Presovače, automatické kávovary a příslušenství pro přípravu čerstvé a lahodné kávy

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Presovače, automatické kávovary a příslušenství pro přípravu čerstvé a lahodné kávy

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava
CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

Nejeden kuchař si přeje mít pořádně vybavenou kuchyni, obzvláště v případě, když se pohybuje na profesionální úrovni. Můžete mít toho nejlepšího kuchaře, když ale nebude mít k výkonu práce k dispozici kvalitní nástroje, výsledek bude vždy jen poloviční. A hlavně, nepůjde to bez starostí a hladce. Chcete-li mít spokojené zaměstnance i zákazníky, měli byste provoz nejen slušně vybavit, ale poté ho také pravidelně servisovat. Vyhnete se tak neočekávaným výpadkům, které by mohly ohrozit fungování vašeho podniku. Nápomocná může být společnost CHLAZENÍ servis s.r.o., která vám spotřebiče dodá, namontuje a také pravidelně zkontroluje.

CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

Profesionální servis pomůže předejít poruchám

Sporáky, konvektomaty, chladicí vitríny. Vše, co při běžném provozu kuchyně naplno využijete. Že některé z těchto zařízení ještě nemáte? Měli byste tedy uvažovat o renovaci stávajícího vybavení, aby váš provoz byl moderní a schopný konkurovat. Kompletní gastroservis nabízí firma CHLAZENÍ servis s.r.o., která vše zpracuje od samotného návrhu, dodání zboží a instalace. S ničím tedy nebudete mít žádné větší starosti.

Také se nemusíte bát, že by vás technika nechala na holičkách. CHLAZENÍ servis s.r.o. totiž klade největší důraz na průběžné preventivní prohlídky, pomocí nichž můžete jednoduše předejít případným pozdějším poruchám. Mezi prevenci se řadí například odvápňování topných těles. Pokud se budete o kuchyňskou techniku dobře starat, odmění se vám za to. Ptáte se jak? Jednoduše delší životností a také nižší spotřebou elektrických energií. Průběžné kontroly gastrozařízení se vám jednoduše vyplatí.

Gastrozařízení


Komplexní servis v oboru gastro

Mnohé firmy vám jen prodají vybrané zařízení a tím pro ně celý obchod končí. U společnosti CHLAZENÍ servis s.r.o. tomu tak ale není. Velký důraz kladou především na vhodný výběr a následnou odbornou montáž, kterou u nás zajišťují proškolení zaměstnanci. Samotné montáži však předchází vytvoření kompletní projektové dokumentace pomocí výpočetní techniky. Aby vše sedělo tak, jak má. Firma má kapacity k tomu, aby vám vždy poskytla profesionální, rychlý efektivní servis, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Služby v oblasti profesionální gastronomie


Porucha je nepříjemnou překážkou, my ji však napravíme

Většinou nejsme schopni předem odhadnout, kdy k poruše dojde. Dochází k ní většinou v těch nejméně vhodných momentech. CHLAZENÍ servis s.r.o. si ale i v těchto nepříjemných chvílích dokáže poradit. Oprava sporáků, konvektomatů, ale i chladicí vitríny nebo kotle, se vším si hravě poradí. Všechny náhradní díly mají k dispozici skladem. Navíc v případě poruchy některých přístrojů nabízí k zapůjčení zdarma přístroje jako je hnětač, gril, nářezový stroj nebo krouhač zeleniny. Neváhejte kontaktovat CHLAZENÍ servis s.r.o., pohybující se především v oblasti měst Opava, Ostrava, Krnov nebo Bruntál.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.chlazeniservis.cz/gastrozarizeni/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Klimatizace a klimatizační jednotky včetně rekuperace Opava

Klimatizace a klimatizační jednotky včetně rekuperace Opava

Klimatizace patří k neodmyslitelnému vybavení nejen domácností. Důležitost klimatizačních jednotek se ukazuje především v letních měsících, avšak jejich neodmyslitelná úloha spadá i do zimního období. Moderní klimatizační systémy uplatňují rekuperaci, díky které je získávání tepla a jeho rozvádění po interiéru ještě mnohem efektivnější.

Vydáno 25.03.2017
Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

Hledáte-li pro svou restauraci nové gastro vybavení, obraťte se na firmu CHLAZENÍ servis. Sháníte do hospody nové fritézy, grily či pánve? Hodil by se do vaší kantýny nový palačinkovač na voňavé palačinky nebo třeba přístroj na přípravu hot dogů? Využít našich služeb můžete také v případě, že máte na starost zařízení školní jídelny, kam je třeba pořídit nové gastro vybavení - od myčky až po regály, police a lednice.

Vydáno 30.03.2016Vydáno 14.05.2015
622 Zhlédnutí
Topováno 20.07.2018

Gastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika, nápojová technika

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika a odvětrávání, čističky vzduchu, výroba, montáž, servis