AVIAR cleaning company, s.r.o.Čištění průmyslových podlah, které vám může zachránit peníze

Pokud pracujete v průmyslovém prostředí nebo se dokonce podílíte na vedení jeho chodu, pak jistě víte, že udržet pořádek na pracovišti není vůbec nic jednoduchého. Zejména podlahy dostávají co do čistoty velmi zabrat a tak je na místě nejen běžný pravidelný, ale čas od času také generální úklid celé firmy. A třeba také právě čištění průmyslových podlah za pomoci odborné úklidové služby.

Čištění průmyslových podlah, které vám může zachránit peníze

Profesionální úklidové služby mají svůj smysl

Vytřít podlahu, umýt sociální zařízení, vynést odpadky. To je klasika, kterou běžně zažívají při objednání úklidové služby (alespoň doufáme) všechny firmy včetně těch nevýrobních, tedy fungujících zpravidla pouze v na první pohled relativně čistých kancelářích.

Generální úklid je výzvou pro průmyslové čištění

Jistě nám ale dáte za pravdu, že tak, jako naše maminky a manželky vyžadují důkladný předvánoční nebo předvelikonoční úklid, i v průmyslových halách a dalších firemních prostorách je nutné občas „šůrovat“ opravdu pořádně. Na řadu by tak mělo přijít třeba čištění průmyslových podlah, důkladné omytí rozvodů vzduchu, elektroinstalace i klimatizace a samozřejmě čištění technologických zařízení.  Průmyslové čištění a další úklidové služby vám tak pomohou nejen s tím, aby váš provoz slušně vypadal, ale mohou také přispět k prodloužení životnosti vašeho zařízení a vybavení – a ušetřit vám tak slušnou hromádku peněz.

Čištění průmyslových podlah dokáže divy

Třeba takové podlahy – v průmyslových provozech, ale i administrativních budovách často vypadají značně neutěšeně. To vše ale až do doby, kdy provedeme profesionální čištění průmyslových podlah za pomoci odborníků. Nejednou jsme se sami u svých klientů setkali s tím, že jsme pomocí kombinace šikovných rukou našich pracovníků a osvědčených technologií úklidu zachránili například linoleum, které bylo zdánlivě na odpis. Nejinak je tomu u jiných typů podlah v průmyslových halách nebo koberců v kancelářích. Průmyslové čištění a případně další ošetření povrchu vám tak může skutečně zachránit nejenom estetický dojem, ale především také finance pro pořízení nové podlahové krytiny.

Nejoblíbenější úklidové služby pro firmy

Protože ale ve firmě AVIAR cleaning company, s.r.o. nenabízíme pouze čištění průmyslových podlah a průmyslové čištění jako takové, ale kompletní servis v oblasti úklidu, zde uvádíme úklidové služby, které u našich zákazníků zejména z okolí Šumperka patří mezi ty nejoblíbenější a nejčastěji využívané.

  • mytí oken – a to i ve výškách, protože provádíme rovněž výškové práce
  • čištění žaluzií vertikálních i horizontálních – protože pouze čistá skla neznamenají čistá okna
  • čištění technologických zařízení – protože nám záleží na tom, aby vám dlouho vydržela
  • čištění židlí a dalších čalounění – protože i to je čas od času potřeba

Úklid firem – přijedeme, omrkneme, domluvíme a uklidíme do posledního detailu!

Pokud nevíte, co taková spolupráce s úklidovou firmou obnáší, protože s ní nemáte žádné zkušenosti, nemusíte se vůbec ničeho bát. Na začátku za vámi osobně přijedeme na prohlídku konkrétního prostoru, společně si ujasníme vaše představy a doporučíme nejvhodnější metody úklidu a třeba i průmyslového čištění. Poté vám zpracujeme přesnou cenovou nabídku za naše úklidové služby, takže vždycky předem budete vědět, do čeho jdete – jak organizačně, tak finančně.

Úklidová společnost AVIAR cleaning compan, s.r.o. má sídlo v obci Sudkov, zakázky na úklid firem a všechny další úklidové služby ale realizujeme v celém okolí měst Šumperk a Zábřeh. Výjimkou však nejsou ani vzdálenější místa – nebojte se nás tedy kontaktovat a domluvit se na schůzce!


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.aviar.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Průmyslové čištění technologií a technologických celků, výrobních linek i samotných průmyslových prostorů a podlah

Průmyslové čištění technologií a technologických celků, výrobních linek i samotných průmyslových prostorů a podlah

Čištění průmyslových prostorů i dílčích výrobních částí vyžaduje znalosti a profesionální technické vybavení. Zajištění čistoty pracovních prostor, skladovacích míst, ale také technologií, celků a jednotlivých výrobních linek je velmi důležité. Společnost AVIAR cleaning company, s.r.o. se zaměřuje právě na zajištění úklidu jakékoliv místa či předmětu, a to i při náročných podmínkách. Společnost zajišťuje také výškové práce či parní čištění, tyto služby jsou s průmyslovým čištěním často úzce propojeny.

Vydáno 10.02.2016
Mytí oken není adrenalinový sport, ale přesto potřebujete správné jištění

Mytí oken není adrenalinový sport, ale přesto potřebujete správné jištění

Výškové budovy nejsou v dnešní době záležitostí už jen New Yorku nebo Dubaje. Stále více a více firemních staveb roste i u nás do podoby mrakodrapů, ve kterých sídlí společnosti, konají se zde důležité obchodní schůzky, točí se byznys. A právě proto je třeba, aby se společnost navenek prezentovala co možná v nejlepším světle. Nejde jen o upravené a správně oblečené zaměstnance, uklizené interiéry, ale důležité je také budovu udržovat zvenku. Mytí oken není v našich domácnostech žádnou novinkou, jedná se o běžnou činnost. Ale kdo ho zajistí, když se jedná o čištění budovy, která je vysoká několik desítek metrů? To už si žádá někoho, kdo zvládá výškové práce a má také patřičné vybavení. Firma Aviar Cleaning Company je úklidovou firmou, která tyto starosti převezme za vás.

Vydáno 15.07.2015
Parní čištění je bezpečný, ekonomický a ekologický způsob úklidu

Parní čištění je bezpečný, ekonomický a ekologický způsob úklidu

Hledáte vysoce účinný způsob uklízení a udržování čistoty, který však šetří náklady i životní prostředí? Čištění suchou párou je skvělým řešením! Parní čištění si oblíbily spousty úklidových firem, jelikož se jedná o skutečně spolehlivý způsob udržování pořádku i likvidování nečistot. Čištění suchou párou se využívá v nemocnicích, restauracích, hotelích, obchodech, výchovně vzdělávacích zařízeních, ve firmách, ale samozřejmě také běžně v domácnostech. Pokud chcete ušetřit peníze, uklízet ohleduplně k naší přírodě a navíc se těšit z perfektních výsledků, je pro vás parní čištění ideální volbou!

Vydáno 13.02.2016
Úklid kanceláří ve dne i v noci zajišťuje AVIAR cleaning company, s.r.o.

Úklid kanceláří ve dne i v noci zajišťuje AVIAR cleaning company, s.r.o.

Čistota firmy je její vizitka. Pokud u vás panuje nepořádek, hodně to o společnosti vypovídá. Zajišťuje u vás úklid kanceláří firma, se kterou nejste spokojeni? Nechává po sobě nedotaženou práci? A nereaguje na vaše připomínky? Pak ji vyměňte a netrapte se. Od toho jsou tu profesionálové – sudkovská úklidová firma AVIAR cleaning company, s.r.o. dělá věci pořádně.

Vydáno 21.05.2015
Kompletní průmyslové čištění hal a skladů kdykoli potřebujete

Kompletní průmyslové čištění hal a skladů kdykoli potřebujete

Čištění průmyslových podlah, čištění hal a dalších průmyslových objektů vyžaduje jistou dávku zkušeností, správnou techniku a ideální prostředky. Vyplatí se proto pozvat si za tímto účelem firmu, která skutečně ví, jak na to. Kvalitní strojní čištění hal je účinným způsobem, jak udržovat pracovní i skladovací prostory v čistotě a pořádku, zbavit je nečistot i nežádoucích látek, pachů a podobně. To je velmi důležité nejen pro zajištění příjemného pracovního prostředí, ale i pro udržení kvality výrobků či zboží.

Vydáno 13.07.2015Vydáno 30.05.2015
162 Zhlédnutí
Topováno 08.08.2018