Demonta T, s.r.o. - Centrála
Výkup kovošrotu a barevných kovů

Vydáno 31.08.2015
540 Zhlédnutí
Topováno 31.08.2015

Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. - výkup železa i výkup barevných kovů, výkup papíru ve třinácti městech ČR

Provedli jste úklid garáže nebo dvora a našli spoustu kovového odpadu, který už nepotřebujete? Nebo vám na zahradě už roky stojí vrak auta? O veškerý železný šrot a další kovový odpad se postará společnost Demonta T, s.r.o., a ještě vám dá vydělat slušné peníze. Tyto sběrné suroviny a kovošrot vám nabízejí výkup kovů, výkup železa i výkup barevných kovů za výhodné ceny, zajistí ale také ekologické likvidace autovraků či elektrošrotu.

Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel je dnes nezbytností

Měli jste nehodu a zbylo vám rozbité nepojízdné auto? Nebo vlastníte vraky aut, které jste měli v plánu opravit, ale už to nestihnete? V obou případech je tu pro vás společnost Demonta T, s.r.o. Ostrava a naše ekologická likvidace vozidel. Rádi od vás odkoupíme autovraky a bouraná vozidla, u nás je ale možná také ekologická likvidace nákladních automobilů, motorek, dodávek či přívěsů. Ve společnosti Demonta T, s.r.o. víme, že vraky vozidel mohou být plné nejrůznějších olejů, maziv a elektronických součástek, nesprávná likvidace tak může v tomto případě nadělat mnoho škody. U nás je proto ekologická likvidace vozidel jasnou volbou. Postaráme se, aby vaše stará auta, přívěsy či motocykly byly zlikvidovány přesně dle předepsaných norem a rádi vám o tom vystavíme potvrzení, stačí se obrátit na naši pobočku ve městě Ostrava, kde vám je ekologická likvidace vozidel k dispozici.

Výkup kovů je výhodný po všech stránkách

Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. vám ale nenabízí pouze ekologické likvidace vozidel. U nás najdete také velmi výhodný výkup kovů. Ať už se tak chcete zbavit starých kovových konstrukcí, nebo vyklízíte garáž, náš výkup kovového odpadu je vám k dispozici. Nabízíme vám výkup kovů všeho druhu, využít tak můžete výkup železa, kabelů, či železného šrotu, k dispozici je vám ale i výkup barevných kovů, jako jsou hliník, bronz, měď či nerez. Pokud tak nevíte co s kovovým odpadem, obraťte se na nás a zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. Nejen, že si uděláte doma či v garáži místo, výkup barevných kovů a výkup železa vám také vydělá slušné peníze.

Výkup kovového odpadu pomáhá chránit přírodu

Množství nerostných surovin na světě není nekonečné a je třeba je chránit. Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. to ví, výkup železa i výkup barevných kovů se tomu proto snaží přizpůsobit. Výkup kovů u nás proto funguje podobně jako recyklace odpadu. Veškeré kovy nejdříve roztřídíme a poté je znovu zpracováváme a prodáváme. Tím, že využijete výkup kovového odpadu naší společnosti tak nejen vyděláte, přispějete také k ochraně životního prostředí.

 

Výkup kovového odpadu zajistíme i ve velkém

Máte doma velké množství kovového odpadu a nevíte, jak ho k nám převézt? I s tím si poradíme. Rádi vám na vámi stanovené místo přistavíme prostorný kontejner. Výkup železa i výkup barevných kovů tak není ničím omezen.

Výkup papíru šetří přírodu i peníze

Vykupujeme starý papír od soukromých osob, škol, velkých firem i menších podnikatelských subjektů. Nepotřebné noviny, časopisy, letáky, lepenku a kartony či knihy (bez pevných desek) tak můžete výhodně zpeněžit, a ještě ulehčit životnímu prostředí. Výkup papíru provádíme na všech pobočkách kromě Kladna a Ostravy.

 

Pokud se i vy chcete co nejrychleji zbavit kovového odpadu nebo starého papíru, navštivte naše webové stránky a najděte si sběrné suroviny a kovošrot blízko vašeho bydliště. Výkup kovů všeho druhu a výkup papíru vám nabízíme hned na 13 místech, jako jsou například města Kladno, Třinec, Ostrava, Karviná, Petřvald, Havířov, Český Těšín, Horní Suchá, Jablunkov, Kněževes či Louny. Město Ostrava vám pak nabízí nejen výhodný výkup kovů, k dispozici je vám zde také ekologická likvidace vozidel. Stačí si tak vybrat pobočku a za nepotřebný železný šrot a jiný kovový odpad můžete

inkasovat ještě dnes.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.demonta.cz