Staráme se o krásnější a bezpečnější Kroměřížsko

Když vy ráno vstáváte, my už máme svou práci hotovou. V zimě se díky nám dostanete do práce. Šetříme vaše auto a hlavně jeho tlumiče. Jsme totiž Správa a údržba silnic Kroměřížska. A nabízíme i takové služby, které byste od nás nečekali.

Správa a údržby silnic Kroměřížska

Spolehlivá firma s dlouholetou tradicí

Kořeny Správy a údržby silnic Kroměřížska se datují až do roku 1963, odkdy fungovaly údržbové organizace, na jejichž tradici jsme navázali. Před téměř 25 lety jsme získali svou současnou podobu a přešli jsme pod správu státu. Vyvracíme obecně rozšířené směšné narážky na silničáře, kteří zaspali. My svou práci provádíme zodpovědně a jsme vždy o jeden krok vepředu. Provádíme údržbu i opravy komunikací. Tento široký pojem v sobě zahrnuje takové činnosti jako vysprávky komunikací tryskovou metodou, opravy komunikací živičnými směsmi, zřízení veškerých dopravních značení a zimní údržbu komunikací. Provádíme jejich výstavbu, rekonstrukci a opravy, včetně veškerých dlaždičských prací.


Společně pro krásnější Kroměřížsko

Vidíme svět v krásnějších barvách, a snažíme se ho přizpůsobit těmto představám. Staráme se proto i o místa, ve kterých žijete. Do výčtu námi prováděných činností proto patří i regenerace sídlišť a náměstí. Zřizujeme nejrůznější sportoviště, dětská hřiště i městské mobiliáře, provádíme veškeré dlaždičské práce i v malém rozsahu pro koncové uživatele. Do naší nabídky patří též mechanizace, máme k dispozici techniku na výkopové práce a nákladní vozidla různých velikostí. Zkrátka děláme vše pro to, abychom z vašeho bydliště udělali příjemnější místo k životu. Staráme se také o přírodu a provádíme údržbu zeleně. Do okruhu našich činností však patří i poněkud netradiční záležitosti. Pronajímáme kancelářské a skladovací prostory nebo rekreační zařízení. Vašemu autu poskytujeme maximální komfort v naší ruční myčce osobních i nákladních vozidel. Váš dopravní prostředek také vážíme na certifikované silniční mostové váze.

Pronájem rekreačního zařízení


Dodáváme vám prostředky ke zkrášlení bydliště

Děláme z Kroměřížska krásnější a bezpečnější místo k životu. K tomu ale potřebujeme i vaši pomoc. Jedině společnými silami můžeme tohoto cíle dosáhnout. My vám dodáme prostředky, zbytek je už na vás. Zabýváme se totiž i prodejem materiálu, díky kterému zvýšíte estetický zážitek vašeho bydliště. Nabízíme vám tak mulčovací kůru (modřín či smíšená), těžené kamenivo (oblázky bílé nebo šedé barvy), kamenivo žlutohnědého zabarvení, drcené kamenivo, písek a mnoho dalších. V zimních měsících nezapomínejte na svou bezpečnost, proto v našem sortimentu najdete i posypovou sůl. Veškerý námi nabízený materiál je volně ložený a odbírat ho můžete v libovolném množství, takže je vhodný pro jednotlivce, ale i společnosti.

Prodáváme


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.suskm.cz

Vydáno 10.04.2014
531 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.
www.suskm.cz
Adresa

Adresa

Kotojedy 56
Kroměříž 767 01

zabloudil@suskm.cz
+420 602 507 964


Najdete nás také zde:

ARES
captcha