Hydroizolační materiály, protiradonová izolace, hydroizolace Praha

NEKAP spol.s r.o. Hydroizolace staveb Praha

Hydroizolační materiály, protiradonová izolace, hydroizolace Praha

Hydroizolace Freezteq vás zbaví vlhkosti jednou pro vždy

Trápí vás doma nadbytečná vlhkost? Tvoří se kvůli tomu ve vaší domácnosti plíseň a zhoršuje vzduch? Pak s nadbytečnou vlhkostí skoncujte jednou pro vždy! Společnost Nekap nabízí účinné hydroizolační materiály pro každého. Jsme výhradním distributorem materiálů Xypex a Freezteq v České republice. S námi nad vlhkostí vyzrajete.

Hydroizolace Freezteq:ochrana proti vzlínající vodě, NEKAP spol.s r.o., Praha 6

Hydroizolační materiál od firmy Nekap

Ochrana proti vzlínající vodě a s ní související boj proti nadbytečné vlhkosti. Právě tak by se dala charakterizovat hlavní činnost společnosti Nekap. A s jakou metodou hydroizolace pracujeme? Používáme technologii Freezteq - jedná se o ampule s injektážním roztokem, které se aplikují na kamenné, cihlové nebo dřevěné konstrukce. Jedno balení tohoto hydroizolačního materiálu vystačí na ošetření čtyřmetrového zdiva o tloušťce 450 mm.

Ampule hydroizolace Freezteq se vkládají do vyvrtaných otvorů

A jak se metoda aplikuje? Na vybraných místech se vyvrtají otvory o průměru 22 mm, do nich se posléze vkládají ampule s injektážní hmotou. Zajímavostí je, že ampule musí být zmrzlé, k čemuž se nejčastěji využívá obyčejný mrazák. Vnitřní zdi se ošetřují z přístupnější strany a venkovní zdivo vždy z vnější strany. Pokud se hydroizolace aplikuje do dřevěné plovoucí podlahy, otvory pro Freezteq se vrtají co nejníže.

Freezteq: Mnoho výhod, které oceníte

Chtěli byste jednou pro vždy zatočit s vlhkostí? Chcete, aby ošetření zdiva bylo trvalé? Účinným řešením jsou hydroizolační materiály Freezteq. Jaké jsou hlavní výhody této hydroizolace?

·         aplikace je velmi jednoduchá

·         technologie je odolná proti nasákavosti vodou

·         metoda hydroizolace má všechny potřebné certifikace

·         máme mnoho spokojených klientů

·         metoda je účinná a trvalá

Metoda hydroizolace, která pomáhá nejen v České republice

O tom, že naše metoda hydroizolace opravdu funguje, svědčí mnoho našich spokojených klientů. Z celé řady úspěšných projektů uvádíme dva konkrétní příklady. Prvním je sanace suterénních prostor v Praze 3, kde jsme použili sanační maltu Waterfix XP a hydroizolační materiál Freezteq. Dalším příkladem kvalitně odvedené práce je zahraniční reference z Chicheley Hall ve Velké Británii. V tomto objektu z 18. století se postupovalo opět pomocí účinné metody hydroizolace Freezteq.

Chcete jednou pro vždy skoncovat s nadbytečnou vlhkostí? Pak kontaktujte společnost Nekap. Nabízíme vám účinnou ochranu proti vzlínající vodě. Přidejte se k našim spokojeným klientům i vy a dopřejte si díky našim hydroizolačním materiálům zdravý domov bez zbytečné vlhkosti!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.nekap.cz

Vydáno 25.05.2015
507 Zhlédnutí
Topováno 23.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech

Sanace zděných sklepů v činžovních a rodinných domech
Jak zabránit tomu, aby voda nepronikala přes zdivo a cihly až do prostoru sklepu? To je otázka, na kterou se mnoho z nás snaží nějakým způsobem najít odpověď. Pomoci nám v tomto směru může speciální technologie, která se používá při sanaci sklepů v obytných budovách.

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí

Xypex: Účinná sanace a hydroizolace betonových konstrukcí
Řešíte na stavbě či při rekonstrukci problém hydroizolace? Potřebujete, aby vaše betonová konstrukce byla nepropustná nejen pro vodu, ale také pro ostatní, často nebezpečné kapaliny? Jednoduchým, profesionálním a účinným řešením, jak si poradit s hydroizolací, je unikátní materiál Xypex. Jedná se o ...

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX

Spolehlivá izolace a hydroizolace spodních staveb materiály XYPEX
Izolace a hydroizolace spodních staveb proti pronikání a vzlínání vody patří k obtížným krokům při stavbách i rekonstrukcích objektů. Účinným řešením je hydroizolační materiál XYPEX, který zajistí, aby betonová konstrukce byla nepropustná pro vodu i ostatní kapaliny. Jeho výhradním dodavatelem v ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NEKAP spol.s r.o. Hydroizolace staveb Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
NEKAP spol.s r.o.
www.nekap.cz
Adresa

Adresa

Thakurova 7
Praha 6 - Dejvice 160 00

info@nekap.cz
+420 224 316 107


Najdete nás také zde:

ARES
captcha