte vždy upraveně – i po probuzení.

Laserové omlazení a čištění pleti Lasocare si zamilujete

Toto ošetření působí velmi příznivě při léčbě zánětlivých projevů, oparů, bércových vředů apod. Zároveň také omlazuje a celkově hloubkově čistí pleť i dekolt. Účinky laserového ošetření pleti ocení zejména klienti starší 30 let, protože na takové pleti se účinky projevují nejvíce. Lasocare dokonce vyhlazuje i vějířkovitý typ vrásek. Velmi dobře kosmetické laserové ošetření působí také na zánětlivé vřídky a pleť se sklony k akné.

Kosmetické ošetření jako dárek? Proč ne!

Udělejte radost svým blízkým a kupte jim dárkový poukaz na kosmetické služby v kosmetickém salonu Zdeňky Blahové, kde máte vždy záruku šetrnosti, ochoty i kvality používaných kosmetických přípravků. Kromě profesionálního kosmetického ošetření pleti, laserového omlazení, depilace cukrovou pastou a permanentního make-upu i prodlužování řas nabízí Zdeňka Blahová i další služby, jako je např. denní, večerní i svatební líčení.

Při všech kosmetických ošetřeních postupuje kosmetička Zdeňka Blahová velmi šetrně a snaží se o co nejlepší výsledek. Jejím cílem je, abyste od ní odcházeli nejen odpočatí, ale i spokojení s výsledkem kosmetických procedur.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kosmetika-blahova.cz

Vydáno 03.04.2014
1636 Zhlédnutí
Topováno 25.06.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kosmetický salon Zdeňka Blahová
WEBOVÁ STRÁNKA
Kosmetický salon
kosmetika-blahova.cz
Adresa

Adresa

Stará Tenice 1213 (budova Obzor)
Uherské Hradiště 686 01

zdenka.koper@seznam.cz
+420 777 118 442


Najdete nás také zde:

ARES
captcha