Dopravní značení dle platných norem objednávejte jen u zkušených odborníků

Vodorovné a svislé dopravní značení musí splňovat podmínky dané platnými zákony. Abyste předešli zbytečným komplikacím jak z hlediska bezpečnosti provozu, tak i s ohledem na vaši peněženku, obraťte se na specializovanou firmu. Dopravní značení od vyřízení potřebných dokumentů až po realizaci na míru potřebám zákazníka zajišťuje pro celou Moravu firma Dopravní značení - Čermák.


Specialista na dopravní značení

Firma Dopravní značení – Čermák se již od roku 1993 specializuje na komplexní služby v oblasti prodeje, pronájmu a zhotovení vodorovného a svislého dopravního značení. Kromě samotné realizace zakázek na dopravní značení vyřídí veškerá potřebná povolení dle platných zákonů ČR. Nemusíte tedy složitě a zdlouhavě řešit návštěvy na úřadech, vyřízení veškerých dokladů zajistí pracovníci společnosti.

 

Jakožto nejstarší firma zajišťující dopravní značení v Olomouckém kraji a v rámci celé Moravy, je Dopravní značení – Čermák spolehlivým partnerem vyhledávaným zákazníky nejen pro dlouholeté zkušenosti, ale i rychlost realizace, osobní přístup a v neposlední řadě nízkou cenu.

Dopravní značení nejen pro pozemní komunikace

Svislé a vodorovné dopravní značení, to nejsou jen klasické dopravní značky, které vídáme každý den na silnici či parkovištích. Je to také dopravní značení, které se využívá ve skladech, na hřištích, staveništích, cyklostezkách a dalších místech, kde je třeba upozornit na stálé nebo přechodné riziko. 

 

Dopravní značení – Čermák zajistí veškerý servis, od počátečního rozměření a předznačení, přes samotnou realizaci, až po následné odstranění po skončení platnosti dopravního značení. Aby bylo dopravní značení odolné proti vnějším vlivům a splňovalo veškeré požadavky na maximální bezpečnost, realizuje se vždy na suchý, čistý a odmaštěný povrch za příznivých klimatických podmínek a technologií přímo určenou pro podmínky daného provozu. Pro dopravní značení jsou používány pouze prověřené barvy a plasty, které vyhovují i těm nejnáročnějším podmínkám. Jen tak lze odvést kvalitní práci k plné spokojenosti zákazníka.

Pronájem dopravního značení

Využít můžete také nabídky na pronájem dopravního značení, ať už jde o dopravní značky, směrovací desky včetně podstavců, dopravní kužely, signalizační halogenová světla, světelné zábrany, semafory a další značení. Ceny za pronájem se odvíjejí od individuálních požadavků, neváhejte se tedy obrátit na pracovníky firmy Dopravní značení – Čermák, kteří vám vypracují kalkulaci na míru. Veškeré potřebné kontakty najdete na webových stránkách společnosti.  

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cermak-znaceni.cz

Vydáno 08.04.2014
265 Zhlédnutí
Topováno 17.11.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dopravní značení - Čermák
WEBOVÁ STRÁNKA
Dopravní značení - Čermák
www.cermak-znaceni.cz
Adresa

Adresa

Pavlovická 30
Olomouc 779 00

cermak.dz@gmail.com
+420 608 442 849


Najdete nás také zde:

ARES
captcha