Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Demonta T, s.r.o. - Centrála Výkup kovošrotu a barevných kovů

Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. - výkup železa i výkup barevných kovů, výkup papíru v osmi městech ČR

Provedli jste úklid garáže nebo dvora a našli spoustu kovového odpadu, který už nepotřebujete? Nebo vám na zahradě už roky stojí vrak auta? O veškerý železný šrot a další kovový odpad se postará společnost Demonta T, s.r.o., a ještě vám dá vydělat slušné peníze. Tyto sběrné suroviny a kovošrot vám nabízejí výkup kovů, výkup železa i výkup barevných kovů za výhodné ceny, zajistí ale také ekologické likvidace autovraků či elektrošrotu.

Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel je dnes nezbytností

Měli jste nehodu a zbylo vám rozbité nepojízdné auto? Nebo vlastníte vraky aut, které jste měli v plánu opravit, ale už to nestihnete? V obou případech je tu pro vás společnost Demonta T, s.r.o. Ostrava a naše ekologická likvidace vozidel. Rádi od vás odkoupíme autovraky a bouraná vozidla, u nás je ale možná také ekologická likvidace nákladních automobilů, motorek, dodávek či přívěsů. Ve společnosti Demonta T, s.r.o. víme, že vraky vozidel mohou být plné nejrůznějších olejů, maziv a elektronických součástek, nesprávná likvidace tak může v tomto případě nadělat mnoho škody. U nás je proto ekologická likvidace vozidel jasnou volbou. Postaráme se, aby vaše stará auta, přívěsy či motocykly byly zlikvidovány přesně dle předepsaných norem a rádi vám o tom vystavíme potvrzení, stačí se obrátit na naši pobočku ve městě Ostrava, kde vám je ekologická likvidace vozidel k dispozici.

Ekologická likvidace vozidel


Výkup kovů je výhodný po všech stránkách

Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. vám ale nenabízí pouze ekologické likvidace vozidel. U nás najdete také velmi výhodný výkup kovů. Ať už se tak chcete zbavit starých kovových konstrukcí, nebo vyklízíte garáž, náš výkup kovového odpadu je vám k dispozici. Nabízíme vám výkup kovů všeho druhu, využít tak můžete výkup železa, kabelů, či železného šrotu, k dispozici je vám ale i výkup barevných kovů, jako jsou hliník, bronz, měď či nerez. Pokud tak nevíte co s kovovým odpadem, obraťte se na nás a zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. Nejen, že si uděláte doma či v garáži místo, výkup barevných kovů a výkup železa vám také vydělá slušné peníze.

Výkup kovů


Výkup kovového odpadu pomáhá chránit přírodu

Množství nerostných surovin na světě není nekonečné a je třeba je chránit. Sběrné suroviny a kovošrot Demonta T, s.r.o. to ví, výkup železa i výkup barevných kovů se tomu proto snaží přizpůsobit. Výkup kovů u nás proto funguje podobně jako recyklace odpadu. Veškeré kovy nejdříve roztřídíme a poté je znovu zpracováváme a prodáváme. Tím, že využijete výkup kovového odpadu naší společnosti tak nejen vyděláte, přispějete také k ochraně životního prostředí.

Máte doma velké množství kovového odpadu a nevíte, jak ho k nám převézt? I s tím si poradíme. Rádi vám na vámi stanovené místo přistavíme prostorný kontejner. Výkup železa i výkup barevných kovů tak není ničím omezen.

Výkup kovového odpadu zajistíme i ve velkém


Výkup papíru šetří přírodu i peníze

Vykupujeme starý papír od soukromých osob, škol, velkých firem i menších podnikatelských subjektů. Nepotřebné noviny, časopisy, letáky, lepenku a kartony či knihy (bez pevných desek) tak můžete výhodně zpeněžit, a ještě ulehčit životnímu prostředí. Výkup papíru provádíme na všech pobočkách kromě Kladna a Ostravy.
Pokud se i vy chcete co nejrychleji zbavit kovového odpadu nebo starého papíru, navštivte naše webové stránky a najděte si sběrné suroviny a kovošrot blízko vašeho bydliště. Výkup kovů všeho druhu a výkup papíru vám nabízíme hned na 8 místech, jako jsou například města Kladno, Ostrava, Karviná, Petřvald, Havířov, Český Těšín a pro město Rakovník, pobočky Louny a Kněževes. Město Ostrava vám pak nabízí nejen výhodný výkup kovů, k dispozici je vám zde také ekologická likvidace vozidel. Stačí si tak vybrat pobočku a za nepotřebný železný šrot a jiný kovový odpad můžete inkasovat ještě dnes.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.demonta.cz

Vydáno 31.08.2015
782 Zhlédnutí
Topováno 26.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot
Sběrné suroviny hrají obrovskou roli nejenom v oblasti recyklace. Máte-li k dispozici kovový odpad nebo hromady papíru, neváhejte jej odevzdat sběrnám a kovošrotu. Demonta T, s.r.o. se postará o veškeré náležitosti při zpracování papírového i kovového odpadu. Přistavení kontejneru, zajištění ...

Výkup papíru - zbavte se nepotřebného materiálu a pomáhejte životnímu prostředí

Výkup papíru - zbavte se nepotřebného materiálu a pomáhejte životnímu prostředí
Vyhodit noviny, letáky, nebo papírové obaly, staré sešity nebo krabice jen tak do popelnice? To v dnešní době naštěstí dělá čím dál méně lidí, důležitost třídění odpadu se dostává do povědomí široké veřejnosti a je již dnes běžnou součástí každodenního života. Třídit odpad nezabere téměř žádný čas ...
PODSTRÁNKY

Výkup železa a barevných kovů

Výkup železa a barevných kovů
Výkup železného šrotu, barevných kovů, kovového odpadu ve sběrných surovinách

Výkup papíru a kartonáže

Výkup papíru a kartonáže
Výkup papíru a kartonáže v Karviné, Petřvaldu, Českém Těšíně, Kladně, Lounech

Služby podnikům, přistavení kontejnerů

Služby podnikům, přistavení kontejnerů
Služby sběrných surovin – přistavení kontejnerů na sběr kovového odpadu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Demonta T, s.r.o. - Centrála Výkup kovošrotu a barevných kovů
WEBOVÁ STRÁNKA
Demonta T, s.r.o. - Centrála
www.demonta.cz
Adresa

Adresa

Starobělská 593/81
Ostrava-zábřeh 700 30

info@demonta.cz
+420 599 502 650


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha