Výroba nákladních vagónů, ale i opravy kolejových vozidel a lokomotiv jsou naším oborem už 140 let

Výroba železničních vagónů, ale i modernizace a opravy kolejových vozidel vám nabízí společnost LEGIOS. Díky dlouholetým zkušenostem, moderním technologiím a neustálému vývoji a výzkumu dnes patříme ke špičce v oblasti kolejových vozidel. Ať už vás tak zajímá výroba železničních kolejových vozidel či opravy a rekonstrukce nákladních vagónů, lokomotiv a osobních vozů, na nás se můžete spolehnout.

Výroba nákladních vagónů, opravy kolejových vozidel a lokomotiv, LEGIOS

Kolejová vozidla vyrábíme a opravujeme již 140 let

Společnost LEGIOS funguje na trhu už od roku 1873. Díky poctivé práci jsme se tak z opravny železničních kolejových vozidel postupně staly jednou z významných společností, která hraje prim na evropském i světovém trhu a nabízí výrobu i opravy kolejových vozidel všech značek. Protože chceme jít s dobou, věnujeme velkou pozornost také výzkumu, vývoji a projektové činnosti.

Kolejová vozidla vám vyrobíme na míru

Vagóny tvoří nedílnou součást každého vlaku. Právě kvalitní a funkční vagóny totiž zajistí spolehlivý převoz zboží i na dlouhé vzdálenosti. Ve společnosti LEGIOS to víme a vyrobíme vám kolejová vozidla přesně na míru. K dispozici jsme vám navíc od vzniku kolejového vozidla až po jejich servis. Zajistíme tak prvotní návrh, vývoj a design, odbornou výrobu a testování, ale i dodávku vozu a jeho pozáruční servis. U nás tak seženete nákladní vagóny LEGIOS, ale i další kolejová vozidla. Nabízíme například výsypná kolejová vozidla pro přepravu sypkých materiálů, cisternová kolejová vozidla pro transport kapalin i plošinová kolejová vozidla, která si poradí například s přepravou kontejnerů. Stačí nám sdělit své požadavky a my vám navrhneme a vyrobíme kolejová vozidla na míru.

Modernizace, rekonstrukce, opravy a revize lokomotiv a osobních vozů

Také opravy lokomotiv a osobních vozů májí ve společnosti LEGIOS dlouholetou tradici. Provozovatelé železniční přepravy si u nás mohou vybrat lokomotivy posunovací i traťové. Opravy osobních vozů a lokomotiv jsou stejně jako v případě vagónů plně přizpůsobeny přání zákazníka. Ať už tak máte speciální požadavky na výkon, hmotnost, typ trakce, jízdní dosah, snadnost údržby či softwarové vybavení, pokusíme se najít efektivní a zároveň úsporné řešení.

Oprava kolejových vozidel si poradí s drobnými vadami i revizí

Společnost LEGIOS to ale nejsou pouze nová kolejová vozidla, velký důraz klademe také na opravy kolejových vozidel, osobních vozů a opravy lokomotiv. Víme totiž, že kolejová vozidla jsou velmi drahá a snažíme se, aby vám sloužila co nejdéle. Využít tak můžete modernizace a renovace kolejových vozidel, díky kterým se zvýší nejen jejich jízdní hodnota, ale i jejich bezpečnost. Opravy kolejových vozidel a opravy lokomotiv ale můžete využít i při běžných opravách nebo preventivní údržbě. U všech oprav si zakládáme na bezpečnosti, spolehlivosti a rychlém vyřízení. Poradíme si tak s generálními revizemi, drobnými i většími opravami.

Společnost LEGIOS je zkrátka to nejlepší, co v oblasti výroby a opravy kolejových vozidel najdete. Chcete vědět víc? Navštivte naše webové stránky a kontaktujte nás. S námi se vám investice skutečně vyplatí, na kolejová vozidla z naší dílny je totiž skutečně spoleh.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.legios.eu

Vydáno 21.05.2015
704 Zhlédnutí
Topováno 05.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Legios Loco – Železniční vagony se vším všudy

Legios Loco – Železniční vagony se vším všudy
Výroba železničních vagonů, opravy vagonů, jejich modernizace a renovace, to vše je oborem společnosti Legios Loco. Již více než 140 let vyrábíme železniční vagóny různých typů. Ani na starší vagony ale nezapomínáme, obrátit se na nás tak mohou i firmy, které potřebují pomoci s opravami a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Legios Loco a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Legios Loco a.s.
www.legios.eu
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty a služby
Adresa

Adresa

Karla Engliše 3201/6
Praha 5 - Smíchov 150 00

sales@legios.eu
+420 415 628 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha