Autoavant nabízí nové i ojeté vozy Renault a Dacia, náhradní díly i odborný servis (Praha)

Oblíbili jste si vozy značky Renault a Dacia? Plánujete pořízení nového auta, nebo chcete vložit důvěru do vozu již použitého? Nebo potřebujete pouze své vlastní auto trošku vylepšit, opravit či seřídit? Ať už je vaše odpověď kladná na kteroukoli z otázek, právě jste našli jednotné řešení. Firma Autoavant nabízí jednak prodej značky Renault a Dacia, ojetá vozidla všech značek, ale také náhradní díly a odbornou péči o váš vůz.

AUTOAVANT DRUŽSTVO, Praha Ďáblice, nabízí nové i ojeté vozy Renault a Dacia

Autoavant – váš partner plnící všechna přání a očekávání

Společnost Autoavant působí v oblasti automobilismu řadu let a díky svým zkušenostem a vysoké profesionalitě pracovníků dokáže uspokojit představy i náročných klientů. Prodej automobilů Renault a Dacia, náhradních dílů i příslušenství tvoří ale jen jednu část činností této firmy. Autoavant je i dobrým rádcem a v neposlední řadě kvalitní firmou zajišťující servisní péči o váš vůz. Ke spokojenosti zákazníků přispívá nepochybně také rychlá, bezpečná a spolehlivá práce zaměstnanců.

Dlouhodobá spolupráce se světovou značkou Renault a Dacia zvyšuje kvalitu služeb

Díky tomu, že společnost Autoavant se na servis a prodej automobilů značky Renault a Dacia soustřeďuje již řadu let, má už v této oblasti naprosto perfektní znalosti i zkušenosti. Její služby jsou tedy skutečně kvalitní, spolehlivé a díky tomu i žádané. Firma přináší automobilce Renault a Dacia velmi odborný a technicky skvěle vybavený servis. Je příjemné mít jistotu, že seženete náhradní díly bez problémů.

Nové i ojeté vozy Renault a Dacia Vám udělají skvělou službu na vašich cestách

Rozhodnout se ke koupi auta vyžaduje zvážení, za jakým účelem chcete vůz používat, kolik do něj můžete investovat, jestli budou případné opravy u nás bezproblémové a podobně. Firma Autoavant nabízí „pod jednou střechou“ jak prodej značky Renault a Dacia, tak i servis, originální příslušenství a náhradní díly. Každý si navíc najde přesně to, co potřebuje, jelikož v nabídce najdete osobní vozy, užitkové vozy i sportovní vozy, automobily s různým typem karoserie, jak auta malá, tak i velká, jak vozy rodinné s velikým zavazadlovým prostorem, tak i vozy spíše manažerské či elegantní. Firma prodává i důkladně prověřené ojeté vozy všech značek, což jistě potěší všechny ty, kteří si nové auto nemohou nebo nechtějí pořídit.

Autoavant zařídí veškeré záležitosti ohledně vašeho vozu

Koupí auta samozřejmě ještě všechno nekončí. Pokud ale vložíte svou důvěru do společnosti Autoavant, můžete být klidní. Tato firma nabízí vše následující:

·         nové automobily Renault a Dacia (leasing, protiúčet)

·         ojeté vozy všech značek

·         příslušenství, originální i náhradní díly Renault a Dacia

·         karosářské a lakýrnické práce

·         prodej laků, barev, pneumatik a příslušenství

·         měření emisí, příprava vozidel na technickou kontrolu pro všechny značky.

·         opravy, servis, prohlídky, kontroly, údržba, doplnění kapalin, seřizování

·         výměny pneumatik

·         montáž mobilních telefonů, autorádií a autoalarmů

Prodej automobilů Renault a Dacia, příslušenství a náhradní díly i odborný servis zajistí klientům vše to, co žádají. Pro jejich absolutní spokojenost nabízí firma Autoavant také možnost zapůjčení náhradních vozidel v případě poruchy .

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autoavant.cz

Vydáno 06.05.2015
741 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOAVANT DRUŽSTVO Autorizovaný prodejce Renault
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOAVANT DRUŽSTVO
www.autoavant.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Servis
Adresa

Adresa

Ďáblická 2
Praha 8 - Střížkov 182 00

info@autoavant.cz
+420 286 001 131


Najdete nás také zde:

ARES
captcha