Penzion a restaurace U báby Šubrový: Stylové ubytování na Kokořínsku v Máchově kraji

Sháníte ubytování na Kokořínsku se vším komfortem a zároveň ve stylovém prostředí, ve kterém na vás dýchne historie? Penzion a restaurace U báby Šubrový je rekonstruovaným objektem, ve kterém se snoubí tradiční prvky s moderním stylem, a to nejen v rámci ubytování, ale i na jídelním lístku restaurace.

Penzion a restaurace U báby Šubrový: Stylové ubytování na Kokořínsku v Máchově kraji

Do Máchova kraje se nejezdí na jeden den

Kokořínsko je krásná oblast plná míst, která stojí za to navštívit. A určitě stojí za to vyrazit do této krásné lokality bohaté na zážitky na více dní. Ubytování na Kokořínsku včetně stravování v místní restauraci vám zajistí penzion U báby Šubrový. Můžete zde nejen strávit nocleh a dobře se najíst, ale i vyrazit na dovolenou s partou přátel, oslavit narozeniny, svatbu nebo výročí, ale i uspořádat teambuilding nebo jinou firemní akci. Pro všechny případy máme veškeré potřebné zázemí i vyškolený personál.

Ubytování na Kokořínsku se vším komfortem

Kapacita penzionu na Kokořínsku je 28 osob, k dispozici jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím a společnou kuchyňkou v patře penzionu. Po dobu ubytování může každý návštěvník využívat jak vybavení kuchyňky, které zahrnuje lednici, mikrovlnku a rychlovarnou konvici, tak i prostory pro odpočinek a zábavu – venkovní krytou terasu či lovecký salonek pro oslavy, svatby, firemní školení atd.

Ceny ubytování na Kokořínsku

Zajímá-li vás cena ubytování na Kokořínsku, je v případě 3 a více nocí strávených v penzionu lidová. Zaplatíte 350 Kč za osobu a noc, za děti do 3 let ubytování neplatíte, za starší děti je účtováno 200 Kč za noc. Ani domácího mazlíčka nemusíte nechávat doma, zaplatíte za něj 50 Kč.

 

Penzion a restaurace U báby Šubrový je ideálním místem na dovolenou či víkendový výlet, ale můžete se prostě jen stavit na výborný oběd. Restaurace funguje v sezóně od dubna do října a celoročně o víkendech. Více informací a možnost rezervace ubytování na Kokořínsku najdete na webových stránkách hostince.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ubabysubrovy.cz

Vydáno 19.05.2015
559 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

CHKO Kokořínsko láká milovníky krásné přírody, památek i sportu

CHKO Kokořínsko láká milovníky krásné přírody, památek i sportu
Kokořínsko, rozkládající se na ploše více než 270 km2, bylo v roce 1976 vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí. Toto území láká všechny příznivce turistiky, cykloturistiky, přírodních i kulturních památek, a to jak krásnou přírodou a bohatou historií, tak i spoustou možností sportovního vyžití.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pension U báby Šubrový Rodinné ubytování Kokořínsko
WEBOVÁ STRÁNKA
Pension U báby Šubrový
www.ubabysubrovy.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Penzion
Adresa

Adresa

Kokořínský Důl 12
Kokořín 277 32

ubabysubrovy@seznam.cz
+420 608 778 851


Najdete nás také zde:

ARES
captcha