Zlepšete fungování své firmy či vzdělávacího zařízení. Nebojte se moderních tiskových systémů

Chcete, aby vaše firma, společnost či organizace byla moderní a fungovala zcela bez problémů? Pak se neobejdete bez komplexního řešení tiskového systému. Ten zahrnuje možnost integrace karetních systémů, software pro zjednodušující autorizační proces uživatelů, systémy snížení nákladů na provoz kancelářské techniky a její provoz. V současné době nezbytným doplňkem jsou systémy pro správu dokumentů plně integrované s používanými multifunkčními stroji. Firma APPI CZ kromě zmíněného nabízí i audiovizuální prezentační techniku. Poskytuje vám tak komplexní služby v oblasti zpracování dokumentu jak v elektronické formě, tak ve v papírové s pohledem na optimalizaci toku dokumentů ve společnosti a jejich následné archivaci.


Ta nejlepší kancelářská technika není nedosažitelná

Multifunkční kancelářské stroje od Toshiby vynikají výjimečnou kvalitou obrazu, bezproblémovým provozem a až překvapivě nízkými náklady. Navíc nespotřebovávají tolik elektrické energie jako jiné stroje a to i přesto, že jsou výkonnější. Jejich toner má vnitřní recyklovatelný systém, který snižuje jak náklady, tak zdroje, a kvalita obrazu a textu vynikne na mnoha tiskových médiích od recyklovaného až po voděodolný papír. Vše je rychlé, šetrné k životnímu prostředí i vaší peněžence, a přesto vysoce kvalitní. Firma APPI CZ  dodává osobní a malé kancelářské stroje, černobílé i barevné multifunkční stroje i profesionální velkoobjemové stroje.  Všechna tato zařízení se vyznačují nejen snadným ovládáním, ale i jednoduchou integrací do existujících pracovních procesů. V roce 2012 společnost APPI CZ rozšířila svoji nabídku o multifunkční stroje OKI, Executive Series, které tak vyplňují v rozsáhlé nabídce tiskového řešení ucelenou řadu.

Vaše podnikání posunou vpřed praktické tiskové systémy

Každý váš problém má zajisté několik řešení. Počítají se však pouze ta, která fungují v praxi. Proto je naším primárním cílem nalézt řešení, které je v praxi bezchybné a je šité na míru vám a vaší firmě. Umožníme vám tak posunout vaše podnikání vpřed. A to je koneckonců to, na čem každému podnikateli záleží. Za minimum nákladů maximum užitku. Systémy řízení dokumentu od APPI CZ zkrátí dobu potřebnou pro zpracování příchozích i interních dokumentů. Snadno a rychle najdete to, co hledáte, bez dlouhého přemýšlení a přehrabování dokumentů na stole či v šanonech. Díky firmě APPI CZ může být zpracování veškerých dokumentů takřka zcela automatizováno.

Nejen firmy a kanceláře, ale i vzdělávací zařízení ocení služby od APPI CZ

I ve vzdělávacích a školských zařízení najdou uplatnění nejrůznější projektory, vizualizéry, plazmové a LCD displeje, interaktivní tabule a mnohá další audiovizuální zařízení. Společnost APPI CZ ke každému zákazníkovi přistupuje naprosto individuálně, takže dokáže najít to nejvhodnější řešení pro školy i kanceláře.

Technologie kráčí mílovými kroky dopředu a je někdy obtížné držet krok s konkurencí. Přesto i zdánlivě takový nadstandard jako jsou komplexní tiskové systémy či moderní audiovizuální technika mohou udělat jméno vaší firmy a především snížit vaše provozní náklady a ušetřit vámi spoustu času a námahy. Nepokulhávejte za svojí konkurencí. Společnost APPI CZ vám s tím pomůže.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.appi.cz

Vydáno 09.04.2014
188 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Multifunkční tiskárny, které splňují nejnáročnější kritéria

Multifunkční tiskárny, které splňují nejnáročnější kritéria
Pořizovali jste někdy tiskárnu nebo multifunkční zařízení do domácnosti pro občasnou, či běžnou práci? Pak jste se jistě snažili vybrat takový přístroj, který bude v mnoha ohledech ideální. Spolehlivý, rychlý, snadný na údržbu, k dispozici za přijatelnou cenu a jeho provozní náklady vás nezruinují.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA APPI CZ a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
APPI CZ a.s.
www.appi.cz
Adresa

Adresa

Sazečská 645/12
Praha 10 - Malešice 108 00

skrobala@appi.cz
+420 603 464 174


Najdete nás také zde:

ARES
captcha