Nemocnice Na Homolce: Šetrné metody léčby a lidský přístup

Nemocnice Na Homolce si klade za cíl být kvalitním, stabilně a efektivně fungujícím zdravotnickým zařízením, které je za každých okolností orientované na pacienta. Věříme, že fakt, že se k nám pacienti v případě řešení svých zdravotních problémů opakovaně s důvěrou obracejí, je důkazem toho, že se našim lékařům, sestrám a pracovníkům výzkumu tato poctivá práce daří.


Kvalifikovaní lékaři a sestry a špičkové přístroje

Filozofií Nemocnice Na Homolce je poskytovat moderní a pokud možno co nejméně zatěžující medicínu pro každého pacienta. Lékaři a odborný personál používají takzvané minimálně invazivní metody léčby, do kterých spadá například také robotická chirurgie a další špičkové technologie medicíny. Vedle špičkových technologií a medicínských přístrojů však za úspěchem a oblibou Nemocnice Na Homolce stojí především lidé, kteří v ní pracují a pomáhají druhým. Lékaři, zdravotní sestry a další zdravotnický personál spolupracující na léčbě pacientů s týmy odborníků dalších oborů se společně starají o to, abyste se i při zdravotních komplikacích cítili za každých okolností co nejlépe. Kvalitní zdravotnická péče, vstřícný a především lidský přístup jsou tak pro pacienty Nemocnice Na Homolce samozřejmostí.

Léčba kardiovaskulárních onemocnění hraje Na Homolce prim

Mezi tradiční oblasti zaměření Nemocnice Na Homolce patří zejména léčba kardiovaskulárních nemocí a nemocí neurologicko-neurochirurgických. V léčbě nemocí srdce, cév, poranění mozku, míchy a páteře naše zařízení vyniká, vedle oddělení a klinik specializujících se na tyto oblasti medicíny však v Nemocnici Na Homolce najdete samozřejmě několik desítek dalších pracovišť a ambulancí pro komplexní péči o pacienty. Nechybí například gynekologie, alergologie, stomatologie, dětské a dorostové oddělení a celá řada dalších. Součástí Nemocnice Na Homolce je také rozsáhlý laboratorní a vyšetřovací komplex poskytující to nejlepší zázemí.

Přání pacientů se snažíme v Nemocnici Na Homolce vždy respektovat

V Nemocnici Na Homolce poskytujeme jak ambulantní, tak lůžkovou zdravotní péči, a to skutečně na moderní světové úrovni. Při léčbě se snažíme vždy nejen skloubit kvalitní a zároveň citlivou zdravotnickou péči, při které respektujeme individualitu každého pacienta, ale současně také maximálně efektivně využít dostupné finanční zdroje. Při své činnosti a zprostředkovávání svých zkušeností se kontinuálně snažíme o zajišťování dostupné zdravotní péče pro každého jednotlivého člena pacientské veřejnosti. Poskytujeme také odborné poradenství v rámci spolupráce napříč polem českého zdravotnictví.

Nemocnice Na Homolce jako akreditované zdravotnické zařízení Joint Commission International

O kvalitách zdravotnické péče v Nemocnici Na Homolce svědčí také to, že již od roku 2005 je držitelem mezinárodní akreditace Joint Commission International (JCI), tedy mezinárodně platné akreditace zdravotnických zařízení. Více informací o pražské Nemocnici Na Homolce najdete na webových stránkách www.homolka.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.homolka.cz

Vydáno 16.04.2014
1632 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nemocnice Na Homolce disponuje odborným personálem i špičkovou technologií

Nemocnice Na Homolce disponuje odborným personálem i špičkovou technologií
Nemocnice Na Homolce je odborně zaměřenou nemocnicí, která se specializuje především na léčbu kardiovaskulárních a neurologicko-neurochirurgických onemocnění. Nemocnice poskytuje široké spektrum léčebných a diagnostických metod, které jsou uznávané po celém světě a řadí se mezi absolutní špičku. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nemocnice Na Homolce Specializovaná péče Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Nemocnice Na Homolce
www.homolka.cz
Adresa

Adresa

Roentgenova 2
Praha 5 150 30

josef.novotny@homolka.cz
+420 731 637 586


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha