Restaurace a hotel U Hejtmana Šarovce Uherské Hradiště: Čtvrtou hvězdu si zasloužíme

Vyhlášený hotel U Hejtmana Šarovce představuje velmi příjemnou možnost luxusního ubytování s restaurací v centru Uherského Hradiště v blízkosti Smetanových sadů. Pokud se rozhodnete pro cestu na Slovácko z pracovních důvodů, jedete za kulturou nebo jste z okolí a sháníte to pravé místo, kde se dobře najíst či kde uspořádat rodinnou oslavu, s restaurací a hotelem U Hejtmana Šarovce rozhodně nešlápnete vedle.


Hotel v srdci Uherského Hradiště

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu U Hejtmana Šarovce vás ubytujeme na klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a všudypřítomným WIFI připojením. Jeden z pokojů je také zároveň bezbariérový. Každé ráno pro vás připravíme jako správný start do nového dne chutnou snídani. A protože víme, že dovolenou dělá také kulturní vyžití a možnost odpočinku, poradíme vám nejen s tipy na výlety v okolí, ale zajistíme například i vstupenky do nedalekého Slováckého divadla či blízkého wellness centra.

Ubytování s dětmi není problém, naopak

Také malé děti jsou v našem hotelu vítány, proto je u nás zapůjčení dětské postýlky zdarma samozřejmostí. Zdržíte-li se déle nebo vyžádají-li si to okolnosti, nabízíme také službu praní a žehlení vašeho prádla, a to do druhého dne. V případě, že budete kdykoli během dne či noci potřebovat naše služby, k dispozici vám je naše nonstop recepce. Všechny služby u nás navíc pochopitelně můžete platit pohodlně kartou.

Hlídané parkování u hotelu, pronájem auta i transfer z letiště

Pokud přijedete do hotelu U Hejtmana Šarovce vlastním vozem, na našem parkovišti vám jej bude hlídat kamera. V případě, že autem nepřijedete a budete se chtít někam flexibilně přepravovat, zajistíme vám zapůjčení automobilu. Rádi vás ale také sami například z letiště v Brně, Praze, Bratislavě nebo Vídni přivezeme.

Restaurace v Uherském Hradišti, která je sázkou na jistotu

Stylová nekuřácká restaurace v irském stylu, kde dát si slavnostní večeři nebo třeba jen drink s přáteli je vždy potěšením. Taková je restaurace čtyřhvězdičkového hotelu U Hejtmana Šarovce. Najdete u nás nejen širokou nabídku pokrmů připravovaných z kvalitních surovin, ale ve všední dny také čtyři druhy cenově dostupného obědového menu. Celou nabídku jídel navíc pečlivě vybíráme a obměňujeme 4x ročně podle daného ročního období.

Restaurace pro romantickou večeři i bujarou oslavu

V letních měsících se přímo nabízí posezení na letní zahrádce s grilem, která k restauraci hotelu U Hejtmana Šarovce náleží. Pro naše návštěvníky také pravidelně připravujeme tematické večery včetně těch s živou hudbou. Vřele doporučujeme možnost pronajmout si prostory restaurace pro akce a rodinné oslavy všeho druhu. Zkušený personál se na vašem večírku, oslavě narozenin, svatbě či promoci postará o jedinečný zážitek. Pro účely oslav či jiných posezení v uzavřené společnosti je vám k dispozici salonek pro až 50 hostů.

Pronájem vinného sklepa včetně soukromé archivace vín

Pokud se rozhodnete pořádat svou oslavu mimo prostory našeho hotelu, jistě rádi využijete catering hotelu U Hejtmana Šarovce a s ním spojené služby. Mezi ty patří kromě pronájmu vinného sklepa pro pořádání soukromé akce třeba také možnost soukromé archivace vín v prostorách našich vinných sklepů.

Více informací o restauraci a hotelu U Hejtmana Šarovce najdete na webových stránkách www.hotelsarovec.cz, prostřednictvím kterých také můžete pohodlně zařídit rezervaci.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hotelsarovec.cz

Vydáno 17.04.2014
593 Zhlédnutí
Topováno 09.07.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel U hejtmana Šarovce**** ADMALUKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel U hejtmana Šarovce****
www.penzionmariana.cz
Adresa

Adresa

Dvořákova 595
Uherské Hradiště 686 01

recepce@hotelsarovec.cz
+420 737 854 774


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha