Čistíme povrchy, fasády a odstraňujeme graffiti

Díky nám po vandalech, prachu ani špíně nezbude ani stopa. Čistíme povrchy, myjeme fasády a odstraňujeme graffiti. Staráme se o to, aby vaše fasády, střechy i jiné povrchy byly vždy skvěle upravené. Aplikujeme nátěrové systémy na fasády i ocelové a hliníkové konstrukce. A pokud chcete mít absolutní jistotu, že čištění graffiti, plakátů či nálepek bude příště mnohem snazší, nechte svoji fasádu či jakýkoliv jiný povrch natřít preventivním ochranným antigraffiti nátěrem. S čistěním a nátěry nejrůznějších povrchů máme dlouholeté zkušenosti, díky čemuž si dokážeme poradit téměř se vším.


Kvalitním nátěrem fasády či jiných povrchů nic nepokazíte

Dopřejte svému domu, kanceláři, firmě či jakékoliv jiné budově kvalitní dlouhotrvající nátěr. Naši kvalifikovaní pracovníci vám ochotně poradí, který z našich nátěrů je pro danou budovu nejvhodnější a nejvýhodnější. Fasády natíráme akrylátovými, silikátovými, silikonovými i vápennými barvami, ocelové a hliníkové konstrukce zase opatřujeme antikorozními nátěry a nabízíme také možnost nejrůznějších ochranných i antigraffiti nátěrů.

Specifické nátěry uspokojí i ty nejnáročnější

Jedná-li se o namáhanou budovu s vysokými nároky na bezpečnost, můžete využít naši nabídku speciálních protipožárních nástřiků a nátěrů. Pro nejrůznější laboratoře a dílny pak nabízíme chemicky odolné či průmyslové nátěry. Chcete-li něco skutečně speciálního, zvolte ochranné, hydrofobní či zpevňovací nátěry. Velmi populární jsou také nátěry zabraňující tvorbě organických nečistot, jako jsou plísně, houby, řasy a mechy.

Aby vaše fasády i střechy byly bez poskvrny

Znečištění fasády je často poměrně nemožné zabránit bez speciálního nátěru. Proto naše společnost Axiom Real nabízí i odstraňování atmosférických nečistot – špíny z prachu, smogu a kyselých dešťů. Povlak vytvořený působením atmosférických nečistot nejde smýt obyčejnou vodou. Používáme speciální čisticí prostředky vhodné pro všechny typy fasád, stavebních materiálů i střešních krytin. Abyste měli záruku dlouhotrvajícího účinku, po očištění natíráme povrchy speciálními hydrofobními a oleofobními prostředky, které zabraňují opětovnému znečištění atmosférickými vlivy po několik let.

Odstraňujeme i organické nečistoty

Ze zateplovacích systémů, zdí, kamenů, obkladů, nátěrů i jiných povrchů odstraníme také organické nečistoty, jako jsou plísně, mechy či houby. Po našem ošetření bude fasáda jako nová a několik let chráněná před opětovným vznikem nečistot. Čistíme vodou, parou, chemicky i abrazivně fasády domů, všechny typy povrchů (cihlu, keramiku, pískovec, brizolit…), hliníkové a nerezové konstrukce, památky, umělecká díla i pomníky. Zámkovou dlažbu zbavíme olejových skvrn, organických nečistot, stop po pneumatikách i žvýkaček. Barvy a nátěry odstraňujeme až do neuvěřitelných dvaceti vrstev.

Vyzrajte s námi na sprejery a vandaly!

Zajišťujeme komplexní řešení při odstraňování graffiti, fix i jiných sprejerských výtvorů. Poradíme vám také s preventivní ochranou vašich budov. Sprejerské výtvory odstraňujeme z přírodních i umělých materiálů, fasád, aut i plotů. Naše odstraňovače dokážou vyčistit vše včetně stínů a zbytků vsáklých do podkladu a to bez jakéhokoliv jeho porušení. Pokud by se nám nepodařilo vše do poslední čárky odstranit, nic nám neplatíte! Tolik jsme si jistí kvalitou našich služeb. U nás máte záruky, které vám jinde nedají.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ars.cz

Vydáno 04.04.2014
345 Zhlédnutí
Topováno 22.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha
O povrch budovy je nutné dobře pečovat a zbavovat jej nečistot různého původu. Vašemu majetku tak dodáte delší životnost, navíc bude bez nečistot vypadat lépe. Potřebujete-li tedy vyčistit fasádu domu, obraťte se na skutečné odborníky z firmy ARS Praha. Zaměřujeme se na čištění všech povrchů, mytí ...

Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé

Odstranění plísně a řas ze zateplené fasády - šetrné, ale dlouhodobé
Objevila se na Vaší zateplené fasádě plíseň nebo řasy? Pak je to bohužel častý jev, který neznamená, že by bylo zateplení fasády špatně provedené. Plíseň a řasy byste ale měli nechat odstranit a fasádu vyčistit. Nejde totiž pouze o estetické hledisko, ale hlavně o hledisko zdravotní, neboť plísně a ...

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS
Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.
PODSTRÁNKY

Čištění zateplených fasád

Čištění zateplených fasád
Čištění zateplených fasád od organických a atmosférických nečistot

Odstranění graffiti, antigraffiti nátěry

Odstranění graffiti, antigraffiti nátěry
Profesionální odstranění graffiti, preventivní antigraffiti nátěry

Tryskání, pískování, sanace zdiva

Tryskání, pískování, sanace zdiva
Tryskání, pískování fasád, ocelových konstrukcí, sanance zdiva, cihel sklepů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. Čištění fasád Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.
www.ars.cz
Adresa

Adresa

Kolovratská 4/110
Praha 10 100 00

info@ars.cz
+420 274 811 433


Najdete nás také zde:

www.vycisteni-fasady.czARES
captcha