Sanační přípravky a doporučení pro obnovu vlhkostí poškozených omítek

NEKAP spol.s r.o. Výhradní distributor - XYPEX, FREEZTEQ

Sanační přípravky a doporučení pro obnovu vlhkostí poškozených omítek

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Trápí vás doma nadbytečná vlhkost? Tvoří se kvůli tomu ve vaší domácnosti plíseň a zhoršuje vzduch? Pak s nadbytečnou vlhkostí skoncujte jednou pro vždy! Společnost Nekap nabízí účinné hydroizolační materiály pro každého. Jsme výhradním distributorem materiálů Xypex a Freezteq v České republice. S námi nad vlhkostí vyzrajete.

Hydroizolace Freezteq:ochrana proti vzlínající vodě, NEKAP spol.s r.o., Praha 6

Hydroizolační materiál od firmy Nekap

Ochrana proti vzlínající vodě a s ní související boj proti nadbytečné vlhkosti. Právě tak by se dala charakterizovat hlavní činnost společnosti Nekap. A s jakou metodou hydroizolace pracujeme? Používáme technologii Freezteq - jedná se o ampule s injektážním roztokem, které se aplikují na kamenné, cihlové nebo dřevěné konstrukce. Jedno balení tohoto hydroizolačního materiálu vystačí na ošetření čtyřmetrového zdiva o tloušťce 450 mm.

Ampule hydroizolace Freezteq se vkládají do vyvrtaných otvorů

A jak se metoda aplikuje? Na vybraných místech se vyvrtají otvory o průměru 22 mm, do nich se posléze vkládají ampule s injektážní hmotou. Zajímavostí je, že ampule musí být zmrzlé, k čemuž se nejčastěji využívá obyčejný mrazák. Vnitřní zdi se ošetřují z přístupnější strany a venkovní zdivo vždy z vnější strany. Pokud se hydroizolace aplikuje do dřevěné plovoucí podlahy, otvory pro Freezteq se vrtají co nejníže.

Freezteq: Mnoho výhod, které oceníte

Chtěli byste jednou pro vždy zatočit s vlhkostí? Chcete, aby ošetření zdiva bylo trvalé? Účinným řešením jsou hydroizolační materiály Freezteq. Jaké jsou hlavní výhody této hydroizolace?

·         aplikace je velmi jednoduchá

·         technologie je odolná proti nasákavosti vodou

·         metoda hydroizolace má všechny potřebné certifikace

·         máme mnoho spokojených klientů

·         metoda je účinná a trvalá

Metoda hydroizolace, která pomáhá nejen v České republice

O tom, že naše metoda hydroizolace opravdu funguje, svědčí mnoho našich spokojených klientů. Z celé řady úspěšných projektů uvádíme dva konkrétní příklady. Prvním je sanace suterénních prostor v Praze 3, kde jsme použili sanační maltu Waterfix XP a hydroizolační materiál Freezteq. Dalším příkladem kvalitně odvedené práce je zahraniční reference z Chicheley Hall ve Velké Británii. V tomto objektu z 18. století se postupovalo opět pomocí účinné metody hydroizolace Freezteq.

Chcete jednou pro vždy skoncovat s nadbytečnou vlhkostí? Pak kontaktujte společnost Nekap. Nabízíme vám účinnou ochranu proti vzlínající vodě. Přidejte se k našim spokojeným klientům i vy a dopřejte si díky našim hydroizolačním materiálům zdravý domov bez zbytečné vlhkosti!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nekap.cz

Vydáno 25.05.2015
571 Zhlédnutí
Topováno 23.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX
Izolace a hydroizolace spodních staveb proti pronikání a vzlínání vody patří k obtížným krokům při stavbách i rekonstrukcích objektů. Účinným řešením je hydroizolační materiál XYPEX, který zajistí, aby betonová konstrukce byla nepropustná pro vodu i ostatní kapaliny. Jeho výhradním dodavatelem v ...

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech
Jak zabránit tomu, aby voda nepronikala přes zdivo a cihly až do prostoru sklepu? To je otázka, na kterou se mnoho z nás snaží nějakým způsobem najít odpověď. Pomoci nám v tomto směru může speciální technologie, která se používá při sanaci sklepů v obytných budovách.

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí
Řešíte na stavbě či při rekonstrukci problém hydroizolace? Potřebujete, aby vaše betonová konstrukce byla nepropustná nejen pro vodu, ale také pro ostatní, často nebezpečné kapaliny? Jednoduchým, profesionálním a účinným řešením, jak si poradit s hydroizolací, je unikátní materiál Xypex. Jedná se o ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEKAP spol.s r.o. Výhradní distributor -  XYPEX, FREEZTEQ
WEBOVÁ STRÁNKA
NEKAP spol.s r.o.
www.nekap.cz
Adresa

Adresa

Thákurova 7
Praha 6 - Dejvice 160 00

info@nekap.cz
+420 224 316 107


Najdete nás také zde:

ARES
captcha