Okenní dekorace, záclony a závěsy s láskou navržené, Praha

Uvědomili jste si někdy rozdíl mezi oknem bez záclon a dekorací a oknem vyzdobeným? Až okenní dekorace udělají bydlení či pracovní prostředí zabydleným, útulným a příjemným. Velmi záleží také na návrhu, kvalitě použitých látek a celkovém zpracování okenní dekorace. A právě na tuto problematiku se specializuje Lucie Altmanová, majitelka společnosti Bytové dekorace LaBeta z Prahy 8.

Okenní dekorace, záclony a závěsy, Praha

Nechte svá okna "obléknout" od profesionálů

Nejlepší volbou je vždy obrátit se na specialisty v každém oboru. Společnost LaBeta se vybavováním interiéru, zejména pak okenními dekoracemi, zabývá již od roku 2007. Z dětského koníčku a lásky, následně podpořeného studiem na střední průmyslové škole oděvní se zaměřením na oděvní výtvarnictví, se tak stalo podnikání. Paní Altmanová se prvotně zabývala šitím oděvů na míru, v průběhu času se však začala specializovat na navrhování a šití okenních dekorací. Snaží se vyjít vstříc každému, kdo potřebuje do interiéru záclony, závěsy, garnýže, japonské stěny a římské roletky. Mezi spokojené zákazníky patří jak jednotlivci se svými byty a domy, tak větší instituce, penziony a mateřské školy.

Okenní dekorace dle Vašeho přání jednoduše a rychle

Vlastní realizace je velmi jednoduchá a příjemná. Přímo za Vámi totiž přijede realizátorka se vzorkovnicemi materiálů. Tím Vám nejen ušetří čas, ale hlavně ulehčí výběr přímo na místě. Pokud budete nerozhodní, s výběrem Vám také poradí. Součástí služeb může být také dodání a nainstalování vhodných gárnyží pro Vaše nové záclony a závěsy. Nakonec Vám budou předány okenní dekorace nejen zavěšené, ale zároveň i nazdobené pro ten nejlepší finální efekt. Služby zaměření a návrh řešení jsou navíc pro Prahu a okolí zdarma.

Kvalitní látky jsou základem úspěchu

Aby Vám záclony a závěsy sloužily co nejdelší dobu, musí být vyrobeny z kvalitních materiálů. Proto paní Altmanová spolupracuje výhradně s prověřenými světovými výrobci dekoračních látek, záclon, závěsů a ložního povlečení. Jedná se například o společnost Gerster či Irisette, které dodávají látky moderní i klasické, vždy však vysoce reprezentativní a s dlouhou životností.

Obchůdek se záclonami, závěsy a látkami LaBeta Praha 8

O kvalitě nabízených látek se můžete sami přesvědčit přímo ve vzorkovně LaBeta. Pro řadu lidí je tak výběr látek mnohem jednodušší. Je totiž velký rozdíl, vidíte-li z látky pouze její část nebo si ji můžete prohlédnout v celé velikosti. Toto si paní Altmanová vždy plně uvědomovala, a proto, když se naskytla příležitost otevřít obchůdek s nabízenými látkami, neváhala ji využít. Od ledna tohoto roku tak můžete látky vybírat přímo na adrese Slancova 1257, Praha 8.

 

Hledáte-li pro Vaše okna profesionální zpracování, neváhejte se na paní Altmanovou obrátit!

 

A na úplný závěr už jen shrnu povídání z tohoto článku pomocí výstižného firemního sloganu: "Přijedu - zaměřím - ušiji - zavěsím - dekoruji"

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.interier-dekorace.com

Vydáno 21.05.2015
1108 Zhlédnutí
Topováno 23.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zastínění oken od profesionálů pro útulný a praktický interiér

Zastínění oken od profesionálů pro útulný a praktický interiér
Zastínění oken pomocí vhodně zvolených záclon, závěsů, žaluzií či modernějších způsobů je základem útulnosti každého interiéru - ať už se jedná o obytný či kancelářský prostor.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bytový textil pro interiéry LaBeta
WEBOVÁ STRÁNKA
Bytový textil pro interiéry LaBeta
www.interier-dekorace.com
Adresa

Adresa

Slancova 1257
Praha 8 - Kobylisy 182 00

lucie.altmanova@seznam.cz
+420 739 012 681


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha