Farmaceutické provozy a čisté prostory na klíč

Společnost Pharmens zajišťuje komplexní služby spojené s projekty, inženýrskou činností, dodávkami, montážemi, uvedením zařízení a strojů do provozu a validacemi čistých prostor, technologických a výrobních procesů pro farmaceutické (výroba tekuté a pevné lékové formy tj. injekčních preparátů např. v oblasti cytostatických preparátů, inzulínů, infuzí, injekčních produktů, léčivých aerosolů, mastí, gelů, tablet a čípků) a laboratorní provozy dle normativů SVP, GMP a FDA. Chcete-li profesionální a funkční realizaci nebo rekonstrukci farmaceutických provozů, neváhejte se obrátit na společnost Pharmens, která se zabývá řízením investiční výstavby a to od přípravy investičního záměru až po realizaci farmaceutických staveb „na klíč“.

Farmaceutické provozy a čisté prostory na klíč

Řízení investiční výstavby farmaceutických provozů od začátku do konce

Společnost Pharmens se zabývá především oblastí řízení investiční výstavby od přípravy investičního záměru, studie budoucích projektů, přes zajištění realizační projektové dokumentace a vlastní realizaci díla včetně dodávek, montáží a služeb na všech úrovních, až po zprovoznění zařízení a vlastní validace výrobních procesů a prostor. Od společnosti Pharmens budete přebírat stavbu „na klíč“.

Vše pro vaše farmaceutické a laboratorní provozy

Svým klientům nabízí společnost Pharmens poradenství v oblasti farmaceutických staveb, výrob a technologií, vyřízení přípravné, projektové a konstrukční dokumentace, engineering, dodávky (potrubní část, elektroinstalace, MaR, systém řízení, klimatizační zařízení, reaktory, zásobníky, autoklávy, parogenerátory, destilační zařízení, myčky, izolátory apd.), montáže a zprovoznění výrobních strojů i dílčího vybavení čistých a kontrolovaných prostor. Dále se společnost zabývá vývojovou činností a spoluprácí se zákazníky v oblasti výroby farmaceutických produktů, projektováním a realizací čistých (klimatizovaných) a kontrolovaných prostor, zdrojů a rozvodů čistých médií (PW, WFI, sterilní pára), výrobních či provozně - technických médií (sterilní produktovody, plyny).

Pharmens se postará, aby vaše farmaceutické či laboratorní zařízení bylo bez chyby

V neposlední řadě společnost Pharmens zajišťuje validaci a certifikaci v souladu s normativy SVP, GMP a FDA, dokumentace skutečného provedení staveb, výrobních a technologických celků vč. svarové dokumentace, zaškolení obsluhy zařízení a samozřejmě také servis, náhradní díly po uplynutí garancí vč. údržby zdrojů a výrobních zařízení.

Řízení investiční výstavby farmaceutických a laboratorních provozů – to umíme nejlíp

Společnost Pharmens není jako jiné firmy. Zaměřuje se totiž pouze na jednu činnost a tu dělá pořádně a poctivě. Skutečně se specializovat totiž můžete jedině na jednu věc. Pro společnost Pharmens jsou to farmaceutické provozy a čisté prostory, ve kterých je radost pracovat. Mezi jejich spokojené klienty patří i takové významné podniky v Ruské federaci jako jsou např. Farmstandart-UfaVITA Ufa, Nižfarm Nižnij Novgorod, Generium Pokrov,  Farmstandart-Leksredstva Kursk, Farmstandart-Tomskchimfarm Tomsk či Tatchimfarmpreparaty Kazaň.

Nejen farmaceutické laboratoře a zařízení

Nenechte se zmást názvem společnosti Pharmens. Ani zdaleka totiž nepůsobí pouze ve farmaceutickém průmyslu. Velmi často totiž projektuje chemické či mikrobiologické laboratoře, zařízení z oblasti potravinářského průmyslu i zdravotnictví. Své služby realizují i v oblastech výroby a distribuce čistých médií a také výroby substancí, biotechnologie a jemné chemické výroby. Při kontaktu se společností Pharmens se setkáte s profesionály se zkušenostmi, kreativitou a vysokou odborností.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pharmens.cz

Vydáno 04.04.2014
459 Zhlédnutí
Topováno 04.01.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pharmens s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pharmens s.r.o.
www.pharmens.cz
Adresa

Adresa

Svěrákova 454/11
Valašské Meziříčí 757 01

info@pharmens.cz
+420 571 118 876


Najdete nás také zde:

ARES
captcha