Vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu

Vzdělávání zaměstnanců je nedílnou záležitostí každé fungující společnosti. Mít proškolený a vzdělaný personál je jednou z nejdůležitějších věcí vůbec. V dnešní době se při vzdělávání zaměstnanců stále častěji využívají moderní metody v čele s e-learningem. Tento trend je zřejmý především v oblasti manažerského vzdělávání, ale i v jiných odvětvích

Gradua-CEGOS, s.r.o.: vzdělávání zaměstnanců pomocí e-learningu

Hlavní výhody e-learningu

E-learning je formou distančního vzdělávání. To znamená, že „student“ zaměstnanec má možnost vzdělávat se prakticky odkudkoliv a kdekoliv. Vzdělávání formou e-learningu však není výhodné jen z tohoto pohledu. Usnadňuje spoustu práce především samotným firmám. S e-learningem totiž odpadá klasická prezenční forma výuky a s tím spojené náročné organizační záležitosti.

 

Pro příznivce a zastánce klasické prezenční výuky pak může forma e-learningu sloužit jako doplňující prostředek pro vzdělání zaměstnanců. Při využití e-learningu se pak navíc často uplatňují moderní pedagogické metody, které vedou k motivaci a usnadní samotný proces učení a vzdělání zaměstnanců.

Jak vzdělávat zaměstnance formou e-learningu

Pokud jste se rozhodli pro distanční formu vzdělání zaměstnanců, je třeba se obrátit na profesionály, kteří mají s vytvářením e-learningových systémů zkušenosti a znají efektivní metody distančního učení. Mezi nejerudovanější v této oblasti patří společnost Gradua-CEGOS, s.r.o., která je mezinárodním lídrem distančního vzdělávání.  Nabízí řadu e-learningových programů, které kromě samotných vědomostí nabídnou i moderní a atraktivní grafiku, interaktivní prostřední a přehlednou navigaci.

Vybírejte z katalogu e-learningových kurzů

Jako mezinárodní lídr v oboru nabízí Gradua-CEGOS, s.r.o. velký výběr z již hotových a profesionálně připravených e-learningových kurzů. Ve snaze o vzdělání zaměstnanců si tak jen vyberete z katalogu kurzů a budete moci své zaměstnance do vzdělání ihned zapojit. V nabídce je také řada kurzů, které jsou k dispozici současně v českém i anglickém jazyce. Proces vzdělání přitom můžete díky modernímu systému sami řídit a sledovat.

Distanční vzdělávání zaměstnanců na míru

Pokud jste si z obsáhlého katalogu e-learningových kurzů nevybrali, máte možnost domluvit se s Gradua-CEGOS, s.r.o. na individuální úpravě některého z hotových vzdělávacích kurzů, nebo se domluvit na výrobě e-learningu na míru a dle svých potřeb. Společnost má mezinárodní zkušenost v distančním vzdělávání a zajistí vám takovou formu vzdělání zaměstnanců, se kterou budete spokojeni.

 

Rozsah nabízených služeb Gradua-CEGOS, s.r.o. je velmi pestrý. Pokud vás zajímá kompletní nabídka či zmíněný katalog e-learningových kurzů, navštivte webové stránky, kde se dozvíte veškeré důležité informace.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.cegos.cz

Vydáno 14.05.2015
113 Zhlédnutí
Topováno 22.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu

Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu
Moderní metoda otevřených kurzů, školení a seminářů pořádaných společností Gradua-CEGOS, s.r.o. se sídlem v Praze je postavena na cenové dostupnosti, široké nabídce témat, návaznosti jednotlivých kurzů a díky možnosti objednání prostřednictvím e-shopu i snadné přístupnosti všem zájemcům.

Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy

Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy
Schopnosti firmy závisí na znalostech a schopnostech každého zaměstnance. Pomůže je obstarat česká společnost Gradua-CEGOS, která pořádá vzdělávací kurzy, semináře a školení v prezenční, distanční i kombinované podobě.

Vzdělávání zaměstnanců napříč všemi obory pomocí efektivních kurzů

Vzdělávání zaměstnanců napříč všemi obory pomocí efektivních kurzů
Kvalita firmy se odvíjí především od kvality zaměstnanců, kteří v ní pracují. Je proto velmi důležité nepodcenit pravidelné vzdělávání svých zaměstnanců, s čímž vám může pomoci vzdělávací a poradenská společnost Gradua. Široký katalog kurzů dokáže uspokojit firmy z jakýchkoliv oborů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Gradua-CEGOS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Gradua-CEGOS, s.r.o.
www.gradua.cz
Adresa

Adresa

Karlovo náměstí 325/7
Praha 2 128 00

gradua@cegos.cz
+420 226 006 300


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha