VYDONA s.r.o.Nové dřevoobráběcí nástroje zefektivní vaši výrobu

Všechny věci kolem nás musí nejdříve někdo vyrobit. Plastová okna, skluzavky na dětských hřištích nebo třeba auta. Žádný z materiálů, který nás obklopuje, se neobjeví sám od sebe. Stojí za ním práce lidí z různých firem. Tyto společnosti se zabývají obráběním nejrůznějších materiálů, díky čemuž se vytváří výrobky, které slouží k našemu potěšení či užitku. Ale aby ve firmách mohly všechny tyto produkty vznikat, musí jejich zaměstnanci pracovat s vhodnými nástroji, které jim celý proces usnadní. Pokud chcete i vy zefektivnit služby a vyrábět kvalitní zboží, společnost Vydona poskytuje výrobu, prodej, ale také servis nástrojů pro různé typy materiálů. A to ať už se jedná o nástroje na dřevo, plast nebo kov.

Dřevoobráběcí nástroje, VYDONA s.r.o.

Nejmodernější technologie k opracování dřeva

Je vhodné mít kvalitní nástroje v jakémkoliv průmyslovém odvětví. Výjimkou nejsou ani dřevoobráběcí nástroje. S těmi od firmy Vydona půjde zpracování dřeva snadno, jelikož vám vyrobí přesně takové, jaké si budete přát. Přizpůsobí se vašim potřebám a požadavkům, díky kterým vznikají nástroje na dřevo ve standardním formátu, ale také vyráběné na zakázku přímo do vaší haly. Ovšem spolupráce rozhodně nekončí dodáním samotného výrobku k vám do firmy. Vydona se zákazníky nadále udržuje kontakt a poskytuje profesionální poradenství, na které se můžete spolehnout. Ať už se zabýváte jakoukoliv výrobní činností, od vybavení do interiéru, jako je sedací nábytek, skříně nebo schodiště, či se věnujete exteriéru, všechny potřebné nástroje ke zpracování těchto výrobků seženete na jednom místě.

Plasty i kovy plně pod kontrolou

Plast je v současnosti hojně využívaným materiálem. Najdeme ho téměř všude – v našich domech otevíráme plastová okna, v autech máme plastové palubní desky, dětská hřiště jsou plná houpaček a skluzavek také z plastu. A nakonec neoddělitelně sem patří také záležitost recyklace plastů, který už není ve své podobě upotřebitelný. Každé z těchto odvětví je nutné zásobovat speciálními nástroji, které vhodně materiál zpracují k použití. Nástroje na plast jsou nedílnou součástí všech firem, které prodávají produkty tohoto a podobného typu. Kromě plastových výrobků je často opracovávaným materiálem kov, a tak i nástroje na kov jsou nedílnou součástí v portfolia firmy Vydona. 

Nejen výroba, ale také opravy a repase nástrojů

Není nutné všechny starší nástroje hned vyměňovat za nové. Můžete si je nechat repasovat nebo opravit. U firmy Vydona naleznete všechny tyto služby, od ostření, přepovlakování, repase až po samotné opravy. Tyto služby se nevztahují pouze na výrobky zakoupené u Vydony, opraví vám nástroje od jakéhokoliv výrobce. U repase nástrojů garantují jejich původní výkon, takový jaký měly, když byly zakoupené nově. Celá renovace je prováděna na velmi přesných strojích za dodržení daných technologických postupů. Dobré je snažit se opravám nástrojů předcházet, čemuž může dopomoci pravidelný servis. Společnost Vydona po dohodě nabízí pravidelný svoz a také odvoz vašich nástrojů zpět do vaší firmy. 


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vydona.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Standardní i speciální zakázkové dřevoobráběcí nástroje vyrábí Vydona

Standardní i speciální zakázkové dřevoobráběcí nástroje vyrábí Vydona

Potřebujete kvalitní dřevoobráběcí nástroje vyrobené přesně podle vašeho přání? Společnost Vydona má pro vás řešení. Už více než patnáct let vyrábíme, prodáváme a servisujeme dřevoobráběcí a kovoobráběcí nástroje a speciální nástrojové systémy na dřevo, plast a kov. Nabízíme standardní nástroje, ale také individuální řešení podle konkrétních potřeb zákazníků. Poskytujeme také služby jako ošetření, úpravy a repase nástrojů.

Vydáno 17.02.2016Vydáno 13.05.2015
219 Zhlédnutí
Topováno 01.05.2018