Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Gastro zařízení a gastro nádobí je základem každého dobrého jídla. I přední světoví kuchaři si jsou vědomi toho, že bez správného gastro vybavení by se daly jejich delikatesy jen těžko vytvořit. Jenže kde má člověk spolehlivé gastro potřeby sehnat? Jak zjistit, že se jedná o nádobí, které nezklame? Nebo že stejný kus seženu i za rok, což je důležité především pro větší gastronomické provozy, školy, školky, jídelny, podniky? Abyste byli spokojení, musíte najít spolehlivého, zavedeného a kvalitního dodavatele gastro zařízení, který nabízí služby, které v obyčejných supermarketech či e-shopech nenajdete. Firma má 25letou zkušenost s prodejem gastro vybavení a ostatního prodávaného zboží.

Kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Když se osobní přístup snoubí s obrovským sortimentem

Jak kamenné prodejny, tak i e-shopy mají něco do sebe. Proto je nejlepší spojit výhody obou těchto variant a stát se tak firmou, která nabízí komplexní služby od individuálního a ochotného přístupu personálu až po nepřeberné množství prodávaných produktů. Přesně toto splňuje společnost Prodejní sklad a Gastrosklad Ilona Chovancová sídlící v Opavě. Kromě kamenné prodejny gastro vybavení totiž provozují i e-shop bohatý na gastro zařízení všeho druhu.  Prodávané zboží je určené pro restaurace, hotely, školy, školky, jídelny, sály obecních úřadů, ale i pro magistráty, podniky,….

Trvalost produktů tvoří výjimečnost a přednost prodejního skladu gastroskladu

Spousta provozních to jistě zná. Nakoupí krásné talíře do své restaurace, jenomže po pár měsících jich polovinu hosté rozbijí. Chce zásoby doplnit a jede do obchodu, kde talíře pořídil. Jenomže k jeho smůle už dávno toto zboží není k dispozici.  Tato situace se týká rovněž skleniček, příborů, nádobí apod. Tento nepříjemný scénář se vám nemůže stát, pokud budete nakupovat v Prodejním skladu a Gastroskladu Ilony Chovancové. Zde máte záruku, že znovu seženete veškeré gastro  i kuchyňské potřeby, které jste dříve zakoupili. Pokud se zboží již nevyrábí nebo nedováží, nabídnou vám podobnou variantu. Vaše soupravy se tak nikdy nestanou nekompletními a nepoužitelnými.

Náš zákazník, náš pán

Zaměstnanci firmy Prodejní sklad a Gastrosklad Ilony Chovancové se starají o spokojenost svých zákazníků po celou dobu nákupu veškerého sortimentu zboží. Díky svým bohatým zkušenostem mohou klientům poskytnout cenné rady a pomoci jim tak vybrat to nejvhodnější gastro vybavení. V jejich schopnostech je sehnat vše od drobného sortimentu až po větší gastro zařízení, včetně elektrických spotřebičů, i pokud zrovna požadované zboží není na skladě. Dále firma svým zákazníkům ochotně vysvětlí obsluhu a použití všech nabízených produktů.

Veliká kvalita za nízké ceny

Výhodou Prodejního skladu a Gastroskladu Ilony Chovancové je bohatý sortiment skladového zboží čítající více jak 12000 položek. Jelikož zboží mají většinou skladem, dokážou uspokojit zákazníka s požadavkem na větší množství zboží. Dále zákazníky denně těší skvělé ceny, různé akce, výprodeje. Stálí zákazníci mají slevy a je možnost poskytnutí při větším odběru zboží množstevních slev na velmi kvalitní zboží převáženě od českých výrobců a další. Veškeré gastro nádobí a prodávané zboží má atest o nezávadnosti výrobku, který splňuje veškeré požadavky na styk s potravinami. Po okrese Opava mají navíc klienti po dohodě rozvoz zdarma. Snaží se, aby případné reklamace byly vyřízeny do 7 pracovních dnů.

Potřebujete pouze nárazově půjčit vetší množství gastro nádobí? Není problém

Máte v plánu velkou oslavu či setkání, v restauraci, podniku nebo domácí oslavu, ale nemáte dostatek gastro vybavení k její uskutečnění? Nevadí, problém za vás vyřeší půjčovna Gastro skladu Ilony Chovancové. Zboží zde totiž nemusíte hned kupovat, v nabídce je i jeho zapůjčení. Vyberte si, co potřebujete, užijte si párty poté vše zase jednoduše vraťte. Nabídka je opravdu bohatá:

  • veškerý porcelán (talíře, šálky, podšálky, bujon šálky, hrnky, polévkové teriny, …)
  • skleněné výrobky (sklenice na sekt, bílé a červené víno, likér, pivo, nealko nápoje, džbány na víno…)
  • nerez nádobí (příbory, teriny, naběračky…)
  • vybavení z umělé hmoty a papíru (kelímky, příbory, obalový materiál, tácky, ubrusy, menuboxy, ubrousky bílé i barevné …)
  • textilní bílé ubrusy nebo papírové ubrusy, …

Využijte bohatých služeb a obrovského sortimentu společnosti a poskytněte sobě i svým hostům za každých okolnosti ještě lepší gastronomické zážitky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.gastrosklad.cz

Vydáno 19.05.2015
274 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav
Žádná větší společenská akce se neobejde bez dostatečného gastronomického vybavení. Jestliže se po skončení nechcete zaobírat starostmi, kam všechny talíře a termoporty uskladnit, tak si to jednoduše půjčte. K dispozici je prakticky vše, co takový podnik žádá.

Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace

Specializovaný gastrosklad usnadní provoz vaší restaurace
Chod restaurace vyžaduje pečlivost, profesionální přístup, ale také příslušenství, které spočívá v kuchyňském vybavení a v mnohých dalších záležitostech. Nakupování pro váš podnikatelský záměr nemusí být zátěž, když máte vše po ruce a na jednom místě. Tak jako Gastrosklad Ilona Chovancová se sídlem ...

Kvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní

Kvalitní gastrovybavení je pro správný chod restaurace stěžejní
Gastrovybavení je nedílnou součástí každé dobře vybavené kuchyně. Bez kvalitního nádobí by jen těžko mohla vznikat jídla, která by přilákala vaše zákazníky. Pro větší podniky je současně nezbytné mít jistotu, že stejný šálek či talíř je možné sehnat i po roce používání. Restaurace, školy, jídelny i ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Chovancová Ilona GASTROSKLAD
WEBOVÁ STRÁNKA
Chovancová Ilona
www.gastrosklad.cz
Adresa

Adresa

Rolnická 85
Opava 5 747 05

ilona.chovancova@seznam.cz
+420 607 152 453


Najdete nás také zde:

ARES
captcha