Nábytek do škol a šatní skříňky

Enprag s.r.o. Kovový nábytek Praha

Nábytek do škol a šatní skříňky

Enprag s.r.o.
Kovový nábytek Praha
Jednoduchost, přehlednost a kvalita. To je dílenský, kovový a průmyslový nábytek od Enprag

Jak zařídit svou dílnu? Především prakticky. A jak toho docílit? Nakupovat kovový a dílenský nábytek od společnosti Enprag. Naším cílem je vytvořit pro vás dokonalé ergonomicky uspořádané pracoviště, které vám ušetří množství času svou jednoduchostí a přehledností. Vybírejte v našem e-shopu nebo si od nás nechte vytvořit nábytek na míru. Využijte každý centimetr místa ve své dílně či skladu.


Dílenský nábytek od Enprag si zamilujete

Pro profesionální i amatérské dílny dodáváme kvalitní dílenský nábytek od renomovaných českých i evropských výrobců a zaplňujeme tak velkou díru na trhu. Náš dílenský nábytek je vysoce kvalitní, jednoduchý a přehledný. Námi nabízený sortiment zahrnuje dílenské skříně, montované stoly, speciální antistatické stoly, kompletní kontrolní pracoviště, zásuvkové skříně, servisní vozíky i montážní stoly či balicí pracoviště a úložné systémy. Veškerý nábytek můžete zakoupit v našem e-shopu, a pokud vám nevyhovují rozměry či design, rádi vám vytvoříme i atypický nábytek šitý vám a vaší dílně na míru.

Kvalitní kovový nábytek vydrží

Kovový nábytek od Enprag jen tak něco nezničí, proto je ideálním nábytkem pro vybavení vaší kanceláře, ordinace, dílny, skladu či jakéhokoliv jiného pracovního prostoru.  Naše nabídka kovového nábytku zahrnuje kartotéky a lístkovnice, policové skříně, šatní skříně, skříně s uzamykatelnými boxy, výkresové a mapové skříně a mnoho dalšího. Veškerý náš (nejen) kovový nábytek je dělaný tak, aby umožňoval co nejpřehlednější uspořádání věcí s využitím co nejmenšího prostoru.

Přehlednost je pro průmyslový nábytek klíčová

Pro všechny oblasti průmyslu i podnikání mají skříně, nábytek i jiné úložné prostory jednu věc společnou – musí být přehledné. Přesně takový je nábytek, který nabízí společnost Enprag. V naší nabídce najdete skříně na chemikálie, nádoby na odpad, záchytné vany, boxy, bedny, přepravky, kufry, manipulační techniku, nádoby na posypový materiál, průmyslové regály, židle, sudy, žebříky, schůdky, plošiny i můstky. To vše od kvalitních výrobců za velmi dobré ceny.

Vysoká kvalita a příznivá cena, to je nábytek od společnosti Enprag

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli máme zajištěny velmi výhodné podmínky, které nám pak umožňují snižovat prodejní ceny. Proto je náš nábytek nejen velmi praktický a kvalitní, ale také dostupný za velmi příznivé ceny. Zboží dodávají naši vlastní odborně proškolení zaměstnanci našimi auty, takže vždy máte záruku, že zboží k vám přijde naprosto v pořádku a bude profesionálně smontované. Při nákupu nad 5 000 Kč navíc máte dopravu zdarma. Samozřejmostí je také záruční i pozáruční servis. Společnosti Enprag záleží jedině na spokojenosti jejích zákazníků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kovovynabytek.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nábytek do škol a šatní skříňky

Nábytek do škol a šatní skříňky

Hledáte vhodný nábytek do vaší školy? V tom případě se obraťte na společnost Enprag s.r.o. Disponují vlastními webovými stránkami, které jsou zároveň jejich e-shopem. Vašimi požadavky se bude zabývat tým odborníků, můžete navštívit dokonce jejich vzorkovnu nebo požádat o vizualizaci. Prodávají nábytek do škol, lavice, židle, katedry, stoly, skříňky a to i do šaten a mnoho dalšího.

Vydáno 21.03.2018
Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu

Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu

Zatímco v domácím prostředí si můžeme zvolit nábytek z materiálů, které jsou vůči drsnějšímu zacházení méně odolné, v místnostech veřejných budov je zapotřebí věnovat pozornost i tomuto kritériu. Proto se pro podobné využití volí více kovový nábytek.

Vydáno 29.05.2018
Nábytek podle principů štíhlé výroby od firmy Enprag

Nábytek podle principů štíhlé výroby od firmy Enprag

Kovový nábytek, Lean produktové řady a ergonomická pracoviště na míru podle principů štíhlé výroby nabízí společnost Enprag s.r.o. Na českém trhu působíme přes dvacet let a nabízíme široký sortiment kovového nábytku a vybavení. Začínáme zjištěním potřeb zákazníka, po společném výběru vhodných produktů pokračujeme grafickým návrhem v 3D, cenovou kalkulací a instalací na klíč.

Vydáno 20.04.2016
Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku

Regály a regálové systémy BISLEY aneb výhody kovového nábytku

Skladovací a úložné prostory jsou potřebné doslova všude – ať už v nejrůznějších oblastech průmyslu, kancelářích nebo domácnostech. Společnost Enprag proto přináší propracovaný systém regálů a regálových systémů, úložných prostor a dalšího kovového nábytku, který vám pomůže efektivně řešit uspořádání vašeho prostoru, ať už doma nebo v práci.

Vydáno 16.06.2015Vydáno 03.04.2014
730 Zhlédnutí
Topováno 03.10.2016

Štíhlá výroba

Štíhlá výroba

Štíhlá výroba, LEAN produktové řady a pracoviště na míru

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský nábytek

Dílenský a kancelářský kovový nábytek, praktická úložná řešení

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Městský mobiliář, zdravotnický a školní nábytek

Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář