Zdravotně nezávadná dětská obuv nemusí být nudná

Vaše dítě je křehká bytost, která se neustále vyvíjí. A je jen na vás, abyste uhlídali jeho správný růst. Víte, že nesprávně zvolená bota může způsobovat deformaci dětské nohy a dítěti tak může způsobit celoživotní následky? Nebuďte lhostejní ke zdraví svého dítěte. Chraňte ho kvalitními dětskými botami. Firmy DEMAR a Coqui, Jonap, Santé… navíc vyrábí takové boty, které dítě bude bavit nosit.


Vsaďte na osvědčené značky

Společnost DEMAR se zabývá výrobou dětské obuvi už téměř 40 let. Za tu dobu dokázala spolehlivě rozpoznat veškeré potřeby dětské nohy. I to je jeden z důvodů, proč tato firma ročně dodá do oběhu více než 2,5 milionů párů obuvi. DEMAR se zaměřuje na výrobu dětských sněhulí a holínek. A čím jsou boty značky DEMAR tak výjimečné? Boty se vyrábí metodou přímého vstřikování, díky čemuž vznikají ty nejodolnější spoje. Bota je tak více odolná vůči okolnímu prostředí a tím pádem má i delší životnost. A právě to je obzvláště pro dětskou botu význačná vlastnost, protože děti žijí aktivním životem, ve kterém se oblečení i boty opotřebují rychleji.

I boty značky Coqui jsou výjimečné. Coqui je druhým největším výrobcem mulesek na světě. Díky vysoké kvalitě materiálů, přísných postupů výroby a vyvíjením nových technologií získávají boty značky Coqui pravidelně přísné certifikáty kvality a prochází náročnými testy.

Teplo, mráz, déšť – boty DEMAR a Coqui nezastaví nic

Vyšlete své dítě na ryby nebo ven v deštivém počasí s holínkami DEMAR. Vybrat si můžete ze zateplené nebo nezateplené varianty. Kromě vysoké kvality a maximálního pohodlí potěší vaše děti hlavně design. Holínky značky DEMAR se totiž vyrábí v mnoha barevných variacích. Vaše dítě se tak nebude moct dočkat, až si obuje zebry, kocoura, krokodýla a spoustu dalších designových variací, se kterými se nebude

pryskyřice. Výsledkem jsou pak velmi lehké boty, které se snadno udržují. Boty Coqui jsou nikdy nudit. V zimním období ocení vaše dítě sněhule značky DEMAR. Díky jejich nošení nikdy nepoznají jaké to je, když je zebou nožičky. Sněhule DEMAR jsou totiž vyrobené z nepromokavých materiálů, jsou zateplené (100% přírodní ovčí vlnou nebo termo vložkou z revolučního materiálu THERMOREFLEX) a jejich podrážka je protiskluzová.

Naopak v letním období obujte své děti do sandálů a žabek Coqui. Jsou totiž vyrobeny z materiálu Coquiair, který pracuje na bázi uzavřených buněk navíc navrženy tak, aby cirkulovaly vzduch a odváděly vodu, vlhkost a špínu. Vaše dítě si bude libovat blahem pokaždé, když Coqui obuje – na jejich stélce jsou totiž masážní body, které stimulují krevní oběh a snižují svalovou únavu o 62 % oproti stání naboso. Sandály a žabky Coqui jsou navíc zdravotně nezávadné, protože tlumí nárazy, odlehčují kolenům, bokům i bederní části zad.

Holínky i sněhule značky DEMAR, stejně tak jako sandály, žabky a holínky Coqui najdete přehledně na jednom místě, v e-shopu Boty dětem.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.botydetem.cz

Vydáno 11.04.2014
612 Zhlédnutí
Topováno 04.07.2014
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dětské boty BEFADO jsou navrženy ve spolupráci s ortopedy pro správný vývoj dětských nožiček

Dětské boty BEFADO jsou navrženy ve spolupráci s ortopedy pro správný vývoj dětských nožiček
Výběr správné obuvi je velmi důležitou součástí péče o zdraví a optimální vývoj stavby těla vašeho dítěte. Značka BEFADO je zárukou, že první botičky budou nejen pohodlné, bezpečné a „trendy“, ale budou splňovat i veškeré požadavky na zdravotní nezávadnost a hygienu.

Víte, jak správně vybrat boty pro děti?

Víte, jak správně vybrat boty pro děti?
Při výběru obuvi nejen pro děti je třeba zohlednit hned několik faktorů, které mají vliv nejen na pohodlí, ale hlavně na zdraví. Kupujeme-li boty pro dítě, platí obezřetnost dvojnásob. Svaly, vazy i kosti potřebují pro optimální vývoj podmínky, které může negativně ovlivnit především výběr nevhodné ...

Boty dětem: kvalitní zdravé boty pro děti každého věku

Boty dětem: kvalitní zdravé boty pro děti každého věku
Internetový obchod Boty dětem nabízí pestrý sortiment dětské obuvi a oblečení splňující veškeré zdravotní i bezpečnostní požadavky. Za rozumnou cenu zde můžete nakoupit kvalitní boty pro děti, punčocháče, ponožky a návleky, ale i např. mikiny, trička či pláštěnky od renomovaných výrobců.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Zuzana Vorbisová
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Zuzana Vorbisová
www.botydetem.cz
Adresa

Adresa

č. 408
Únanov 671 31

info@botydetem.cz
+420 604 119 950


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha