Kde koupit ruční a elektrické nářadí pro profesionální i hobby použití?

Ať již patří mezi šikovné kutily nebo profesionální řemeslníky, jistě potvrdíte, že bez kvalitního nářadí prakticky nelze pracovat. Kvalitní ruční i elektrické nářadí je základem každého amatéra i profesionála. Míst, kde nářadí a potřebné vybavení sehnat je dnes víc než dost. Pokud se však chcete spolehnout na to, co kupujete a současně zavítat tam, kde nabízenému sortimentu opravdu rozumí, kde vám poradí kvalifikovaní lidé, je to o poznání horší. Jedním z takových míst však mohou být prodejny firmy IVK, sídlící v Břeclavi a Hustopečích.

Ruční nářadí, elektrické nářadí pro profesionální i hobby použití

Elektrické i ruční nářadí nejvyšší kvality

Elektrické nářadí nám může usnadnit spoustu práce. Pryč jsou časy, kdy lidé museli vše zvládnout svépomocí a se zapojením vlastních svalů. Vrtačky, pily, brusky a další elektrické nářadí dokáže práci usnadnit, zrychlit a především zkvalitnit. Mnozí však jistě potvrdí, že nejen elektrické nářadí je klíčem k úspěchu. Důležitou roli při jakékoliv manuální práci stále hraje ruční nářadí. Nejvyhledávanějším typem ručního nářadí jsou šroubováky, klíče a kleště, ovšem i pily, pilníky a další ruční nářadí. Ať již hledáte nářadí ruční či elektrické, s firmou IVK budete mít k dispozici obojí.

Pneumatické nářadí přináší řadu výhod

Během posledních několika let se stalo pneumatické nářadí velmi vyhledávaným. Je to z důvodu, že pneumatické nářadí je mnohem silnější než nářadí elektrické, navíc je jednodušší na údržbu, je odolné a především se málo kazí. Firma IVK na tento fakt myslela i v době, kdy pneumatické nářadí nebylo zdaleka tak oblíbené jako dnes a nabízí jej již řadu let.

 

Sortiment, který firma nabízí, je jak pro hobby použití, tak pro profesionální využití. V dnešní době je i mnohé hobby nářadí vysoké kvality a zvládne spoustu práce. Není tak důvod mít z hobby nářadí obavy. Pokud máte dotazy na konkrétní modely či typy, v prodejních IVK vám jistě rádi poradí.

Když je nákup nářadí zbytečný přepych

Firma IVK myslí i na ty, kteří si nákup veškerého nářadí nemohou dovolit nebo zkrátka některé přístroje nepotřebují tak často. Právě pro tyto příležitosti disponuje firma půjčovnou nářadí. Půjčovna nářadí je skvělým řešením, jak se za nízkou cenu dostat k profesionálnímu vybavení, se kterým půjde práce od ruky a jehož nákup by se nevyplatil. Půjčovna nářadí je úspěšná a oblíbená. Sortiment se neustále rozšiřuje a k dispozici je velké množství profesionálního nářadí. Půjčovna je k dispozici jak v Hustopečích, tak v Břeclavi.

Bez spojovacího materiálu by bylo nářadí k ničemu

Důležitou součástí manuální práce je spojovací materiál. Jen těžko bychom pracovali s elektrickým šroubovákem bez šroubů či vrutů, jen těžko bychom spojovali nařezané desky bez hřebů. Spojovací materiál je nedílnou součástí každého výrobního procesu. I na to firma IVK myslí a nabízí spojovací materiál bez nutnosti navštívit jiný obchod. Na jednom místě tak můžete nakoupit ruční či elektrické nářadí společně se spojovacím materiálem a jít poté rovnou do práce.

 

Na oficiálních stránkách firmy se dozvíte podrobné informace o nabízených službách, adresy prodejen i ceníky. IVK – to je prodej, servis a půjčovna nářadí pro kutily i profesionály.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ivk.cz

Vydáno 19.05.2015
238 Zhlédnutí
Topováno 23.12.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA IVK, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
IVK, s.r.o.
www.ivk.cz
Adresa

Adresa

Bratislavská 7
Hustopeče u Brna 693 01

ivk@ivk.cz
+420 519 411 383


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha