Penzion Villa Rozárka nabízí relaxační pobyt, sport i kulturu

Rodinný penzion Villa Rozárka se nachází v rekreačně-sportovní části Starého města u Uherského Hradiště ve Zlínském kraji. Kromě možnosti ubytování u nás najdete i unikátní Cafébar vybavený na oslavy, svatební hostiny či firemní akce.


Nově zrekonstruovaný penzion Villa Rozárka nabízí pohodlné klidné ubytování až pro 31 osob. Rekreační objekt, jehož součástí je nekuřácký Cafébar, půjčovna a servis kol, vinný sklípek a krytá terasa obklopená zahradou, je vhodný nejen pro relaxační pobyt, cykloturistiku či romantický pobyt ve dvou, ale i pro pořádání firemních akcí a nejrůznějších oslav.

Klimatizované pokoje nabízejí veškerý komfort

V penzionu Villa Rozárka najdete 13 zrekonstruovaných klimatizovaných pokojů, z nichž každý je laděný do jiné barvy. V každém pokoji se nachází vlastní koupelna se sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem, rádio, mini lednička a rychlovarná konvice s čajem a kávou zdarma, některé pokoje mají k dispozici i vlastní kuchyňskou linku. Připojení k internetu je u nás samozřejmostí.

Okolí penzionu Villa Rozárka

Blízké okolí penzionu nabízí spoustu možností pro sportovní, relaxační i kulturní vyžití. Jen pár desítek metrů od Villy Rozárky se nachází tenisový kurt, volejbalové, basketballové a fotbalové hřiště, v letních měsících lze navštívit koupaliště, za nepřízně počasí pak aquapark v blízkém Uherském Hradišti. Cyklostezky lákají sportovce na výlet krásnou krajinou, zájemci se mohou vydat i po moravských vinných stezkách, k čemuž nabízíme jak regionální mapy a průvodce, tak i služby vlastní půjčovny a servisu kol.

Milovníci hradů, zámků a jejich bohaté historie mohou navštívit nedaleký hrad Buchlov, zámek Buchlovice, komplex kláštera s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje ve Velehradě, archeologický skanzen Modrá a spoustu dalších historických památek.

Dále v okolí penzionu nechybí ani nákupní centrum, pošta a restaurace.

Prostory pro Vaši akci

Hledáte-li příjemné prostředí pro plánovanou oslavu, svatební hostinu, školení či teambuilding, je Villa Rozárka přímo ideálním prostorem. Na Vaši akci zajistíme kromě ubytování i výzdobu a catering, pro firemní akce či prezentace máme k dispozici unikátní Cafébar, který disponuje dataprojektorem a plátnem. Cafébar patří mezi vůbec první realizované objekty digitální architektury v České republice.

Vinný sklípek s bohatou nabídkou moravských i jiných vín a posezení na kryté terase s výhledem na zahradu bude příjemným oživením pobytu či jakékoliv společenské události.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.villarozarka.cz/

Vydáno 08.12.2012
511 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Penzion Villa Rozárka
WEBOVÁ STRÁNKA
Penzion Villa Rozárka
www.villarozarka.cz
Adresa

Adresa

Sportovní 1201
Staré Město 686 03

info@villarozarka.cz
+420 603 409 909


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha